«Від Міхаловце до Ужгорода» – у місті над Ужем триває вулична виставка...

«Від Міхаловце до Ужгорода» – у місті над Ужем триває вулична виставка фоторобіт

Двадцять чотири роботи фотохудожників з Ужгорода та його міста-побратима – Міхаловце (Словаччина) представили у дворику архітектурно-історичного комплексу «Совине гніздо».

Взяли участь у заході запрошені делегації з обох міст на чолі з мерами Богданом Андріївим та Вільямом Загорчаком, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, начальник відділу міжнародних проектів Міхаловце Яна Махова, начальник відділу міжнародних грантових програм та інновацій Ужгородської міської ради Вікторія Тарахонич, координатор проекту з української сторони Михайло Нагоркін.

«Сподіваюся, що ці фотороботи допоможуть краще пізнати Словаччину, зокрема місто-побратим Ужгорода – Міхаловце, з яким у нас давні дружні та партнерські відносини. У свою чергу, наші словацькі друзі зможуть по-новому відкрити для себе місто над Ужем. Також упевнений, що у майбутньому спільно буде реалізовано ще не один цікавий проект», – зазначив міський голова Богдан Андріїв та подякував організаторам, учасникам і всім, хто долучився до проведення виставки.

Роботи фотографів Людовіта Фьольді, Ірени Малічки, Петера Міжака, Сергія Денисенка, Віктора Дьоміна, Ганни Пономаренко, Олександра Радіша, Тимофія Шмайди в Ужгороді можна буде подивитися протягом щонайменше двох тижнів, а потім виставка помандрує до Міхаловце.

Організатор виставки – благодійна організація «Закарпатське агентство з інвестицій, інновацій та розвитку», яка реалізує грантовий проект у партнерстві з містами Ужгород та Міхаловце.

Проект здійснюється в рамках програми SK 08 – Транскордонна співпраця, яка фінансується з гранту Норвезького Королівства в рамках Норвезького фінансового механізму та співфінансується з державного бюджету Словацької Республіки.

Проект під назвою «SK-INFO-UA» направлений також на зменшення існуючих бар’єрів транскордонної співпраці, забезпечення розвитку туризму з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.