В Ужгороді призупиняють навчання для учнів 1-4 класів – рішення протиепідемічної комісії

Опубліковано: Березень 12, 2021

Призупинити навчальний процес учнів 1-4 класів у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Ужгорода із 15 до 26 березня – таке рішення у зв’язку із ускладненням у місті ситуації із поширенням COVID-19 та ГРВІ сьогодні прийняли на засіданні протиепідемічної комісії у міській раді. Педагогічним радам рекомендували вивчити можливість запровадження дистанційної форми навчання для учнів початкових класів.
Як було зазначено, станом на 12 березня в Ужгороді 2845 активних хворих на коронавірус, загалом із початку епідемії у 9252 ужгородців підтверджено коронавірусну інфекцію.
Зростає і кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції, показник захворюваності на COVID-19, грип та ГРВІ перевищує епідпоріг на 55,6%.
Продовжується щоденний моніторинг щодо захворюваності на COVID-19, грип та ГРВІ, особлива увага приділятиметься аналізу відвідуваності дошкільних навчальних закладів в Ужгороді.