Кабінет
ужгородця
Список ужгородських спортсменів, які стали призерами та переможцями спортивних змагань у  2016 році.

 

п/п

Рівень та назва спортивних змагань ПІБ Вид спорту, в якому є досягнення  Досягнутий результат
1. Олімпійські ігри 2016 з фехтування на шпагах Герей Анатолій Фехтування 4-те  місце
2. Чемпіонат Європи з фехтування на шпагах серед юніорів Харькова Влада Фехтування 3-тє  місце
3. Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів Матевосов Артем Фехтування 1-ше місце
4. Чемпіонат України з фехтування на рапірах серед юніорів Варфоломеєва Дарія Фехтування 3-тє  місце
5. Чемпіонат України з фехтування на візках Дьолог Надія Фехтування,

Інваспорт

1-ше місце
6. Чемпіонат України з фехтування на візках Попадич Тимур Фехтування,

Інваспорт

1-ше місце
7. Чемпіонат України з плавання Тегза

Іван

Плавання,

Інваспорт

1-ше місце
8. Чемпіонат України з плавання Іжовська

Віслана

Плавання,

Інваспорт

1-ше місце
9. Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів Коваленко

Владислав

Фехтування 1-ше місце
10. Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Новікова

Дарія

Легка

атлетика

1-ше місце
11. Чемпіонат України з напівмарафону Романенко Роман Легка

атлетика

2-ге місце
12. Чемпіонат України з фехтування на візках Магула Максим

 

Фехтування,

Інваспорт

3-є місце
13. Чемпіонат України з плавання Тацинець

Нікіта

Плавання,

Інваспорт

3-є місце
14. Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів Зятина

Каріна

Фехтування 3-є місце
15. Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів Горецький

Іван-Сергій

Фехтування 3-є місце
16. Чемпіонат України з фехтування на рапірах (команда) Цімболинець Ангеліна,

Рапинець Кристина,

Рапинець Аліна,

Ковач Олександра

Фехтування 1-ше місце
17. Чемпіонат України з гандболу серед 1999-2000 рр.н.

(команда) 14чол.

14 чол.

Шмідко Еріка,

Чундак Ніколь,

Гаврилець Софія,

Кульнєва Анастасія,

Гичка Вікторія,

Беке Габріела,

Воронько Єлизавета,

Шипляк Наталія,

Чіковані Тея,

Шукаль Мілана,

Ротар Юлія,

Коман Альона,

Савко Ельвіна,

Татаренко Крістіна

Гандбол 3-є місце
18. Чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2004 р.н. і старше (команда)
16 чол.
Повхан Андрій,

Новицький Андрій,

Мотиль Богдан,

Туряниця Максим,

Шнайдер Андрій,

Шикула Андрій,

Бібіков Максим,

Ванідзе Нікіта,

Данканич Дмитро,

Дзямко Богдан,

Костів Андрій,

Плющ Микола,

Лабик Андрій,

Савин Олексій,

Фриндак Данило,

Аго Нікіта

 

Водне поло 1-ше місце
19. Чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2002 р.н. і старше (команда)
16 чол.
Гедєш Річард,

Пижка Кирило,

Шніцер Сергій,

Гешур Владислав,

Боршош Владислав,

Граб Максим,

Копитчак Роман,

Юдін Олександр,

Пеняк Крістіан,

Поцуго Олександр,

Пантелеймонов Дмитро,

Майор Сергій,

Гедєш Нікіта,

Дубович Антон,

Басараб Микола,

Шелепець Андрій

Водне поло 1-ше місце
20. Чемпіонат Європи-2016                   Микуланинець Олександ,

Опякін Микола

Бойове самбо

 

3-тє місце
21. Кубок України Єгоров Василь,

Бобаль Наталія

Теніс 1-ше місце
22. Чемпіонат України-2016 Офіцинський Максим,

Мателешко Габріела

Пауерліфтинг 3-тє місце
23. Чемпіонат України-2016 Рижак Єлизавета, Шляхта Олександр, Телегій Іван Пауерліфтинг 1-ше місце
24. Кубок України серед юнаків-2016 Телегій Іван Пауерліфтинг 1-ше місце
25. Чемпіонат України-2016 Касьянов Олександр,

Василина Андрій

 

Спортивне орієнтування 1-ше місце
26. Чемпіонат України-2016 Паламарчук                      Станіслав,

Французов Владислав,

Гуснай Вероніка

Спортивне орієнтування 2-ге місце
27. Чемпіонат України-2016 Самсонов Олександр,                      Вішколц Валентин-Крістіан,

Кононов Денис,

Пеприк Олег

Спортивне орієнтування 3-тє місце
28. Чемпіонат України-2016 Назаренко Петро Спортивне орієнтування 1-ше місце
29. Чемпіонат України-2016

(серед ветеранів)

Павлишин Василь Спортивне орієнтування 3-тє місце
30. Чемпіонат України-2016 Юзвьяк Валерія Художня гімнастика 1-ше місце
31. Чемпіонат Європи-2016 Юзвьяк Валерія Художня гімнастика 2-ге місце
32. Кубок світу-2016 Юзвьяк Валерія Художня гімнастика 2-ге місце
33. Чемпіонат України центральної ради «Спартак»-2016 Федьо Каріна Художня гімнастика 1-ше місце
34. Чемпіонат України-2016 Ігор Заславський,

Петро Гойс,

Олександра Шевченк

Олена Колодій

петанк 1-ше місце
35. Чемпіонат України-2016 Андрій Дорошук,

Роман Мамець,

Антон Ласько

петанк 2-ге місце
36. Чемпіонат України-2016 Федоров Анатолій

Козичко Вікторія

бодібілдинг 2-ге місце
37. Чемпіонат України-2016 Королович Дарина кік-боксинг 1-ше місце
38. Кубок Світу-2016 Королович Дарина,

Бурдай Василь

кік-боксинг 1-ше місце
39. Кубок Європи-2016 Королович Дарина таеквон-до 1-ше місце
40. Чемпіонат україни-2016 Королович Дарина таеквон-до 1-ше місце
41. Кубок України-2016 Сембер Станіслав, Бушко Дмитро,               Пасайко Каміла таеквон-до 1-ше місце
42. Кубок України-2016 Ілляш Олександр, Шовак Яна самбо 3-тє місце
43. Чемпіонат України-2016 Шовак Яна дзюдо 1-ше місце