Оголошується конкурс ідей на розробку дизайну і місце встановлення знаку “Я люблю Ужгород”

Ужгородська міська рада оголошує конкурс ідей на розробку дизайну і місце встановлення знаку “Я люблю Ужгород”, який би став ще однією родзинкою нашого міста. Подібні конструкції (стели, інсталяції) встановлені у багатьох містах нашої країни та за кордоном, біля них охоче  фотографуються як туристи, так і мешканці міст.

У пропозиції просимо описати: що це має бути (іміджевий знак, об’ємно-просторова конструкція, абстрактна інсталяція, об’ємні літери), де має розміщуватися (місце), матеріал, з якого краще зробити стелу, бажано додати візуалізацію з панорамою.

Знак має відрізнятися від тих, які є в інших містах, не лише назвою населеного пункту, а й формою, візуально, щоб одразу можна було ідентифікувати, що йдеться саме про Ужгород.

Пропозиції надсилати  на електронну адресу відділу міжнародних ґрантових програм та інновацій Ужгородської міської ради  – inter@rada-uzhgorod.gov.ua.