Управління та відділи

Управління та відділи

  

Структура  Ужгородської міської ради та виконавчого комітету

                                                                                               станом на 09.12.2016

   Назва    підрозділу Посада П.І.Б. телефон каб. Прийом громадян
  Міський голова Андріїв Богдан Євстафійович 617071

 

302 перший понеділок місяця
  Секретар ради Сушко Андріана Антонівна 617071

 

303 другий четвер місяця
  Перший заступник   міського голови Цап Іштван Юліусович  

614407

318

319

другий вівторок місяця
  Заступник міського голови
  Заступник міського голови Білак Олександр Павлович 613049 404

405

перший вівторок місяця
  Керуючий справами виконкому Макара Олена Михайлівна 615191 205

206

перший четвер місяця
  Радник міського голови Приходько Ростислав Орестович
АПАРАТ РАДИ
Відділ по роботі з депутатами та постійними комісіями Начальник відділу Шевчук Олеся Олександрівна 615780

mail@rada-uzhgorod.gov.ua

301 Відділ приймає

щодня

9.30-17.30

Заступник начальника відділу Лукша  Наталія Олегівна 613436 301
Головний спеціаліст Павленко Варвара Володимирівна 615120 433
Головний спеціаліст Просяник Тетяна Сергіївна 613436 301
ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ РАДИ
Відділ організаційної роботи  та внутрішньої політики Начальник відділу  

Романюк Сергій Васильович

616097

orgvid@rada-uzhgorod.gov.ua

207  

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст Костромін Микола  Олександрович
Головний спеціаліст Левчук Олена Юріївна 207
Загальний відділ Начальник відділу Рудов Оксана  Миколаївна 615912

umr@rada-uzhgorod.gov.ua

202  

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Заступник начальника відділу Лисюк Світлана Володимирівна 617120 204
Спеціаліст І категорії Іванцик Кристина Віталіївна 617120 329
Секретар-референт Росоха Сільвія 617071

 

Секретар керівника Куцик Віталія Михайлівна 614407
Секретар керівника Мінаєва  Ніколь Миколаївна 615191
Відділ  роботи  із зверненнями громадян Начальник відділу Махобей Тетяна Анатоліївна 617127

zvernennya@rada-uzhgorod.gov.ua

105-106 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Головний спеціаліст Рогань Мар’яна  Степанівна
  Головний спеціаліст Зан Жанна Анатоліївна 617127 105-106
Відділ кадрової роботи, нагород та спецроботи Начальник відділу Воловар  Марія Василівна 614556

kadry@rada-uzhgorod.gov.ua

209 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Головний спеціаліст Сідун Лариса Миколаївна 614556 210
Протокольний відділ Начальник відділу Козак Наталія Дмитрівна 615333 203 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Головний спеціаліст Мінаєва Алла Ласлівна 615333 208
Господарсько-експлуатаційний відділ Начальник відділу, Мудра Олександр Іванович 614098 113
  Заступник начальника відділу Куценко Ігор Миколайович 113
  Головний спеціаліст Дорош Тарас Іванович 614098 113
Відділ бухгалтерського обліку міської ради та виконкому Начальник відділу Турховська Ганна Іванівна 616185

buhmvk@rada-uzhgorod.gov.ua

338 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Заступник начальника відділу Торма Надія Іванівна 613318 333-334
  Головний спеціаліст Вахненко Наталія Леонідівна
  Головний спеціаліст Матковська Олександра Романівна 613318
Архівний відділ Начальник відділу Мар’їна Тетяна Іванівна 615732

arhiv@rada-uzhgorod.gov.ua

вул.

Кармелюка,7

Вівторок

9.30-17.30

Четвер

14.00-17.30

  Заступник начальника відділу Бондаренко Ганна Борисівна  

615732

  Головний спеціаліст Станчак Олена Степанівна
Відділ  транспорту, державних закупівель та зв’язку Начальник відділу Бобик Петро Іванович 616285

transp@rada-uzhgorod.gov.ua

пл. Поштова, 3,

1 пов.

 

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Головний спеціаліст Драшкоці  Георгій Адальбертович 616285
  Головний спеціаліст з тендерних питань Химич Вікторія Віталіївна 617059

tender@rada-uzhgorod.gov.ua

  Головний спеціаліст Цапліна Ірина Богданівна 616285
Служба у справах дітей Начальник служби Арокгаті Марія Юріївна 616232

ssd_umr@rada-uzhgorod.gov.ua

 

 

126-127

 

 

Понеділок-Четвер

9.00-13.00

  Заступник начальника Годованець  Василь  Михайлович
  Головний спеціаліст Мар’їн  Олександр Олександрович
  Головний спеціаліст Шатров Віктор Владиславович
  Спеціаліст І  категорії Ур Анжеліка Золтанівна  

 

Відділ оборонної та мобілізаційної роботи Начальник відділу Зима Ірина Василівна 614556 210 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Заст. начальника відділу Дмитрієв Сергій Вікторович 613400 214
  Старший інспектор  по оборонній та мобілізаційній роботі Панасенко Віктор Григорович 613400 214
  Оперативний черговий Герасимов Валерій Федорович 1567 108
  Оперативний черговий Вагін Володимир Павлович 615535
  Оперативний черговий Прокопов Владислав Миколайович 615535
  Оперативний черговий Хоменко Ігор Савелійович 615535
Відділ ведення  Державного  реєстру  виборців Начальник відділу Жирков Григорій В’ячеславович 33061 237 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Головний спеціаліст Терпак Тетяна Степанівна 614068 237
  Головний спеціаліст Ковальчук  Катерина Артурівна 614068 236
Відділ  муніципальної  поліції Начальник відділу Просяник Сергій Борисович Відділ  приймає щодня

9.30-17.30

  Заступник начальника відділу Шушка Олександр Іванович
  Головний спеціаліст Федорняк Євген Романович
  Головний спеціаліст Горват Віталій Васильович
  Головний спеціаліст Шендригоренко Іван Іванович
  Головний спеціаліст Ковтан  Михайло Михайлович
  Головний спеціаліст Готра Віталій Іванович
  Головний спеціаліст Граб Іван Іванович
  Головний спеціаліст Шароші Степан Степанович
  Головний спеціаліст Курило Андріан Сергійович
  Діловод Купар Надія Володимирівна
Відділ програмного та комп’ютерного забезпечення Начальник відділу Урста Микола Валерійович 612503

dokumenty@rada-uzhgorod.gov.ua

 Головний спеціаліст Білецький Олександр Степанович
Спеціаліст 1 категорії Головей Ян Ярославович
Відділ міжнародних ґрантових програм та інновацій Начальник відділу Тарахонич Вікторія Юріївна 616175

inter@radauzhgorod.gov.ua

327 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Спеціаліст ІІ категорії Зима Тетяна Олександрівна 327
  Діловод Білас Вікторія Вікторівна 327
Прес-служба Начальник служби Кохан Алла Іванівна
Заступник начальника  служби Подоляк Лариса Петрівна
Головний спеціаліст Маркович Вікторія Іванівна
Відділ землекористування Начальник відділу Чепкий Олександр Олексійович 615160

zemkorust@rada-uzhgorod.gov.ua

пл. Поштова, 3, 325 Вівторок

9.00-15.00

  Головний спеціаліст Лайкун Моніка Іштванівна 614142 325
  Головний спеціаліст Дякович Ольга Антонівна 614142 325
  Головний спеціаліст Феєр Яна Юріївна 614142 325
  Старший інспектор Макара Каріна Валеріївна 614142 325
Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Начальник відділу Зотова Олександра Сергіївна
  Головний спеціаліст Келемен Ігор Ігорович
  Головний спеціаліст Погорєлова  Олена Леонідівна
  Головний спеціаліст Цап Іштван Іштванович
  Головний спеціаліст Дякулич Наталія Василівна
Відділ реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Начальник відділу, державний реєстратор Горохова Олена Карлівна
  Державний реєстратор Грісь Артем Васильович
  Державний реєстратор Онопко Марина Василівна
Відділ реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Начальник відділу, державний реєстратор Мага Тетяна Василівна 3-70-60 пл.Жупанатська,3

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Державний реєстратор Цоклан Оксана Михайлівна
  Державний реєстратор Гечка Катерина Вікторівна
  Державний реєстратор Крицкій Ярослава Емерихівна
  Завідувач архіву Турянчич  Наталя Юріївна
Відділ реєстрації місця проживання Начальник відділу Кравчук Володимир Володимирович
Головний спеціаліст Алєнтьєв Олег Володимирович
Спеціаліст 1 категорії Голіцина Алла Володимирівна
Діловод Грабовська Ганна Степанівна
Центр надання адміністративних послуг 

Відділ дозвільно-погоджувальних  процедур

Начальник центру, адміністратор Павлув  Жанна Вікторівна 129-131 Відділ приймає:

понеділок – п’ятниця

 

заступник начальника центру, начальник відділу дозвільно-погоджувальних  процедур, адміністратор Крайниківська Леся Юріївна 617134

dozvil@rada-uzhgorod.gov.ua

Адміністратор Бобуська Наталія Юріївна

 

129-131
 

Відділ надання адміністративних послуг

Адміністратор Окогриб Єва Адальбертівна 614690  

 

123

 

 

Начальник відділу, адміністратор Сабадош Руслана Йосипівна 617687

cnap@rada-uzhgorod.gov.ua

  заступник начальника відділу, адміністратор Гоголь Мар’яна Михайлівна
  Адміністратор Бонь Марина Михайлівна
  Адміністратор Балко Наталія Миколаївна
  Адміністратор Борщ Крістіна Василівна
  Адміністратор Торма Катерина Оскарівна
  Адміністратор Ліврінц Лариса Михайлівна
  Адміністратор
Управління правового забезпечення

 

 

 

 

Відділ позовної та претензійної роботи

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ правової експертизи документів

Начальник Жулінська Олена  Андріївна 617141

jure@rada-uzhgorod.gov.ua

212 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Заступник начальника управління Орбан Наталія Леонідівна
Заступник начальника управління, начальник відділу позовної та претензійної роботи Пекар Віталій Іванович
Головний спеціаліст Зеленяк Світлана Сергіївна 617141 213
Головний спеціаліст Федьо Тетяна Михайлівна 616228 212
Головний спеціаліст Гомза Діана Володимирівна 616228 212
Начальник відділу Зінич  Алла Борисівна
Головний спеціаліст Бандурин Олеся Миколаївна
 

Управління містобудування та архітектури

 

 

 

 

Відділ регулювання забудови

Начальник управління,   головний архітектор Боршовський Олег Ігорович 617103 вул. Героїв Небес-ної Сотні, 4

2 пов.

Понеділок 14.00-17.00

Четвер 10.00-13.00

Понеділок 14.00-17.00

Четвер 10.00-13.00

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Заступник начальника управління Квіт Валентина Вікторівна 617103
Начальник відділу 616144

architect@rada-uzhgorod.gov.ua

2 пов.
 

 

Відділ охорони культурної спадщини та дизайну міського середовища

Головний спеціаліст Павличко Олена Іллівна 616144
Головний спеціаліст Симчина Мар’яна Михайлівна 616144
Начальник відділу Стричик Олена Георгіївна 613507
Головний спеціаліст Заріцька  Віра Степанівна
Служба містобудівного кадастру Головний спеціаліст Вулшинський Юрій Юрійович
Спеціаліст 1 категорії Галайчук Ганна Михайлівна 616144
Начальник служби Івегеш Михайло Михайлович 617103
  Головний спеціаліст
Управління економіки та підприємництва Начальник управління Травіна Ольга Валеріївна 616390

uep@rada-uzhgorod.gov.ua

336 Прийом громадян та суб’єктів господарської діяльності :

Вівторок  9.00-12.00

Відділ зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та туризму Заступник началь-ника управління, начальник відділу Цап Василь Васильович 613176

invest@rada-uzhgorod.gov.ua

342 uzhgorod.invest@ukr.net
  Головний спеціаліст Корник Неля Олександрівна
  Головний спеціаліст Матей Мар’ян Юрійович
Відділ з питань тарифів Начальник відділу Медвідь Стефанія Миколаївна 612000

taryf_uep@rada-uzhgorod.gov.ua

336 Прийом громадян та суб’єктів господарської діяльності :

Вівторок 12.00-15.00

  Головний спеціаліст 612000 336
 Відділ торгівлі та захисту прав споживачів

 

 

Лелекач Наталія Орестівна 617104

torg_uep@rada-uzhgorod.gov.ua

332 Понеділок-Четвер

9.00-13.00

  Головний спеціаліст Махобей Володимир Олегович 613668 331
  Головний спеціаліст Лазар Терезія Василівна 613668 331
 Відділ економіки та промисловості Начальник відділу Щербанич Сергій Іванович 614255 340 Прийом громадян та суб’єктів господарської діяльності :

Четвер 14.00-17.00

  Головний спеціаліст Гулько Валентина Володимирівна
  Головний спеціаліст Пайда Наталія Василівна
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
  Директор департаменту 614190 228 Вівторок з

9.00 до 13.00

 

  Заступник директора департаменту Бабидорич Володимир Іванович
Відділ бухгалтерського обліку Начальник відділу, головний бухгалтер Басараб

Леся Дмитрівна

614114 224 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Заступник начальника відділу Бавол Степанія Михайлівна
Головний спеціаліст Попик Наталія Миколаївна
Головний спеціаліст Блага Мар’яна Михайлівна
Відділ закупівель та регулювання економічної діяльності Начальник відділу Яцків Олена Іванівна 615341 225 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Заступник начальника Боднар Оксана Романівна
Головний спеціаліст Месевра Мар’яна Юріївна
Головний спеціаліст Котигорошко Олеся Ігорівна
Головний спеціаліст Дан Наталія Михайлівна
Відділ документообігу  та контролю Начальник відділу Рушинець Світлана Василівна 630015 223 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст Надопта Мирослава  Анатоліївна
Спеціаліст І категорії Федак Ганна Володимирівна
Управління майном Заступник директора департаменту, нача-льник управління Полтавцева Тетяна Вікторівна 614190

 

228 Середа 9.00 – 13.00
Відділ управління комунальною власністю та земельними ресурсами Начальник відділу Садовнікова Вероніка Олександрівна 233  

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Заступник начальника Дарвай Алла Володимирівна
Головний спеціаліст Петрова Вікторія Володимирівна 615311 223
Головний спеціаліст Баняс Василь Юрійович 615122 227/1
Головний спеціаліст Головей  Наталія Василівна
Головний спеціаліст Клещева Світлана Сергіївна 615311 227/1
Відділ обліку, розподілу та приватизації житла Начальник відділу Папай Марія Бейлівна 614162 232 Вівторок

10.00 – 17.00

Четвер 10.00 – 17.00

Головний спеціаліст Попкова Тетяна Анатоліївна 232
Управління житлово-комунального господарства Начальник управління 613791 238 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Відділ благоустрою Начальник відділу Пайда Оксана Володимирівна  

 

615158

 

 

235

 

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст Чауш Василь Венедиктович
Головний спеціаліст Боровіков Максим Анатолійович
Головний спеціаліст Ньорба Вікторія Володимирівна
Відділ експлуатації житлового фонду та інженерних мереж Начальник відділу Куберка МаринаЮріївна 613791 238  

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст Кайда Людмила Олександрівна 615185 234
Головний спеціаліст Лозан Олександр Васильович
Головний спеціаліст Геба Тетяна Миколаївна
ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ
  Начальник управління Гах Леся Мирославівна 35269 403 Перший та другий вівторок місяця 9.30-17.30
 Бюджетний відділ Заступник начальника управління, начальник відділу Граб Галина Ярославівна 613881 430 Перший та третій четвер місяця

9.30-17.30

  Заступник начальника  відділу Машіка Еріка Йосипівна 613831 430
  Головний економіст Шалаєва Катерина Миронівна 34291 430
  Головний економіст Прадід Віталія Василівна
Відділ бухгалтерського обліку та контрольно-ревізійної роботи Начальник відділу, головний бухгалтер Боць Любов Орестівна 616313 435
  Заступник начальника відділу, заст. головного бухгалтера Митровцій Олена Василівна
  Головний спеціаліст по контрольно-ревізійній роботі
  Головний спеціаліст 402
Відділ доходів бюджету Заст. начальника управління, начальник відділу Кенс Оксана Юріївна 613004 401 Друга, четверта середа місяця

9.30-17.30

Заступник начальника  відділу Гуменюк Ірина Вікторівна 630489 434
Головний економіст Логвінов Павло Вадимович 630489 434
Відділ фінансування місцевого господарства Начальник відділу Славич Віра Юріївна 630831 432
Заступник начальника відділу Лукач Петро Михайлович 630831 432
Головний економіст П’ятак Алла Петрівна 630831 432
Головний економіст Шершун Ольга Василівна 630831 432
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА
  Начальник управління Юрко Адам Адамович 33135

п. 37143

пл. Жупанатська, 3, б Вівторок

16.00-17.00

Заступник началь-ника управління, головний інженер Савко Михайло Васильович
Головний спеціаліст 34460
Відділ бухгалтерського обліку та звітності Начальник відділу, головний бухгалтер Станкович Вікторія Іванівна 32207
Головний спеціаліст Зелінська Марина Іванівна
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
  Начальник управління Бабунич

Оксана Юріївна

613090

33222

osvita@osvita-uzhgorod.

gov.ua

пл.

Жупанатська,

каб 3

II, IV Четвер місяця

15.00-17.00

Заступник началь-ника управління Пуківська  Марина Іванівна 37002 9 І, ІІІ Четвер місяця

15.00-17.00

Головний спеціаліст -юрисконсульт 33336 3
Відділ кадрів Начальник відділу Мухомедьянова Наталія Богданівна 33222 7 Вівторок

9.00-13.00

Головний спеціаліст Семаль Наталія Володимирівна
Відділ шкіл та дошкільних закладів Начальник відділу Дудинець Жанна Іванівна 6 Вівторок-Четвер

13.00-15.00

Головний спеціаліст Кирик Валентина Мефодіївна 33336 4 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст Шляхта Наталія Михайлівна
Головний спеціаліст 4
Відділ бухгалтерського обліку і звітності Начальник відділу Брензович Любов Григорівна 37215 10,  11, 12 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст Іллар Вікторія Степанівна 35262
УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ, СІМ’Ї ТА МОЛОДІ
  Начальник управління Василиндра Ольга Михайлівна 615553 kultura@rada-uzhgorod.gov.ua 407 Вівторок

14.00-16.00

П’ятниця 9.00-11.00

 Відділ культури Заступник начальника управління, начальник відділу  

 

35131

 

 

408

 

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст
Відділ спорту, сім’ї та молоді

 

Начальник відділу Луків Назар Йосифович 37055 412 Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Заступник начальника Воловар Роман Іванович 630401 411
Головний спеціаліст Милян Петро Михайлович
Головний спеціаліст Власик Дмитро Вікторович
Відділ  бухгалтерського обліку  та звітності Начальник відділу, головний бухгалтер Кажмір Ольга Юріївна  

 

613121

 

 

410

 

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Заст..начальника відділу, заступник головного бухгалтера Павлова Ніна Євгенівна
  Касир Салай Віра Степанівна
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
  Начальник управління Біксей Андрій Борисович п. 612979

 

пл.Ш.

Петефі

каб. 8

Понеділок-четвер

9.00-16.00

Заступник начальника управління Ковач Марія Федорівна 612514

 

9 Понеділок-четвер

9.00-12.00

13.00-16.00

Головний спеціаліст

-юрисконсульт

Подоляк Іванна Зіновіївна
Провідний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян Власик  Вікторія Петрівна 612979 7 Щодня

9.30-17.30

Відділ праці та зайнятості населення Начальник відділу Куценко Леся Євстахіївна 35202 115  

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст — експерт з умов  праці Адамовська Алла Іванівна
Головний спеціаліст Петрова Мирослава Василівна
Відділ контролю за призначенням та виплатою пенсій Начальник відділу Фревлик Люба Миколаївна 33509 13  

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст Переста Валентина Федорівна
Спеціаліст І категорії Мухомед’янова Катерина Степанівна
Відділ у справах інвалідів та ветеранів Начальник відділу Пфайфер Вікторія Валеріївна 630103 12  

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Провідний спеціаліст Вакула Анастасія Михайлівна 33072
Головний спеціаліст Остап’юк   Любов Андріївна
Головний спеціаліст Попдякуник Валентина Іванівна
Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг, гарантій та компенсацій Начальник відділу Беспечна Світлана Давидівна 614399 111 Вівторок-четвер

9.00-17.00

Головний спеціаліст Аділова  Світлана Ярославівна
Провідний спеціаліст
Спеціаліст І категорії Шкаровецький Віталій Юрійович
Спеціаліст І категорії Логойда Тетяна Михайлівна
Відділ соціальних допомог Заступник начальника управління, начальник відділу Горват Мирослав Васильович  

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Заступник начальника відділу Боярчук Дмитро Васильович 612549 5
Провідний спеціаліст, координатор відділу Повханич Мар’яна Василівна 6
Підрозділ прийому заяв та документів Головний спеціаліст, керівник підрозділу Гараз Євгенія Яківна 630104 2  

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст Готра Лариса  Олександрівна 32200 3
Провідний спеціаліст Береш Арпад Андрійович
Провідний спеціаліст Федяєва Олена Олексіївна 32200 3
Спеціаліст ІІ категорії Левкулич Вікторія Петрівна 35379 5
Підрозділ обробки заяв та документів Головний спеціаліст, керівник підрозділу Гарник Світлана Олександрівна 612549 5  

Відділ приймає щодня

8.30-16.30

Головний спеціаліст Коваль Вікторія Вікторівна 35357 6
Головний спеціаліст Вербич Надія Сергіївна
Головний спеціаліст Лучинець Мар’яна Василівна 35379 5
Провідний спеціаліст Маркович Ганна Іванівна
Спеціаліст І категорії Луньова Галина Вікторівна 35379 5
Підрозділ оформлення і виготовлення виплатних документів Головний спеціаліст, керівник підрозділу Герасімова Оксана Вікторівна 35357 6  

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

Головний спеціаліст Гецко Діана Наумівна

 

35357 6
Головний спеціаліст Петюшка Тетяна Петрівна
Провідний спеціаліст Мацко  Зеновія Іванівна 35357 6
Провідний спеціаліст Куприч Ольга Петрівна 35357 6
Спеціаліст І категорії Панулін-Гаджега Мар’яна Володимирівна
Відділ соціальних інспекторів Головний Держав-ний соціальний інспектор Гешур Світлана Янівна 35202 116  

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Державний соціальний інспектор Сов’як Мар’яна  Михайлівна 116
  Державний соціальний інспектор Адамова Неллі Олексіївна 116
Відділ виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів Начальник відділу -головний бухгалтер Груба Світлана Михайлівна 32544 14  

 

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Заст. нач. відділу-заст.гол. бухгалтера Ходанич Марта  Юріївна 14
  Головний спеціаліст Касинець Ірина Володимирівна
  Головний спеціа-ліст-програміст Топорницька Іванна Миколаївна 114
  Спеціаліст І  категорії Селеш Мар’яна Йосипівна

 

  Спеціаліст І  категорії Калабішка Катерина Олександрівна
Відділ з питань захисту  населення від наслідків аварії на  ЧАЕС Начальник відділу Келемец Алла Михайлівна 614038 112  

Відділ приймає щодня

9.30-17.30

  Головний спеціаліст-бухгалтер Рожкова Галина Михайлівна
УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ                                                                                              
  Директор Фленько Іван Іванович 61-64-72 134-135  

 

 

 

Щодня

9.30-17.30

Відділ соціальної роботи Провідний спеціаліст, юрист
  Головний спеціаліст-психолог Геба Тетяна Андріївна
  Головний спеціаліст –соціальний педагог
  Головний спеціаліст-головний бухгалтер
ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
Відділ охорони здоров’я Начальник відділу Решетар Василь Васильович 617377

voz@rada-uzhgorod.gov.ua

405 Середа

9.00-16.00

Заступник начальника Столярова Ірина Михайлівна 614838 431
Головний спеціаліст Кирлик Іванна Карлівна
Головний спеціаліст-головний бухгалтер Присташ

Кароліна Карлівна