Особистий
кабінет

Радники міського голови на громадських засадах

Народилася 10 червня 1996 року,  заміжня.

У 2014 році закінчила Природничо-гуманітарний коледж Ужгородського національного університету за спеціальністю «бухгалтерський облік».

На даний час здобуває вищу освіту в Ужгородському національному університеті за спеціальністю «облік і аудит» економічного факультету.

З 2016 року є радником міського голови на громадських засадах.

Досконало володіє комп’ютерною технікою, англійською мовою, має досвід в управлінській діяльності та маркетології, підтримує ділові зв’язки з громадськими організаціями, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Народився 15 січня 1974 року, одружений.

У 2011 році закінчив Закарпатський державний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «облік і аудит» та здобув кваліфікацію магістра з «обліку і аудиту».

Загальний стаж роботи більше 20 років.

Працював слюсарем-ремонтником СПТУ №5, продавцем спільного підприємства «РИО-Трейд» та протягом 2012-2014 років – заступником міського голови Ужгородської міської ради.

З 2016 є приватним підприємцем та радником міського голови на громадських засадах.

Досконало володіє комп’ютерною технікою, має досвід в управлінській діяльності та маркетології, підтримує ділові зв’язки з громадськими організаціями, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Громадська діяльність: безпартійний, голова громадської організації «За Олександра Ковача», член ГО «Українська служба порятунку», депутат Ужгородської міської ради V-VI скликання.

Народився 4 жовтня 1971 року в м. Ужгород в родині лікарів.

Вищу освіту з відзнакою здобув в Ужгородському державному університеті на медичному факультеті у 1994 році.

Працював старшим лаборантом, асистентом та доцентом кафедри госпітальної хірургії Ужгородського державного університету.

З 1997 року – кандидат медичних наук.

2002-2004 – заступник головного лікаря з хірургічної допомоги обласної клінічної лікарні м. Ужгорода.

З вересня 2004 року – закордонний член Угорської Академії наук.

З 2006 року – доктор медичних наук, професор кафедри госпітальної хірургії Ужгородського національного університету.

З 2008 року – завідувач кафедри онкології Ужгородського національного університету.

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України «За внесок молоді в розбудові держави» за 2002 рік, «Заслужений винахідник України» 2009, Почесна грамота МОЗ України – 2014, медаль  «25 років незалежності України», автор більше 160 публікацій, з них 11 монографій та більше 40 патентів України.

Народилася 7 листопада 1984 року в місті Ужгород в сім’ї лікарів.

Вищу освіту здобула у 2008 році на юридичному факультеті в  Ужгородському національному університеті за спеціальністю правознавство.

Працювала помічником нотаріуса, приватним підприємцем, спеціалістом з навчання та розвитку персоналу ТОВ «Нова Лінія», менеджером фірми по ІР-телефонії, помічником директора, юристом, спеціалістом юридичного відділу Управління майном міста Ужгородської міської ради та головним спеціалістом з питань охорони культурної спадщини управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради

З вересня 2016 року по цей час – радник міського голови міста Ужгород на громадських засадах.

Наразі займається активною громадською діяльністю. Спеціалізується на проблематиці охорони культурної спадщини міста Ужгород. Приймає активну участь у важливих процесах життєдіяльності рідного міста для пришвидшення побудови якісного громадянського суспільства.