(04.02.16) Повідомлення про оприлюднення проекту рішення та Аналізу регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради «Про здійснення електронних закупівель у м. Ужгород»

Опубліковано: Лютий 04, 2016

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення та Аналізу регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради «Про здійснення електронних закупівель у м. Ужгород» Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, відділ транспорту державних закупівель та зв’язку Ужгородської міської ради  повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради «Про здійснення електронних закупівель у м. Ужгород». Головний розробник проекту: Відділ транспорту державних закупівель та зв’язку Ужгородської міської ради. Аналізу регуляторного впливу та проект рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради «Про здійснення електронних закупівель у м. Ужгород» розміщений на сайті Ужгородської міської ради в розділі «регуляторні акти» за адресою: //rada-uzhgorod.gov.ua/. Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з 08.02.16. до 08.03.16 у письмовому або електронному вигляді за адресами: поштова адреса: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова, 3, каб. 101 (І поверх) – Відділ транспорту, державних закупівель та зв’язку Ужгородської міської ради; тел. 61-70-59, 61-62-85; електронна адреса: tender@rada-uzhgorod.gov.ua.

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.