По архівні документи ужгородцям потрібно звертатися в ЦНАП

Як ми вже повідомляли, із 1 квітня цього року згідно з рішенням виконкому №94 від 22 березня 2017 року Центр надання адміністративних послуг виконкому Ужгородської міської ради, крім існуючих адміністративних послуг, надає й нові, зокрема:

– видача архівних витягів та копій рішень/розпоряджень/та матеріалів до них;

– видача архівних довідок, що підтверджують обрання особи депутатом міської ради;

– видача архівних довідок про заробітну плату або стаж роботи громадян, документів ліквідованих підприємств, організацій та установ.

1. Видача архівних витягів та копій з рішень/розпоряджень Ужгородської міської ради та матеріалів до них. Громадянам необхідно мати при собі паспорт, копії документів, що підтверджують право на власність (договір купівлі-продажу, заповіт, свідоцтво про прийняття спадщини, акт власності, документ дарування) – щодо документів, які стосуються прав власності; довіреність оформлену належним чином (для уповноваженого представника) або копія довіреності;
  2. Видача архівних довідок, що підтверджують обрання особи депутатом міської ради. Необхідно мати паспорт громадянина України (копія); довіреність оформлену належним чином (для уповноваженого представника) або копія довіреності;
  3. Видача архівних довідок про заробітну плату або стаж роботи громадян із документів ліквідованих підприємств, організацій та установ. Необхідно мати  паспорт громадянина України (копія); копію трудової книжки.

Нагадаємо, ЦНАП виконкому Ужгородської міської ради працює за адресою: набережна Незалежності,6 (приміщення колишнього “Укртелекому”). Прийом громадян проводиться без обідньої перерви за таким графіком:

понеділок – 8.30-16.00
вівторок – 8.30-16.00