Кабінет
ужгородця

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Організатор – Виконавчий комітет Ужгородської міської ради.

Перелік  об’єктів конкурсу та їх основні характеристики:

оголошення про конкурс новий конкурс червень 2018 року (2)_Сторінка_1

оголошення про конкурс новий конкурс червень 2018 року (2)_Сторінка_2

оголошення про конкурс новий конкурс червень 2018 року (2)_Сторінка_3

 

оголошення про конкурс новий конкурс червень 2018 року (2)_Сторінка_4

Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування  (далі – Умови) розроблено відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт”, постанов Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” від 03 грудня 2008 року  № 1081(зі змінами), „Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” від 18 лютого 1997 року № 176 (зі змінами), наказу Міністерства транспорту та зв’язку України „Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху” від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766, наказу Міністерства інфраструктури України „Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом” від 15 липня 2013 року  № 480, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  31 липня 2013 року за № 1282/23814. Ці умови затверджені рішеннями виконавчого комітету Ужгородської міської ради 12 квітня 2017 року № 117 „Про умови конкурсу з перевезення пасажирів”, 27 червня 2018 року №181 „Про забезпечення організації пасажирських перевезень на окремих міських автобусних маршрутах загального користування” та визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу.

Метою визначення автомобільного перевізника на конкурсних засадах є реалізація основних напрямів розвитку галузі автомобільного транспорту, створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів, забезпечення виконання соціально значущих перевезень.

Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування є виконавчий комітет Ужгородської міської ради (далі – Організатор).

Об’єктами конкурсу є окремі міські автобусні маршрути загального користування, визначені відповідно до маршрутної мережі, затвердженої рішенням виконавчого комітету 19.12.2012 № 475 „Про маршрутну мережу автобусних маршрутів”, перелік та основні характеристики яких зазначені у додатку до Умов конкурсу.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів  на міських автобусних маршрутах структура парку автобусів відповідно до Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766, повинна відповідати класу І, категорії М3.

Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками – претендентами для резерву, повинні бути не менше 50 пасажиромісць.

Перевезення пасажирів на маршрутах повинно здійснюватися згідно з державними соціальними нормативами у сфері транспортного обслуговування.

Перевізник забезпечує на об’єкті конкурсу, який включає міський автобусний маршрут, роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок.

Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками відповідати нормам не нижче Євро-5 та бути облаштованими засобами візуального та звукового інформування про найменування зупинки маршруту, зокрема  наступної.

До заяви на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування додаються відомості про автобуси, які будуть використовуватися на маршруті, разом з копіями сертифікатів відповідності та екологічності.

На транспортних засобах, що працюватимуть на маршруті загального користування, встановлюється GPS-система. Переможець конкурсу зобов’язаний укласти договір з підприємством, яке визначене Організатором перевезень на конкурсних засадах для виконання функцій з організації та управління рухом автобусів і підготовки інформації про роботу перевізників.

До участі  в  конкурсі  не допускаються автомобільні перевізники, які передбачають використовувати на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів.

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднюється через газету „Ужгород” на підставі відповідного рішення виконавчого комітету.

Пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, повинен забезпечувати перевізник, який здійснює перевезення пасажирів на маршруті.

Плата за участь у конкурсі вноситься перевізником-претендентом на рахунок виконкому міської ради у розмірі, установленому рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради 12.04.2017 № 120 „Про встановлення плати за участь у конкурсі”.

Одержання необхідної інформації  про об’єкт конкурсу, місце та дата одержання бланків для участі у конкурсі:

виконавчий комітет Ужгородської міської ради, відділ транспорту, державних закупівель та зв’язку за адресою: м. Ужгород,                         площа Поштова, буд. 3, другий поверх, каб. 208 тел. 61-62-85 у понеділок – четвер: з 09.00 год. до 13.00 год. та з 13.30 год. до 18.00 год., у п’ятницю: з 09.00 год. до 15.00 год.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву та документи визначені Порядком. Документи для участі в конкурсі у закритому конверті з позначкою № 1 та конверт з позначкою № 2 (який містить заяву), опускаються в скриньку з позначенням „Для документів на конкурс” до 16 липня 2018 року включно за адресою: м. Ужгород,  площа Поштова, буд. 3, другий поверх, каб. 208, тел. 61-62-85 у понеділок – четвер: з 09.00 год. до 13.00 год. та з 13.30 год. до 18.00 год., у п’ятницю: з 09.00 год. до 15.00 год. На конвертах № 1 та № 2 необхідно відмітити дату конкурсу, на участь у якому подаються документи, та назву перевізника-претендента.

Засідання конкурсного комітету буде проведено 31 липня 2018 року за адресою: 88000, м. Ужгород, площа Поштова, буд. 3, виконавчий комітет Ужгородської міської ради, перший поверх, каб. 104. Початок засідання  о 10.30 год.

Розмір плати за участь у конкурсі за один об’єкт конкурсу, яким є окремий міський автобусний маршрут загального користування становить 218,50 гривень. Плату за участь у конкурсі переказати за реквізитами: Виконком Ужгородської міської ради, р/р 31551256153290 в ГУДКСУ в Закарпатській обл. в м. Ужгороді, МФО 812016, код ЄДРПОУ 04053699.

В документі, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі зазначити дату проведення конкурсу.

Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника) повинні мати з собою довіреність, надану перевізником-претендентом.

Місцезнаходження земельної ділянки Площа, га Характеристика
Вул. Підградська- Фединця – Добрянського 0,09 Право оренди земельної ділянки виставлятиметься на торги згідно рішення сесії міськради від 30.08.2016 року № 374 за цільовим призначенням – під автостоянку
Вул. Бабяка (тц. «Нова лінія»), поз. 1 0,18 Земельну ділянку запропоновано до продажу на земельних торгах згідно рішення сесії міськради від 30.08.2016 року № 374, за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Вул. Бабяка (тц. «Нова лінія»), поз. 2 0,2 Земельну ділянку запропоновано до продажу на земельних торгах згідно рішення сесії міськради від 30.08.2016 року № 374, за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Вул. Собранецька – об’їзна дорога 0,33 Земельну ділянку запропоновано до продажу на земельних торгах згідно рішення сесії міськради від 30.08.2016 року № 374, за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Вул. Загорська 3,43 Земельну ділянку запропоновано до продажу на земельних торгах згідно рішення сесії міськради від 30.08.2016 року № 374, за цільовим призначенням для розміщення, експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
Вул. Гагаріна, 28 «В» 0,5 У разі укладання договору міни, земельну ділянку запропоновано до продажу на земельних торгах згідно рішення сесії міськради від 22.12.2016 року №534, за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будівників.

 

23.12.2015 року рішенням сесії УМР № 70 надано дозвіл на проведення інвентаризації земель населеного пункту м. Ужгород та розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель. Наразі здійснюються заходи щодо розроблення технічної документації у рамках першого етапу інвентаризації.

Враховуючи вищевикладене, повний перелік вільних земельних ділянок може бути одержано виключно після виготовлення та затвердження відповідної землевпорядної документації.