Гомонай Василь Васильович

Гомонай Василь Васильович

Заступник міського голови

Прийом громадян:
 • пл, Поштова 3
 • 614407
Примітки:
Запис на прийом здійснюється у день прийому з 9.00 до 10.00. Прийом громадян проводиться у кабінеті 105 (перший поверх приміщення міської ради пл. Поштова,3) з 10.00 до 13.00.
 • Гомонай Василь Васильович

  Народився 25 серпня 1978 року в м. Ужгород Закарпатської області. Громадянин України.

  Вищу освіту за спеціальністю «правознавство» здобув в Ужгородському державному університеті в 2000 році та за спеціальністю «філософія» – в Приватному вищому навчальному закладі «Карпатський університет імені Августина Волошина» у 2010 році.

  У період з лютого 2001 року по листопад 2003 року навчався в аспірантурі Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права.

  У 2004 році присвоєно науковий ступінь «Кандидат юридичних наук» та у 2006 році отримав вчене звання «Доцент».

  Трудову діяльність розпочав у вересні 2000 року викладачем природничо-гуманітарного коледжу Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права.

  Одночасно з вересня 2000 року до вересня  2017 року працював викладачем, доцентом кафедри конституційного права та порівняльного правознавства Ужгородського національного університету.

  Під час роботи в Ужгородському національному університеті з грудня  2000 року по березень 2001 року працював юрисконсультом Ужгородської дистанції цивільних споруд Львівської залізниці.

  12 вересня 2017 року затверджений заступником міського голови Ужгородської міської ради.

   

  Функціональні повноваження:

  Несе персональну відповідальність за реалізацію законів України, указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень міської ради, розпоряджень міського голови, інших актів законодавчої та виконавчої влади щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері житлово-комунального господарства та капітального будівництва.

  Забезпечує підготовку та організацію виконання планів соціально-економічного розвитку міста, реалізацію програм у сфері міського господарства, організацію роботи із забезпечення ефективного функціонування житлово-комунальних підприємств, підготовку стратегічних планів розвитку міського господарства та капітального будівництва.

   

  Координує роботу:

  – департаменту міського господарства;

  – управління капітального будівництва;

  – відді лцивільного захисту населення.

   

  Забезпечує взаємодію виконавчого комітету міської ради з:

  усіма комунальними підприємствами та підприємствами житлово-комунального господарства інших форм власності на території міста.

  Очолює комісії (ради, комітети), утворені виконавчим комітетом міської ради за напрямами роботи.

  Візує рішення ради, виконкому, розпорядження міського голови з визначених напрямів діяльності.

  Затверджує посадові інструкції керівників підпорядкованих структурних підрозділів.

  Виконує інші обов’язки, покладені на нього міським головою. Для організації виконання особливо важливої роботи та оперативного реагування на нестандартні ситуації в місті для нього встановлюється необмежений у часі режим роботи.