Облік спортивних майданчиків, закріплення вулиць за навчальними закладами, нові тарифи за користування ліфтом – питання, що розглядали сьогодні на виконкомі

Сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міської ради визначили території для проведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку і закріпили їх за закладами освіти, а також визначили території обслуговування та закріпили їх за загальноосвітніми навчальними закладами та дошкільними навчальними закладами і НВК. З переліком вулиць Ужгорода, закріплених за закладами освіти, для проведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку можна ознайомитися  на офіційному сайті Ужгородської міської ради.

Затвердили члени виконкому й Порядок розміщення та переоформлення гаражів, що знаходяться на території гаражно-будівельних кооперативів в Ужгороді, документ визначає механізм розміщення та переоформлення гаражів, регулює порядок підготовки документів для прийняття відповідного рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Прийняли й рішення погодити встановлення в місті двох пам’ятників. Один – меморіальний комплекс – захисникам України, які віддали життя під час проведення антитерористичної операції на Пагорбі Слави по вул. Тихій. Другий – пам’ятник Божої Матері по вул. Романа Шухевича (Лавріщева).

На підставі матеріалів проведеної інвентаризації та відповідних технічних паспортів спортивних/дитячих майданчиків, члени виконкому сьогодні затвердили перелік майданчиків, які тепер обліковуються на балансі департаменту міського господарства Ужгородської міської ради.

Також виконком сьогодні затвердив містобудівну документацію „Внесення змін у детальний план території мікрорайону по вул. Саксаганського, квартали № 6, № 7 для розміщення індивідуальної малоповерхової забудови садибного типу для учасників АТО”, згодом вона буде оприлюднена на сайті міської ради.

Мешканцям 100 будинків, що знаходяться на балансі департаменту міського господарства,  тобто ще не створили ОСББ, затвердили тарифи на технічне обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації, які надаються КП „Ужгородліфт”. Тарифи набирають чинності з 1 травня цього року, вони  індивідуальні для кожного з будинків, де встановлені ліфти і визначені за 1 м2 загальної площі, без урахування квартир першого поверху та нежитлових приміщень у житловому будинку (гуртожитку), що не мають окремих виходів безпосередньо на сходові клітки.

На засіданні наголошувалося, що методика визначення тарифів визначена нормативними документами Кабінету Міністрів. Зазначалося також, що в інших містах середні тарифи значно вищі.

Ще шістьом ужгородцям допоможуть встановити електричне опалення, чотири багатоквартирні житлові будинки та 11 приватних спишуть із комунального балансу міста, внесли зміни до складу комісії з визначення та відшкодування збитків за користування земельними ділянками комунальної власності без належного оформлення правовстановлюючих документів тощо.

Прийняли й Програму створення та накопичення міського матеріального резерву та промислових засобів індивідуального захисту органів дихання для непрацюючого населення Ужгорода на 2017 – 2021 роки з подальшим внесенням на розгляд сесії міської ради. Загальний кошторис програми – більше 37,3 млн. грн., із них на цей рік –7,4 млн. грн., кошти підуть на створення та накопичення міського матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, надання термінової допомоги постраждалому населенню.

Ще одне важливе питання, що сьогодні розглянули на виконкомі – про конкурс на 5 автобусних маршрутів в Ужгороді. На 3 маршрути попередньо були укладені угоди лише на рік і цей термін уже вичерпано, а щодо двох змінено маршрут на численні прохання і звернення мешканців Дравців та мікрорайону «Боздош».

Також затверджено умови конкурсу з перевезення пасажирів на цих міських автобусних маршрутах. В умовах, серед іншого, ідеться що в транспортних засобах, які працюватимуть на маршруті, має бути GPS-система, до участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які передбачають використовувати на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів тощо. Вимога до автобусів – не нижче стандарту Євро-5, наразі таких транспортних засобів у місті ще немає.