Кабінет
ужгородця

СКЛАД

координаційної комісії з питань соціального захисту населення

 

 

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення, заступник голови комісії
Остап’юк Любов Андріївна – головний спеціаліст відділу у справах інвалідів та ветеранів управління праці та соціального захисту населення, секретар комісії

 

Члени комісії:

Боршовський Олег Ігорович – начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектолр міста
Жулінська Олена Андріївна – начальник управління правового забезпечення
Пономарьов Станіслав Борисович – депутат міської ради (за згодою)
Прозор Євгеній Ігорович – депутат міської ради (за згодою)
Просяник Сергій Борисович – начальник відділу муніципальної інспекції з благоустрою
Товарницька Мар’яна Ярославівна – представник територіального органу Держгеокадастру в Ужгородському районі Закарпатської області (за згодою)
Чепкий Олександр Олексійович – начальник відділу землекористування
Якубик Іван Іванович – депутат міської ради (за згодою)

Примітка: У разі тимчасової відсутності начальників відділів чи управлінь –  членів комісії, їх представляють особи, які їх заміщують.

СКЛАД

робочої комісії з питань координаційної діяльності

з надання населенню соціальних допомог та житлових субсидій

 

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення, заступник голови комісії
Луньова Галина Вікторівна – спеціаліст 1категорії відділу соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення, секретар комісії

 

Члени комісії:

 

Адамова Неля Олексіївна – державний соціальний інспектор  управління праці та соціального захисту населення
Беспечна Світлана Давидівна – начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг, гарантій та компенсацій управління праці та соціального захисту населення
Боярчук Дмитро Васильович – заступник начальника відділу соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення
Вишневська Тетяна Іванівна – технік з розрахунків побутових споживачів МРЕМ м. Ужгород (за згодою)
Горват Мирослав Васильович – заступник начальника управління, начальник відділу соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення
Куберка Марина Юріївна – начальник відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства
Сібулатова Людмила Ярославівна – начальник Ужгородського відділу реалізації природного газу ТОВ «Закарпатгаззбут» (за згодою)

СКЛАД

комісії з питань визначення видів та обсягів робіт

з ремонту житла ветеранам війни

 

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Славич Віра Юріївна – начальник відділу фінансів місцевого господарства фінансового управління, заступник голови  комісії
Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення, заступник голови  комісії
Беспечна Світлана Давидівна – начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг, гарантій та компенсацій управління праці та соціального захисту населення, секретар комісії

 

Члени комісії:

 

Боднар Оксана Романівна – заступник начальника відділу  закупівель та регулювання  економічної діяльності департаменту міського господарства
Ільницька Леся Володимирівна – головний спеціаліст відділу технічного нагляду за капітальним ремонтом об’єктів благоустрою та житлового фонду департаменту міського господарства
Оксьон Юрій Юрійович – депутат міської ради, директор КП “ЖРЕР № 8”

СКЛАД

комісії з питань, пов’язаних зі встановленням статусу учасника війни

 

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення, заступник голови комісії
Фревлик Любов Миколаївна          – начальник відділу контролю за призначенням та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення, заступник голови комісії
Переста Валентина Федорівна – головний спеціаліст відділу контролю за призначенням та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення, секретар комісії

 

Члени комісії:

Довгей Галина Михайлівна – заступник начальника управління Пенсій-ного фонду України в м. Ужгороді Закарпатської області, начальник відділу пенсійного забезпечення (за згодою)
Кульнєв Володимир Миколайович – голова Ужгородської міської організації ветеранів (за згодою)
Мар’їна Тетяна Іванівна –  начальник архівного відділу
Прадід Вікторія Василівна – головний економіст бюджетного відділу фінансового управління
Пфайфер Вікторія Валеріївна – начальник відділу у справах інвалідів та ветеранів управління праці та соціального захисту населення

 

СКЛАД

опікунської ради з питань опіки та піклування

над недієздатними та обмежено дієздатними особами 

 

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова опікунської ради
Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення, заступник голови опікунської ради
Решетар Василь Васильович – начальник відділу охорони здоров’я, заступник голови опікунської ради
Подоляк Іванна Зіновіївна – головний спеціаліст-юрисконсульт управління праці та соціального захисту населення, секретар опікунської ради

Члени ради:

Гомза Діана Володимирівна – головний спеціаліст відділу позовної та претензійної роботи управління правового забезпечення
Гудманян Грант Амазович – голова Закарпатської обласної   організації Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил України  та учасників бойових дій (за згодою)
Марко Василина Михайлівна – директор Закарпатського регіонального центру  соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації “Вибір” (за згодою)
Мельников Ігор В’ячеславович – заступник директора міського центру зайнятості (за згодою)
Пфайфер Вікторія Валеріївна – начальник відділу у справах інвалідів та ветеранів управління праці та соціального захисту населення
Сірко Надія Василівна – завідувач психоневрологічним відділенням міської поліклініки

(за згодою)

Юсковець Галина Володимирівна – директор Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування

СКЛАД

комісії з розгляду питань надання грошової допомоги

постраждалим особам чи особам, які переміщуються

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення, заступник голови комісії
Остап’юк Любов Андріївна – головний спеціаліст відділу у справах інвалідів та ветеранів управління праці та соціального захисту населення, секретар комісії

 

Члени комісії:

 

Гудманян Грант Амазович – голова Закарпатської обласної

організації Всеукраїнської організації

інвалідів війни, Збройних Сил України  та учасників бойових дій (за згодою)

Боярчук Дмитро Васильович – заступник  начальника  відділу  соціальних  допомог управління праці та соціального захисту населення
Кирлик Іванна Карлівна – головний спеціаліст   відділу   охорони здоров’я
Марко Василина Михайлівна – голова Ужгородського міського

товариства інвалідів праці та дитинства “Оптиміст” (за згодою)

Понзель Василь Йосипович – голова  Товариства учасників афганської війни (за згодою)
Пфайфер Вікторія Валеріївна – начальник відділу у справах інвалідів та ветеранів управління праці та соціального захисту населення
Ходанич Марта Юріївна – начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контрою за використанням коштів управління праці  та соціального захисту населення

С К Л А Д

комісії з питань поводження із безхазяйними відходами

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора департаменту міського господарства, заступник голови комісії
Боровіков Максим Анатолійович – головний спеціаліст відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства, секретар комісії

 

 Члени комісії:

 

Бабидорич Володимир Іванович – заступник директора департаменту міського господарства
Довбак Іван Михайлович       – директор КП «КШЕП»
Зима Ірина Василівна – начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи
Просяник Сергій Борисович – начальник відділу муніципальної інспекції з благоустрою 
Чауш Василь Венедиктович – головний спеціаліст відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства
Коломоєць Людмила Василівна – начальник відділу державного нагляду

за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у місті Ужгороді (за згодою)

СКЛАД

комісії для здійснення приймання-передачі житлового будинку,

гуртожитку в комунальну власність

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора департаменту міського господарства, заступник голови комісії
Куберка Марина Юріївна – начальник відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства, секретар комісії

Члени комісії:

 

Бабидорич Володимир Іванович – заступник директора департаменту міського господарства
Басараб Леся Дмитрівна – начальнику відділу бухгалтерського обліку департаменту міського господарства
Погоріляк Іван Михайлович – начальник Ужгородського МРЕМ

ПАТ «Закарпаттяобленерго» (за згодою)

Горват Андрій Андрійович – головний інженер ПАТ «Закарпатгаз» (за згодою)
Карташов Станіслав Олександрович – директор КП «Водоканал м. Ужгород»
Папай Марія Бейлівна – начальник відділу обліку, розподілу та приватизації  житла департаменту міського господарства
Пекар Віталій Іванович – заступник начальника управління правового забезпечення, начальник відділу позовної та претензійної роботи
– представник підприємства, що звернулося у міську раду щодо прийняття житлового будинку, гуртожитку в комунальну власність
– представник органу самоорганізації населення

С К Л А Д

  комісії для здійснення приймання-передачі гуртожитку

в оперативне управління

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора департаменту міського господарства, заступник голови комісії
Куберка Марина Юріївна – начальник відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства, секретар комісії

 

Члени комісії:

 

Бабидорич Володимир Іванович – заступник директора департаменту міського господарства
Басараб Леся Дмитрівна – начальник відділу бухгалтерського обліку департаменту міського господарства
Папай Марія Бейлівна – начальник відділу обліку, розподілу та приватизації  житла департаменту міського господарства
Пекар Віталій Іванович – заступник начальника управління правового забезпечення, начальник відділу позовної та претензійної роботи
– голова, члени будинкового комітету

СКЛАД

 конкурсної комісії з відбору підприємств

із надання житлово-комунальних послуг

з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора департаменту міського господарства, заступник голови комісії
Полтавцева Тетяна Вікторівна – начальник управління майном департаменту міського господарства, секретар комісії   

 Члени комісії:

 

Бабидорич Володимир Іванович – заступник директора департаменту міського господарства
Кайда Людмила Олександрівна – головний спеціаліст відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства
Куберка Марина Юріївна – начальник відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства
Пономарьов Станіслав Борисович – депутат міської ради (за згодою)
Пекар Віталій Іванович – заступник начальника управління правового забезпечення, начальник відділу позовної та претензійної роботи

СКЛАД

комісії з питань надання одноразової допомоги

на встановлення індивідуальної (автономної)

системи електричного опалення на території м. Ужгород

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора департаменту міського господарства, заступник голови комісії
Куберка Марина Юріївна   – начальник відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж     

управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства, секретар комісії

 

Члени комісії:

 

Бабидорич Володимир Іванович – заступник директора департаменту міського господарства
Бандурин Олеся Миколаївна – головний спеціаліст відділу правової експертизи документів управління правового забезпечення
Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення
Кайда Людмила Олександрівна    – головний   спеціаліст відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства
Лукач Петро Михайлович – заступник начальника відділу фінансування міського господарства фінансового управління

 

СКЛАД

міжвідомчої комісії з розгляду питань із відключення споживачів від мереж

центрального опалення і гарячого водопостачання

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Пайда Оксана Володимирівна

 

– в.о. директора   департаменту   міського господарства,  секретар комісії

 

Члени комісії:

Бабидорич Володимир Іванович – заступник директора департаменту міського господарства
Горват Андрій Андрійович – головний інженер ПАТ “Закарпатгаз”

 (за згодою)

Ковальський Анатолій Володимирович – депутат міської ради (за згодою)
Юращук Олег Михайлович – заступник начальника Ужгородського МРЕМ (за згодою)
Парій Василь Володимирович – заступник  начальника    виробничо-технічного відділу КП “Водоканал м. Ужгорода”
Петрішка Борис Михайлович – заступник начальника Ужгородського міськрайонного відділу головного управління ДСНС у Закарпатській області (за згодою)
– представник    відповідної  житлово- експлуатаційної організації, ОСББ

С К Л А Д

комісії з обстеження технічного стану

 житлових будинків (квартир)

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора      департаменту    міського господарства,  заступник голови комісії
Кайда Людмила Олександрівна    – головний   спеціаліст відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства, секретар комісії

 Члени комісії:

Ільницька Леся   Володимирівна – головний спеціаліст відділу технічного нагляду департаменту міського господарства
Лозан Олександр Васильович – головний спеціаліст  відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства
Куберка Марина Юріївна – начальник відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства
– керівник відповідної житлово-експлуатаційної  організації

СКЛАД

громадської комісії з розгляду житлових питань

Макара Олена Михайлівна – керуючий справами виконкому,  голова комісії
Захарець Василь Григорович    – заступник голови облпрофради, заступник голови комісії (за згодою)
Папай Марія Бейлівна – начальник  відділу  обліку,  розподілу

та  приватизації  житла  департаменту

міського господарства, секретар комісії

Члени комісії:

 

Орбан Наталія Леонідівна – заступник начальника управління  правового забезпечення
Біксей Андрій Борисович – начальник  управління     праці  та соціального захисту населення
Гудманян Грант Амазович – голова Закарпатської обласної

організації Всеукраїнської організації

інвалідів війни, Збройних Сил України  та учасників бойових дій (за згодою)

 

Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора   департаменту      міського

 господарства

Сосновський Олег Вікторович – заступник  голови  правління Закарпатської обласної  спілки  ветеранів

війни (за згодою)

Шанта Сергій Іванович – депутат міської ради (за згодою)

СКЛАД

комісії зі встановлення відкритих літніх майданчиків

для здійснення підприємницької діяльності

біля закладів ресторанного господарства

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Івегеш Михайло Михайлович – начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури, заступник голови комісії
Вулшинський Юрій Юрійович – головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини та дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури, секретар комісії

 

Члени комісії:

 

Зінич Алла Борисівна – начальник відділу правової експертизи документів управління правового забезпечення
Лелекач Наталія Орестівна – начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки та підприємництва
Пономарьов Станіслав Борисович – депутат міської ради (за згодою)
Просяник Сергій Борисович – начальник відділу муніципальної інспекції з благоустрою 
Садовнікова Вероніка Олександрівна – начальник відділу управління комунальною власністю та земельними ресурсами управління майном департаменту міського господарства
 Травіна Ольга Валеріївна – начальник управління економіки та підприємництва

СКЛАД

комісії із демонтажу самовільно встановлених

малих архітектурних форм та тимчасових споруд

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора департаменту міського господарства,  заступник голови комісії
 Горват Віталій Васильович – головний спеціаліст відділу муніципальної    інспекції з благоустрою, секретар комісії 

Члени комісії:

Бобик Петро Іванович – начальник відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку
Івегеш Михайло Михайлович – начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури
Пономарьов Станіслав Борисович –  директор КП “КАТП-072801”
Просяник Сергій Борисович – начальник відділу муніципальної    інспекції з благоустрою 
Садовнікова Вероніка Олександрівна – начальник відділу управління комунальною власністю та земельними ресурсами управління майном департаменту міського господарства
Станко Юрій Юрійович – депутат міської ради (за згодою)
Трофіл Іван Михайлович – заступник начальника Ужгородського відділу поліції  Головного управління Національної Поліції України (за згодою)
Федьо Тетяна Михайлівна – головний спеціаліст відділу позовної та претензійної роботи управління правового забезпечення
Чепкий Олександр Олексійович – начальник відділу землекористування

СКЛАД

комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків

та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій

та інших соціальних виплат

 

 

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Петрова Мирослава Василівна – головний    спеціаліст   відділу   праці управління праці та соціального захисту населення, секретар комісії

Члени комісії:

Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та

соціального захисту населення

Гах Леся Мирославівна – начальник фінансового управління
Гриник Галина Дмитрівна – начальник головного управління статистики у Закарпатській області (за згодою)
Гукс Мар’яна Михайлівна – головний   державний    інспектор управління Держпраці в Закарпатській області (за згодою)
Дюлай Василь Іванович – заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Ужгороді Головного управління ДФС у Закарпатській області (за згодою)
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора      департаменту     міського господарства
Сухар Ганна Михайлівна – начальник Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Закарпатської області (за згодою)
Хваста Сергій Васильович – начальник міського відділу державної виконавчої служби Ужгородського міськрайонного управління юстиції (за згодою)
 Травіна Ольга Валеріївна – начальник    управління    економіки    та підприємництва

СКЛАД

комісії з розгляду заяв на встановлення режиму роботи

закладів сфери обслуговування усіх форм власності на території міста

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Травіна Ольга Валеріївна начальник управління економіки та

підприємництва, заступник голови комісії

Лазар Терезія Василівна головний спеціаліст відділу торгівлі та

захисту прав споживачів управління

економіки та підприємництва, секретар

комісії

Члени комісії:

Бовга Вікторія Іванівна головний спеціаліст відділу по роботі

з работодавцями міського центру

зайнятості (за згодою)

Левко Іван Іванович завідуючий сектором ДПІ у м. Ужгороді

Головного управління ДФС у Закарпатській області (за згодою)

Лелекач Наталія Орестівна – начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки та підприємництва
Просяник Сергій Борисович – начальник відділу муніципальної інспекції з благоустрою 
Федьо Тетяна Михайлівна – головний спеціаліст відділу позовної та претензійної роботи управління правового забезпечення

СКЛАД

міської міжвідомчої комісії з питань реалізації державної цінової політики

у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Медвідь Стефанія Миколаївна – начальник відділу з питань

тарифів управління економіки та

підприємництва, секретар комісії

Члени комісії:

Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та

соціального захисту населення

Бобик Петро Іванович – начальник відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку
Гах Леся Мирославівна – начальник фінансового управління
Дюлай Василь Іванович – заступник начальника ДПІ у м. Ужгороді Головного управління ДФС в Закарпатській області ( за згодою)
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора департаменту міського господарства
Решетар Василь Васильович – начальник відділу охорони здоров’я
Федьо Тетяна Михайлівна  – головний спеціаліст відділу позовної  та    претензійної роботи управління  правового забезпечення

 

Травіна Ольга Валеріївна – начальник управління економіки та

  підприємництва

СКЛАД

комісії з питань захисту прав дитини

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, заступник голови комісії
Годованець Василь Михайлович – заступник начальника служби у справах дітей, секретар комісії

Члени комісії:

Арокгаті Марія Юріївна – начальник служби у справах дітей
Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення
Воловар Роман Іванович – заступник начальника відділу спорту, сім’ї  та молоді  управління у справах культури спорту, сім’ї  та молоді
Гомза Діана Володимирівна – головний спеціаліст відділу позовної та претензійної роботи управління правового забезпечення
Кирик Валентина Мефодіївна – головний спеціаліст відділу шкіл та дошкільних закладів управління освіти
Пшенична Тетяна Вадимівна – завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 6 (за згодою)
Столярова Ірина Михайлівна – головний спеціаліст відділу охорони здоров’я
Фленько Іван Іванович

 

– директор Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Шанта Євген Михайлович -начальник відділу Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної

 поліції в Закарпатській області (за згодою)

СКЛАД

комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї

 

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова 

комісії

Василиндра Ольга Михайлівна – начальник   управління   у  справах культури, спорту, сім’ї та молоді, заступник голови комісії
Воловар Роман Іванович – заступник начальника відділу спорту, сім’ї  та молоді  управління у справах культури спорту, сім’ї  та молоді, секретар комісії

Члени комісії:

Арокгаті Марія Юріївна – начальник служби у справах дітей
Бабунич Оксана Юріївна – начальник управління освіти
Башкірєв Володимир Анатолійович – голова   Ужгородської   громадської організації по запобіганню насильству в сім’ї (за згодою)
Башкірєва Вікторія Віталіївна – голова   Закарпатського   осередку Української спілки  психотерапевтів (за згодою)
Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення
Кереканич Юрій Юрійович – начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Ужгородського відділу

 поліції Головного управління Національної  поліції в Закарпатській області (за згодою)

Решетар Василь Васильович – начальник відділу охорони здоров’я
Фленько Іван Іванович – директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді    
Шанта Євген Михайлович – начальник відділу Ужгородського відділу  поліції Головного управління Національної  поліції в Закарпатській області (за згодою)

СКЛАД

науково-художньої ради

 

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова ради
Василиндра Ольга Михайлівна – начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, заступник голови ради
– головний спеціаліст відділу культури управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, секретар ради

Члени ради:

Габда Владислав Васильович – живописець, член Національної спілки художників України, заслужений художник України (за згодою)
Гайович Петро Михайлович – архітектор, член Спілки архітекторів України (за згодою)
Ганзел Владислав Іванович – архітектор, голова обласної Спілки архітекторів (за згодою)
Долгош Одарка Іванівна – графік, член Національної спілки художників України (за згодою)
Думинець Петро Васильович – член обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України (за згодою)
Івегеш Михайло Михайлович – начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури
Кузьма Борис Іванович – графік, заслужений художник України, член Національної спілки художників України (за згодою)
Небесник Іван Іванович -мистецтвознавець, член Національної спілки художників України, ректор Закарпатського художнього інституту

(за згодою)

Роман Василь Михайлович – скульптор, член Національної спілки художників України (за згодою)
Свалявчик Василь Петрович – живописець, член Національної спілки художників України, заслужений художник України (за згодою)

СКЛАД

тендерного комітету  виконавчого комітету

Ужгородської міської ради

 

Цап Іштван  Юліусович – перший заступник міського голови, голова комітету
Макара Олена Михайлівна – керуючий справами виконкому, заступник голови комітету
Химич Вікторія Віталіївна – головний спеціаліст відділу  транспорту, державних закупівель та зв’язку, секретар комітету

Члени комітету:

Пекар Віталій Іванович – заступник начальника управління правового забезпечення, начальник віділлу позовної та претензійної роботи
Турховська Ганна Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради та виконкому

СКЛАД

конкурсної комісії

 

Сушко Андріана Антонівна – секретар ради, голова комісії
Макара Олена Михайлівна – керуючий справами виконкому, заступник голови комісії
Сідун Лариса  Миколаївна – головний спеціаліст відділу кадрової роботи, нагород та спецроботи, секретар комісії

Члени комісії:

Жулінська Олена Андріївна – начальник управління правового забезпечення
Воловар Марія Василівна – начальник відділу кадрової роботи, нагород та спецроботи

СКЛАД

інвентаризаційної комісії

 

Макара Олена Михайлівна – керуючий справами виконкому, голова комісії
Матковська Олександра Романівна –  головний       спеціаліст      відділу бухгалтерського обліку міської ради та виконкому, секретар комісії

Члени комісії:

Білецький Олександр Степанович – головний спеціаліст відділу програмного та комп’ютерного забезпечення                    
Лисюк Світлана Володимирівна – заступник   начальника    загального відділу
Мудра Олександр Іванович – начальник господарсько-експлуатаційного відділу

Склад

міжвідомчої координаційно-методичної ради

з правової освіти населення м. Ужгород

Білак Олександр Павлович  – заступник міського голови, голова ради
Жулінська Олена Андріївна – начальник управління правового забезпечення, заступник голови ради 
Гомза Діана Володимирівна – головний спеціаліст  відділу позовної та претензійної роботи управління правового забезпечення, секретар ради

Члени ради:

Бабунич Оксана Юріївна – начальник управління освіти 
Василиндра Ольга Михайлівна – начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді 
Гомонай Василь Васильович – доцент кафедри конституційного права та порівняльного правознавства юридичного факультету ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, депутат міської ради (за згодою)
Давиденко Михайло миколайович – директор Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (за згодою)
Дорогій Діана Володимирівна – майор поліції, інспектор Ужгородського відділу поліції головного управління Національної поліції в Закарпатській області  (за згодою)
Менджул Марія Василівна – в.о. завідувача кафедри міжнародного

 приватного права, правосуддя та адвокатури ДВНЗ “Ужгородський національний університет” (за згодою)

Сюсько Микола Миколайович – депутат міської ради (за згодою)
Палош Ольга Василівна – редактор відділу редакції газети «Ужгород» (за згодою)
Пересоляк Олександр Сергійович – голова ГО “Ужгородська громадська рада” (за згодою)
Фленько Іван Іванович – директор Ужгородського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді
 Яцков Микола Миколайович –  заступник директора Карпатського агенства прав людини «Вестед» (за згодою)

СКЛАД

адміністративної комісії

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Макара Олена Михайлівна – керуючий справами виконкому, заступник голова комісії
Ковтан Михайло Михайлович – головний спеціаліст  відділу муніципальної

 інспекції з благоустрою, секретар комісії   

 Члени комісії:

 

Афанасьева Олеся Вікторівна –  депутат міської ради (за згодою)
Богуславський Роман Ярославович – депутат міської ради (за згодою)
Вулшинський Юрій

Юрійович

 

– головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини та дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури
Гах Леся Мирославівна – начальник  фінансового управління  
Гомза Діана Володимирівна -головний спеціаліст відділу позовної та претензійної роботи управління правового забезпечення
Лайкун Моніка Іштванівна – головний спеціаліст відділу землекористування
Лелекач Наталія Орестівна – начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки та підприємництва
Мандич Юрій Васильович – депутат міської ради (за згодою)
Марцинишин Юрій Ігорович -начальник Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачево Департаменту патрульної поліції
Просяник Сергій Борисович – начальник відділу муніципальної

 інспекції з благоустрою 

Садовнікова Вероніка Олександрівна – начальник відділу управління комунальною власністю та земельними ресурсами управління майном департаменту міського господарства
Коломоєць Людмила Василівна – начальник відділу державного нагляду

за дотриманням санітарного законодавства    управління Держпродспоживслужби у місті Ужгороді (за згодою)

Шушка Олександр Іванович -заступник начальника відділу муніципальної інспекції з благоустрою   
– інспектор Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області  (за згодою)

СКЛАД

спостережної комісії

 

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Гомза Діана Володимирівна – головний спеціаліст відділу позовної та претензійної роботи управління правового забезпечення, секретар  комісії

 Члени комісії:

Волосянський Олександр Павлович -виконавчий секретар громадської організації “Люблю Ужгород”
Зінич Алла Борисівна – начальник  відділу правової експертизи документів управління правового забезпечення
Мачабелі Тетяна Мигалівна

 

– виконавчий директор Міжрайонної громадської організації “Неємія” (за згодою)
Навроцький Володимир Вячеславович – член Карпатського агентства прав людини “Вестед” (за згодою)
Станко Юрій Юрійович – депутат міської ради (за згодою)
Теличко Володимир Іванович – член Всеукраїнської молодіжної громадської  організації “Сокіл” (за згодою)
Феськов Володимир Геннадійович – координатор громадської організації  

“Закарпатський Громадський центр” (за 

 згодою)

Фленько Іван Іванович – директор Ужгородського центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді
Яцков Микола Миколайович -заступник директора Карпатського агентства  прав людини “Вестед” (за згодою)

СКЛАД

евакуаційної комісії м. Ужгород

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Жирков Григорій В’ячеславович – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців, заступник голови  комісії
Куценко Ігор Миколайович – заступник начальника господарсько-експлуатаційного відділу, секретар  комісії

Члени комісії:

Драшкоці Георгій Адальбертович – головний спеціаліст відділу   транспорту, державних закупівель та зв’язку,  начальник групи транспортного забезпечення
Кравчук Володимир Володимирович                – начальник відділу реєстрації місця проживання,  начальник групи організації розміщення  населення у безпечному районі
Махобей Володимир Олегович – головний спеціаліст відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки та підприємництва, начальник групи матеріально-технічного забезпечення
Папай Марія Бейлівна – начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла, начальник групи обліку евакуйованого населення та інформації
Скомський Ігор Іванович – заступник начальника ЦТП з питань технічної експлуатації, начальник групи зв’язку та оповіщення  (за згодою)
Столярова Ірина Михайлівна – головний спеціаліст відділу охорони здоров’я, начальник медичної служби
Трофіл Іван Михайлович – заступник начальника Ужгородського відділу  поліції Головного управління Національної  поліції в Закарпатській області,

начальник групи охорони громадського порядку (за згодою)

СКЛАД

міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу

та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Білак Олександр Павлович – заступник  міського голови, голова

комісії

Решетар Василь Васильович – начальник  відділу охорони здоров’я, заступник голови комісії
Кірій Олександра Сергіївна                          – лікар-фтизіатр міської поліклініки,  секретар ради (за згодою)                           

Члени комісії:

Берестовська Вікторія

Миколаївна

– лікар-фтизіатр міської поліклініки, головний міський спеціаліст відділу охорони здоров’я зі спеціальності фтизіатрії (за згодою)
Зимокосова Олена Василівна – завідуюча пульмонологічним відділенням центральної міської клінічної лікарні (за згодою)
Брецко Мирослава Юріївна

 

– заступник головного лікаря міського центру первинної медико-санітарної допомоги
Маркусь Вікторія Юріївна – лікар-інфекціоніст міської поліклініки
Маркуш Марія Михайлівна – лікар-фтизіопедіатр міської дитячої клінічної лікарні (за згодою)
Столярова Ірина Михайлівна – головний спеціаліст відділу охорони здоров’я
Коломоєць Людмила Василівна – начальник відділу державного нагляду

за дотриманням санітарного законодавства    управління Держпродспоживслужби у місті Ужгороді (за згодою)

СКЛАД

комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Ільницький Віталій Богданович – начальник Ужгородського міськрайвідділу Управління ДСНС у Закарпатській області, заступник голови комісії (за згодою)
Дмитрієв Сергій Вікторович – заступник начальника відділу оборонної  та мобілізаційної роботи, секретар комісії

Члени комісії:

Бахарєв Юрій Юрійович –  заступник начальника відділу раціонального природокористування департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації (за згодою)
Бобик Петро Іванович – начальник відділу  транспорту, державних закупівель та зв’язку
Граб Галина Ярославівна – заступник начальника фінансового управління, начальник бюджетного відділу 
Добринін Юрій Юрійович – начальник станції “Ужгород”
Зима Ірина Василівна – начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи
Зотова Олександра Сергіївна -начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю
Івегеш Василь Васильович – начальник Ужгородського міжрайонного управління водного господарства (за згодою)
Керецман Євген Юлійович -начальник КТЦ № 161 м.Ужгород Закарпатської філії ПАТ “Укртелеком” (за згодою)
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора департаменту міського господарства
Погоріляк Іван  Михайлович начальник Ужгородського МРЕМ

ПАТ “Закарпаттяобленерго” (за згодою)

Решетар Василь Васильович – начальник відділу охорони здоров’я
Стецьків Зіновія Львівна

 

– в.о. начальника управління експлуатації систем газопостачання головного управління ПАТ “Закарпатгаз”  (за згодою)
Трофіл Іван Михайлович – заступник начальника Ужгородського відділу поліції   Головного управління Національної  поліції в Закарпатській області  (за згодою)
Філеп Марія Михайлівна

 

– завідуюча відділенням організації санітарно-гігієнічних   досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ Закарпатський обласний лабораторний  центр Держсанепідемслужби України (за згодою)

Склад

комісії з вирішення земельних спорів щодо меж земельних  

ділянок та додержання добросусідства

 

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Цап Іштван Юліусович – перший заступник міського голови,заступник голови комісії
Дякович Ольга Антонівна – головний спеціаліст відділу землекористування, секретар комісії

Члени комісії:

Боршовський Олег Ігорович – начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектолр міста
Жулінська Олена Андріївна – начальник управління правового забезпечення
Пономарьов Станіслав Борисович – депутат міської ради (за згодою)
Прозор Євгеній Ігорович – депутат міської ради (за згодою)
Просяник Сергій Борисович – начальник відділу муніципальної інспекції з благоустрою

СКЛАД

експертної комісії

Макара Олена Михайлівна – керуючий справами виконкому, голова комісії
Козак Наталія Дмитрівна – начальник протокольного відділу,           секретар  комісії

Члени комісії:

Жулінська Олена Андріївна – начальник управління правового забезпечення
Воловар Марія Василівна – начальник відділу   кадрової роботи, нагород та спецроботи
Рудов Оксана Миколаївна – начальник загального відділу
Мар’їна Тетяна Іванівна – начальник архівного відділу
Турховська Ганна Іванівна – начальник  відділу бухгалтерського обліку міської ради та виконкому

СКЛАД

протиепідемічної комісії

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, заступник  голови комісії
Зарембо Лариса Олексіївна – лікар відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства    управління  Держпродспоживслужби у місті Ужгороді, секретар комісії (за згодою)

Члени комісії:

Бабунич Оксана Юріївна – начальник управління освіти
Брецко Мирослава Юріївна – заступник головного лікаря міського центру первинної медико-санітарної допомоги
Решетар Василь Васильович – начальник відділу охорони здоров’я
Рошко Ігор Гаврилович – головний лікар міської дитячої клінічної лікарні
Столярова Ірина Михайлівна – головний спеціаліст відділу охорони  здоров’я
Коломоєць Людмила Василівна – начальник відділу державного нагляду

за дотриманням санітарного законодавства    управління  Держпродспоживслужби у місті Ужгороді (за згодою)

СКЛАД

комітету із забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп

населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комітету
Івегеш Михайло Михайлович – начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та  архітектури, заступник голови комітету
Марко Василина Михайлівна – голова товариства інвалідів праці та

дитинства “Оптиміст”, заступник

голови комітету (за згодою)

Вакула Анастасія Михайлівна – провідний спеціаліст відділу у справах інвалідів та ветеранів управління праці та соціального захисту населення, секретар комітету

Члени комітету:

Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення
Бобик Петро Іванович – начальник відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку
Богданець Оксана Володимирівна – голова Ужгородської міської організації інвалідів зору «Дивосвіт»
Булеца Наталія Сергіївна – голова обласної організації УТОГ (за згодою)
Горват Мирослав Васильович – депутат міської ради (за згодою)

 

Греньо Євген Матвійович – начальник  відділу по контролю за будівництвом об’єктів № 1 Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області  (за згодою)
Камінська Олена Анатоліївна – депутат міської ради (за згодою)
Лизанець Олександр Михайлович – голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з  ураженням опорно-рухового апарату (за згодою)
Міовканич Олексій Михайлович – голова Ужгородського ТПО УТОС (за згодою)
Мунчак Віталія Вікторівна – представник вело громади  “НАЙТ РАЙД” (за згодою)
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. начальника департаменту міського господарства
Рішко Андріанна Андріївна – заступник начальника відділу правового забезпечення, взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів (за згодою )
Рошкович Ірина Юліївна –  заступник директора МСРЦ “Дорога життя” (за згодою)
– начальник Ужгородського відділу поліції Головного управління національної поліції в Закарпатській області (за згодою)

СКЛАД

конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників

на міських автобусних маршрутах загального користування

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Бобик Петро Іванович – начальник відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку, заступник голови конкурсного комітету
Драшкоці Георгій Адальбертович – головний спеціаліст відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку, секретар конкурсного комітету

Члени комітету:

Воронін Олександр Володимирович

 

– голова  обласної   організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства (за згодою)
Грегор Віталій Леонідович – представник громадської організації „Спеціальний контроль” (за згодою)
Дідик Іван Васильович – голова правління громадської організації „Асоціація пасажирів – осіб з обмеженими можливостями Закарпатської області” (за згодою)
Кейс Сергій Гейзович – заступник начальника управління – начальник відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області (за згодою).
Кручаниця Василь Васильович – голова Закарпатського обласного місцевого осередку Всеукраїнської громадської асоціації „Український медичний центр безпеки дорожнього руху” (за згодою)
Співак Олексій Михайлович – т.в.о. заступника начальника управління-начальника відділу УПД ГУНП в Закарпатській області, підполковник поліції  (за згодою).
Цапліна Ірина Богданівна – головний спеціаліст відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку
Шкелебей Людмила Федорівна -заступник голови Закарпатського обласного місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації „Громадський комітет транспортної безпеки” (за згодою)

СКЛАД

комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Бабидорич Володимиро Іванович – заступник директора департаменту міського господарства, заступник     голови комісії
Лозан Олександр Васильович –  головний спеціаліст відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж  управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства, секретар комісії

Члени комісії:

Бобик Петро Іванович – начальник відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку
Гомонай Василь Васильович – депутат міської ради (за згодою)
Готра Віталій Вікторович – депутат міської ради (за згодою)
Довбак Іван Михайлович – директор КП „КШЕП”
Драшкоці Георгій Адальбертович – головний спеціаліст відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку
Кейс Сергій Гейзович – заступник начальника управління-начальник відділу державного контролю та нягляду за безпекою на транспорті управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області (за згодою)
Ковальчук Олександр Миколайович – т.в.о. начальника сектора безпеки дорожнього руху  Управління патрульної поліції у містах Ужгороді  та Мукачеві Департаменту патрульної поліції (за згодою)
Кучірка Микола Михайлович – начальник відділу управління  превентивної діяльності Головного управління національної поліції у Закарпатській області (за згодою)
Мандич Юрій Васильович – депутат міської ради (за згодою)
Мацко Сергій Емерихович – член громадської ради при Ужгородській міській раді (за згодою)
Оксьон Юрій Юрійович – депутат міської ради (за згодою)
Пайда Оксана Володимирівна

 

– в.о. директора департаменту міського господарства
Пономарьов Станіслав Борисович – депутат міської ради (за згодою)
Просяник Сергій Борисович – начальник відділу муніципальної інспекції з благоустрою
Пчолинська Любовь Йосипівна – представник Ужгородського товариства інвалідів праці та дитинства «Оптиміст» (за згодою)
Цапліна Ірина Богданівна – головний спеціаліст відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку

СКЛАД

міської інвентаризаційної комісії з проведення   технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту та з питань щодо подальшого використання захисної споруди у разі банкрутства (ліквідації) підприємства

Андріїв Богдан Євстафійович – міський голова, голова комісії
Варга Роберт Емеріхович – заступник начальника міськрайонного управління ДСНС України у Закарпатській області, заступник голови комісії (за згодою)
Дмитрієв Сергій Вікторович – заступник начальника відділу оборонної та мобілізаційної роботи, секретар комісії

Члени комісії:

Геворкян Даніелла Сергіівна – директор КП «Архітектурно-планувальне бюро»
Івегеш Михайло Михайлович – в.о. начальника управління містобудування та архітектури
Федьо Тетяна Михайлівна – головний спеціаліст відділу позовної та претензійної роботи управління правового забезпечення
Митровцій Олена Василівна – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та контрольно-ревізійної роботи, заступник головного бухгалтера фінансового управління
Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора департаменту міського господарства
Петрішка Віталій Михайлович – головний фахівець Ужгородського міськрайвідділу Управління ДСНС у Закарпатській області (за згодою)
Юрко Адам Адамович – начальник управління капітального будівництва

Склад

комісії  з визначення та відшкодування збитків за користування земельними ділянками комунальної власності без належного оформлення правовстановлюючих документів

Пайда Оксана Володимирівна – в.о. директора департаменту міського господарства, голова комісії
Полтавцева Тетяна Вікторівна – начальник управління майном

департаменту міського господарства,

секретар комісії

Члени комісії:

Басараб Леся Дмитрівна – начальник відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер департаменту міського господарства
Дурко Анатолій Іванович – головний державний інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб відділення у м. Ужгороді Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Закарпатській області (за згодою)
Жулінська Олена Андріївна – начальник управління правового забезпечення
Жупик Ірина Іванівна – провідний спеціаліст відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавствоа та оперативного реагування управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області (за згодою)
Івегеш Михайло Михайлович – начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури
Клещева Світлана Сергіївна – головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю та земельними ресурсами управління майном департаменту міського господарства
Левко Іван Іванович – головний державний інспектор відділу податків і зборів з фізичних осіб відділення у м. Ужгороді Ужгородської об’єднаної державної  податкової інспекції головного управління ДФС у Закарпатській області (за згодою)
Пономарьов Станіслав Борисович – депутат Ужгородської міської ради, голова комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітетктри (за згодою)
Чепкий Олександр Олексійович – начальник відділу землекористування

СКЛАД

комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам І – ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов

Білак Олександр Павлович – заступник міського голови, голова комісії
Біксей Андрій Борисович – начальник управління праці та соціального захисту населення, заступник голови комісії
Попдякуник Валентина Іванівна – головний спеціаліст відділу у справах інвалідів та ветеранів управління праці та соціального захисту населення, секретар комісії

Члени комісії:

Гах Леся Мирославівна – начальник фінансового управління
Журавльов Микола Вікторович –  керівник Ужгородської громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» (за згодою)
Папай Марія Бейлівна –  начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла департаменту міського господарства
Пекар Віталій Іванович –  заступник начальника управління правового забезпечення, начальник відділу позовної та претензійної роботи
Травіна Ольга Валеріївна –  начальник управління економіки та підприємництва
Юрко Адам Адамович – начальник управління капітального будівництва