Кабінет
ужгородця

Ужгородська міська централізована бібліотечна система

Назва  установи Ужгородська міська централізована бібліотечна система
Посада Директор
Прізвище, ім’я по батькові Ленарт Людмила Михайлівна
Поштова та електронна адреса м.Ужгород, вул. Волошина, 20,

uzhlib@gmail.com

Номери телефонів 61-23-78, 61-42-23
Розпорядок роботи 9.00 – 18.00 (обідня перерва з 13.00-14.00)
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
за дев’ять місяців 2018 року Звіт
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги
за дев’ять місяців 2018 року Звіт
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень
за дев’ять місяців 2018 року Звіт

Ужгородська міська бібліотека для дітей

Назва  установи Ужгородська міська бібліотека для дітей
Посада Заступник директора по роботі з дітьми, завідувач міської бібліотеки для дітей
Прізвище, ім’я по батькові Петрішак Алла Дмитрівна
Поштова та електронна адреса м.Ужгород,  пл. Б. Хмельницького, 3
Номери телефонів 3-33-64
Розпорядок роботи 9.00 – 18.00 (обідня перерва з 13.00-14.00)
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
за дев’ять місяців 2018 року

Бібліотека-філія № 2

Назва  установи Бібліотека-філія № 2
Посада Завідувач
Прізвище, ім’я по батькові Форкуца Марія Михайлівна
Поштова та електронна адреса м.Ужгород, вул. 8 Березня, 19
Номери телефонів 66-20-81
Розпорядок роботи 9.00 – 18.00 (обідня перерва з 13.00-14.00)
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
за дев’ять місяців 2018 року

Бібліотека-філія № 4

Назва  установи Бібліотека – філія № 4
Посада Завідувач
Прізвище, ім’я по батькові Лехцер Віта Василівна
Поштова та електронна адреса м.Ужгород, вул. Доманинська, 263
Номери телефонів
Розпорядок роботи 9.00 – 18.00 (обідня перерва з 13.00-14.00)
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
за дев’ять місяців 2018 року

Бібліотека-філія № 5

Назва  установи Бібліотека-філія № 5
Посада Завідувач
Прізвище, ім’я по батькові Болотько Світлана Петрівна
Поштова та електронна адреса Горяни, вул. Дендеші, 160
Номери телефонів
Розпорядок роботи 9.00 – 18.00 (обідня перерва з 13.00-14.00)
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
за дев’ять місяців 2018 року

Бібліотека-філія № 6

Назва  установи Бібліотека-філія № 6
Посада Завідувач
Прізвище, ім’я по батькові Гартавер Катерина Михайлівна
Поштова та електронна адреса м. Ужгород, вул. Гагаріна, 98
Номери телефонів 66-14-00
Розпорядок роботи 9.00 – 18.00 (обідня перерва з 13.00-14.00)
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
за дев’ять місяців 2018 року

Ужгородський міський центр дозвілля – будинок культури

Назва  установи Ужгородський міський центр дозвілля – будинок культури
Посада Директор
Прізвище, ім’я по батькові Чинченко Олена Миколаївна
Поштова та електронна адреса м.Ужгород, вул. Жупанатcька,3/а

uzhmcdbk@gmail.com

Номери телефонів 3-70-60
Розпорядок роботи 9.00 – 18.00 (обідня перерва з 13.00-14.00)
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
за дев’ять місяців 2018 року Звіт
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень
за дев’ять місяців 2018 року Звіт

Ужгородська дитяча музична школа №1 ім. П.І.Чайковського

Назва  установи Ужгородська дитяча музична школа №1 ім. П.І.Чайковського
Посада Директор
Прізвище, ім’я по батькові Охрим Олена Юріївна
Поштова та електронна адреса м.Ужгород, вул. Волошина, 11

myzosvita@ukr.net

Номери телефонів 61-34-71,  3-42-47
Розпорядок роботи 9.00 – 18.00 (обідня перерва з 13.00-14.00)
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
за дев’ять місяців 2018 року Звіт
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги
за дев’ять місяців 2018 року Звіт
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень
за дев’ять місяців 2018 року Звіт

Ужгородська дитяча школа мистецтв

Назва  установи Ужгородська дитяча школа мистецтв
Посада Директор
Прізвище, ім’я по батькові Громова Наталія Борисівна
Поштова та електронна адреса м.Ужгород, пл. Ш. Петефі, 20, 22

uzh.artshcool@ukr.net

Номери телефонів 61-25-62, 61-42-46
Розпорядок роботи 9.00 – 18.00 (обідня перерва з 13.00-14.00)
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
за дев’ять місяців 2018 року Звіт
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги
за дев’ять місяців 2018 року Звіт
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень
за дев’ять місяців 2018 року Звіт

Дитячо–юнацька спортивна школа №1 м.Ужгород

Назва  установи Дитячо–юнацька спортивна школа № 1 м.Ужгород
Посада Директор
Прізвище, ім’я по батькові Коломоєць Анатолій Іванович
Поштова та електронна адреса м.Ужгород, вул. І.Франка, 1

sportshkola 1 uz@gmail.com.

Номери телефонів 64-20-55, факс64-40-31
Розпорядок роботи 9.00 – 18.00 (обідня перерва з 13.00-14.00)
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
за дев’ять місяців 2018 року Звіт
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги
за дев’ять місяців 2018 року Звіт
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами  власних надходжень
за дев’ять місяців 2018 року Звіт

Список ужгородських спортсменів, які стали призерами та переможцями спортивних змагань у 2017 році

п/п

Рівень та назва

спортивних змагань

Прізвище, ім’я Вид спорту,
в якому є досягнення
Досягнутий результат
1. Чемпіонат світу з фехтування на шпагах серед військовослужбовців (командні), Чемпіонат Європи з фехтування на шпагах серед юніорів Харькова Владислава Фехтування 1-е місце

 

3-є місце

2. Чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юнаків та дівчат Гумен

Василь

Фехтування 3-є місце
3. Чемпіонат України з тенісу до 16 років (парний розряд) Дупин Олександр Теніс 3-є місце
4. Чемпіонат України з важкої атлетики Сідор

Руслан

Важка атлетика 1-е місце
5. Чемпіонат України зі сноубордингу Пеняк

Йосип

Сноуборд 2-е місце
6. Чемпіонат України серед юнаків зі сноубордингу Бельо

Микола

Сноуборд 1-е місце
7. Чемпіонат України серед юнаків зі сноубордингу Данча

Роман

Сноуборд 2-е місце
8. Чемпіонат України з мотокросу
(клас ПО 150 см3)
Микуланинець Мілан Мотоциклетний спорт 2-е місце
9. Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді (стрибки у довжину) Новікова

Дарія

Легка атлетика 3-є місце
10. Чемпіонат України з кіокушин карате Сенич Станіслав Кіокушин карате 1-е місце
11. Чемпіонат України з кіокушин карате,

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

Кравчук Володимир Кіокушин карате 1-е місце

 

3-є місце

12. Чемпіонат України з кіокушин карате,

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

Путрашик Володимир Кіокушин карате 3-є місце

 

3-є місце

13. Чемпіонат Європи “European Shidokan Open 2017” Шишканич Максим Карате 1-е місце
14. Кубок світу з кікбоксингу,

Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів та юнаків

Королович Дарина Кікбоксинг 1-е місце

 

1-е місце

15. Кубок світу з кікбоксингу,

Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів та юнаків

Бабенко

Вадим

Кікбоксинг 1-е місце

 

1-е місце

16. Кубок світу з кікбоксингу,

Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів та юнаків

Зарева

Іван

Кікбоксинг 1-е місце

 

1-е місце

17. Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед жінок,

Чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед жінок та дівчат

Козарь Вікторія Пауерліфтинг 6-е місце

 

1-е місце

18. Чемпіонат України серед ВНЗ (чоловіки) з пауерліфтингу Офіцинський Максим Пауерліфтинг 1-е місце
19. Чемпіонат України з жиму лежачи (чоловіки) Шляхта Олександр Пауерліфтинг 2-е місце
20. Кубок світу з кікбоксингу Бодрухін Олександр Кікбоксинг 3-є місце
21. Кубок світу з кікбоксингу Дзундза Дмитро Кікбоксинг 2-е місце
22. Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів та юнаків Вінцерський Андрій Кікбоксинг 1-е місце
23. Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів та юнаків Данило Микола Кікбоксинг 1-е місце
24. Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів та юнаків Левкулич Андрій Кікбоксинг 2-е місце
25. Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів та юнаків Тесленко Арсен Кікбоксинг 2-е місце
26. Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів та юнаків Баранова

Софія

Кікбоксинг 3-є місце
27. Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів та юнаків Тесленко Давид Кікбоксинг 1-е місце
28. Чемпіонат Європи з кіокушин карате в розділах ката та куміте серед дорослих і юніорів Моца

Валерія

Кіокушин карате 1-е місце
29. XXIV Всеукраїнська спартакіада “Повір у себе” зі спортивного орієнтування Вакуленко Ольга Спортивне орієнтування, Інваспорт 2-е місце
30. Чемпіонат України з фехтування на візках (шпага) Магула Максим Фехтування, Інваспорт 1-е місце
31. Чемпіонат світу з фехтування на візках
(в команді),
Чемпіонат України з фехтування на візках (шпага)
Дьолог

Надія

Фехтування, Інваспорт 1-е місце

 

3-є місце

32. Чемпіонат України з фехтування на візках (рапіра) Попадич

Тимур

Фехтування, Інваспорт 3-є місце
33. Чемпіонат України з фехтування на візках
(в команді)
Шутко

Вадим

Фехтування, Інваспорт 3-є місце
34. Чемпіонат України з плавання серед спортсменів УОРА, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку (50 м брас) Тегза

Іван

Плавання,

Інваспорт

1-е місце
35. Чемпіонат України з плавання серед спортсменів УОРА, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку (100 м в/с) Іжовська Віслана Плавання,

Інваспорт

1-е місце
36. XXIV Всеукраїнська спартакіада “Повір у себе” з плавання,

Чемпіонат України з плавання серед спортсменів УОРА, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку (50 м брас)

Голик

Наталія

Плавання,

Інваспорт

1-е місце

 

3-є місце

37. XXIV Всеукраїнська спартакіада “Повір у себе” з плавання

(50 м брас)

Тацинець Нікіта Плавання,

Інваспорт

1-е місце
38. XXIV Всеукраїнська спартакіада “Повір у себе” з плавання

(100 м на спині)

Козлов Владислав Плавання,

Інваспорт

3-є місце
39. XXIV Всеукраїнська спартакіада “Повір у себе” з плавання Куцик Дмитро Плавання,

Інваспорт

1-е місце
40. XXIV Всеукраїнська спартакіада “Повір у себе” з плавання Міовканич Василь Плавання,

Інваспорт

1-е місце
41. Чемпіонат України з гірськолижного спорту (слалом) серед спортсменів з вадами слуху та мови Сірмай Крістіна Гірськолижний спорт, Інваспорт 2-е місце
42. Чемпіонат України з гірськолижного спорту (слалом) серед спортсменів з вадами слуху та мови Куртанич Каміла Гірськолижний спорт, Інваспорт 1-е місце
43. Чемпіонат України з гірськолижного спорту (слалом) серед спортсменів з вадами слуху та мови Куртанич Михайло Гірськолижний спорт, Інваспорт 2-е місце
44. Чемпіонат світу з художньої гімнастики Юзьвяк Валерія Художня гімнастика 6-е місце
45. Чемпіонат України з фехтування на рапірах серед юніорів 1997 р.н. та молодше Ковач Олександра Фехтування 3-є місце
46. Чемпіонат України з фехтування на рапірах

(команда 4 чол.)

Цімболинець Ангеліна, Рапинець Аліна, Рапинець (Куришко) Крістіна, Кривонос Марія Фехтування 1-е місце
47. Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів

(команда 4 чол.)

Жевагін Артем, Коваленко Владислав, Матевосов Артем, Шестопал Дмитро Фехтування 2-е місце
48. Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорок Зятина Каріна, Лобачова Анастасія Фехтування 3-є місце
49. Чемпіонат України з гандболу серед дівчат 2000-2001 р.н.

(команда 14 чол.)

Шукаль Мілана, Мацко Аліна, Макаренко Ольга, Савко Ельвіна, Сендрей Христина, Шипляк Наталія, Купчак Катерина, Коман Альона, Петровська Анастасія, Готра Віолетта, Гиревец Анастасія, Чіковані Тея, Гававка Анна, Фіскареллі Ніколь Гандбол 1-е місце
50. Чемпіонат України з гандболу серед дівчат 2002-2003 р.н.

(команда 14 чол.)

Сирохман Яна, Дорі Анастасія, Когуч Євгенія, Пейк Діана, Вішколц Вікторія, Дужар Крістина, Фенинець Катерина, Новак Вікторія, Чирська Наталія, Кірш Каміла, Фучко Вероніка, Петрів Аліса, Гававка Анна, Фіскареллі Ніколь Гандбол 2-е місце
51. Чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2005-2006 р.н.

(команда 13 чол.)

Ковтун Віталій,

Купцов Ростислав,

Керечан Богдан,

Лучинець Олександр, Іванов Максим, Ресенчук Андрій, Резніченко Андрій, Багрій Микола, Веклюк Октавіан, Леміш Юрій, Гелетій Ярослав, Сютрик Олександр, Фриндак Данило

Водне поло 2-е місце
52. Чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2003 р.н. і молодше

(команда 20 чол.)

Пантелеймонов Дмитро, Майор Сергій, Гедеш Нікіта, Дубович Антон, Галаговець Василь, Шелепець Андрій, Бібіков Максим, Мотиль Богдан, Туряниця Максим, Шикула Андрій, Данканич Дмитро, Черешня Володимир, Шипляк Крістіан, Танасійчук Юрій, Костюк Олександр, Гаджега Василь, Фриндак Данило, Лабик Андрій, Повхан Андрій, Андрусь Давид Водне поло 2-е місце

Список ужгородських спортсменів, які стали призерами та переможцями спортивних змагань у 2016 році

Список ужгородських спортсменів, які стали призерами та переможцями спортивних змагань у  2016 році.

 

п/п

Рівень та назва спортивних змагань ПІБ Вид спорту, в якому є досягнення  Досягнутий результат
1. Олімпійські ігри 2016 з фехтування на шпагах Герей Анатолій Фехтування 4-те  місце
2. Чемпіонат Європи з фехтування на шпагах серед юніорів Харькова Влада Фехтування 3-тє  місце
3. Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів Матевосов Артем Фехтування 1-ше місце
4. Чемпіонат України з фехтування на рапірах серед юніорів Варфоломеєва Дарія Фехтування 3-тє  місце
5. Чемпіонат України з фехтування на візках Дьолог Надія Фехтування,

Інваспорт

1-ше місце
6. Чемпіонат України з фехтування на візках Попадич Тимур Фехтування,

Інваспорт

1-ше місце
7. Чемпіонат України з плавання Тегза

Іван

Плавання,

Інваспорт

1-ше місце
8. Чемпіонат України з плавання Іжовська

Віслана

Плавання,

Інваспорт

1-ше місце
9. Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів Коваленко

Владислав

Фехтування 1-ше місце
10. Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Новікова

Дарія

Легка

атлетика

1-ше місце
11. Чемпіонат України з напівмарафону Романенко Роман Легка

атлетика

2-ге місце
12. Чемпіонат України з фехтування на візках Магула Максим

 

Фехтування,

Інваспорт

3-є місце
13. Чемпіонат України з плавання Тацинець

Нікіта

Плавання,

Інваспорт

3-є місце
14. Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів Зятина

Каріна

Фехтування 3-є місце
15. Чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів Горецький

Іван-Сергій

Фехтування 3-є місце
16. Чемпіонат України з фехтування на рапірах (команда) Цімболинець Ангеліна,

Рапинець Кристина,

Рапинець Аліна,

Ковач Олександра

Фехтування 1-ше місце
17. Чемпіонат України з гандболу серед 1999-2000 рр.н.

(команда) 14чол.

14 чол.

Шмідко Еріка,

Чундак Ніколь,

Гаврилець Софія,

Кульнєва Анастасія,

Гичка Вікторія,

Беке Габріела,

Воронько Єлизавета,

Шипляк Наталія,

Чіковані Тея,

Шукаль Мілана,

Ротар Юлія,

Коман Альона,

Савко Ельвіна,

Татаренко Крістіна

Гандбол 3-є місце
18. Чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2004 р.н. і старше (команда)
16 чол.
Повхан Андрій,

Новицький Андрій,

Мотиль Богдан,

Туряниця Максим,

Шнайдер Андрій,

Шикула Андрій,

Бібіков Максим,

Ванідзе Нікіта,

Данканич Дмитро,

Дзямко Богдан,

Костів Андрій,

Плющ Микола,

Лабик Андрій,

Савин Олексій,

Фриндак Данило,

Аго Нікіта

 

Водне поло 1-ше місце
19. Чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2002 р.н. і старше (команда)
16 чол.
Гедєш Річард,

Пижка Кирило,

Шніцер Сергій,

Гешур Владислав,

Боршош Владислав,

Граб Максим,

Копитчак Роман,

Юдін Олександр,

Пеняк Крістіан,

Поцуго Олександр,

Пантелеймонов Дмитро,

Майор Сергій,

Гедєш Нікіта,

Дубович Антон,

Басараб Микола,

Шелепець Андрій

Водне поло 1-ше місце
20. Чемпіонат Європи-2016                   Микуланинець Олександ,

Опякін Микола

Бойове самбо

 

3-тє місце
21. Кубок України Єгоров Василь,

Бобаль Наталія

Теніс 1-ше місце
22. Чемпіонат України-2016 Офіцинський Максим,

Мателешко Габріела

Пауерліфтинг 3-тє місце
23. Чемпіонат України-2016 Рижак Єлизавета, Шляхта Олександр, Телегій Іван Пауерліфтинг 1-ше місце
24. Кубок України серед юнаків-2016 Телегій Іван Пауерліфтинг 1-ше місце
25. Чемпіонат України-2016 Касьянов Олександр,

Василина Андрій

 

Спортивне орієнтування 1-ше місце
26. Чемпіонат України-2016 Паламарчук                      Станіслав,

Французов Владислав,

Гуснай Вероніка

Спортивне орієнтування 2-ге місце
27. Чемпіонат України-2016 Самсонов Олександр,                      Вішколц Валентин-Крістіан,

Кононов Денис,

Пеприк Олег

Спортивне орієнтування 3-тє місце
28. Чемпіонат України-2016 Назаренко Петро Спортивне орієнтування 1-ше місце
29. Чемпіонат України-2016

(серед ветеранів)

Павлишин Василь Спортивне орієнтування 3-тє місце
30. Чемпіонат України-2016 Юзвьяк Валерія Художня гімнастика 1-ше місце
31. Чемпіонат Європи-2016 Юзвьяк Валерія Художня гімнастика 2-ге місце
32. Кубок світу-2016 Юзвьяк Валерія Художня гімнастика 2-ге місце
33. Чемпіонат України центральної ради «Спартак»-2016 Федьо Каріна Художня гімнастика 1-ше місце
34. Чемпіонат України-2016 Ігор Заславський,

Петро Гойс,

Олександра Шевченк

Олена Колодій

петанк 1-ше місце
35. Чемпіонат України-2016 Андрій Дорошук,

Роман Мамець,

Антон Ласько

петанк 2-ге місце
36. Чемпіонат України-2016 Федоров Анатолій

Козичко Вікторія

бодібілдинг 2-ге місце
37. Чемпіонат України-2016 Королович Дарина кік-боксинг 1-ше місце
38. Кубок Світу-2016 Королович Дарина,

Бурдай Василь

кік-боксинг 1-ше місце
39. Кубок Європи-2016 Королович Дарина таеквон-до 1-ше місце
40. Чемпіонат україни-2016 Королович Дарина таеквон-до 1-ше місце
41. Кубок України-2016 Сембер Станіслав, Бушко Дмитро,               Пасайко Каміла таеквон-до 1-ше місце
42. Кубок України-2016 Ілляш Олександр, Шовак Яна самбо 3-тє місце
43. Чемпіонат України-2016 Шовак Яна дзюдо 1-ше місце

 

Склад Молодіжної ради при Ужгородській міській раді

Варшава Олександр В’ячеславович – голова молодіжної ради
Лошак Олександр Сергійович – студент Ужгородського національного університету, заступник голови молодіжної ради

члени молодіжної ради:

Бабинець Василь Васильович – студент Ужгородського національного університету, громадський активіст
Бойко Сергій Шандор Сергійович – громадський активіст
Головчанський Ростислав Васильович – голова профкому студентів УжНУ
Козлова Вікторія Сергіївна – громадський активіст
Коштура Неля Михайлівна – голова студентської ради географічного факультету УжНУ
Лутак Євгеній Васильович – громадський активіст
Маховська Катерина Іванівна – голова наукового товариства УжНУ
Мигович Владислав Павлович – голова студентської ради економічного факультету УжНУ
Микулянець Вікторія Іванівна – голова студентської ради УжНУ
Путрашик Катерина Володимирівна – голова студентської ради факультету іноземної філології УжНУ
Скрипинець Юрій Юрійович – член UMSA
Цап Денис Іванович – громадський активіст

Положення про Молодіжну раду

  1. Загальні положення

Молодіжна рада міста Ужгород (далі – Молодіжна рада) є консультативно-дорадчим органом, при Ужгородській міській раді та її виконавчому комітеті і створена для здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної політики, сприяння участі молоді міста у формуванні та реалізації молодіжної політики міста в усіх сферах життя молоді, координації спільної діяльності молодіжних громадських організацій, інститутів громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування, що займаються реалізацією молодіжної політики та активізації участі молоді у політичному, соціальному та економічному житті міста.

Молодіжна рада у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «Про молодіжні та дитячі громадські організації», іншими актами чинного законодавства, рішеннями міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також цим Положенням.

Положення про Молодіжну раду та її склад затверджується розпорядженням міського голови.

  1. Основні принципи, мета та завдання

Основними принципами Молодіжної ради є: верховенство права, законність, демократизм, гласність, ініціативність, матеріальна незацікавленість, колегіальність, відповідальність.

Мета діяльності Молодіжної ради – створення соціально-економічних, політичних, правових та організаційних умов для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді, реалізації творчого потенціалу як у її власних інтересах, так і в інтересах міста.

Відповідно до поставленої мети основними завданнями Молодіжної ради є:

  • розробка рекомендацій та пропозицій щодо реалізації молодіжної політики у місті;
  • сприяння забезпеченню координації дій органів місцевого самоврядування з питань реалізації державної політики у молодіжній сфері, проведенню роботи з роз’яснення її цілей та завдань;
  • розроблення механізму взаємодії виконавчих органів міської ради і молодіжних громадських організацій на засадах партнерства, відкритості та прозорості;
  • сприяння у забезпеченні реалізації прав та законних інтересів молоді як учасників навчально-виховного процесу;
  • координація роботи молодіжних організацій, органів молодіжного самоврядування навчальних закладів, що діють на території міста, в напрямку вирішення актуальних проблем молоді міста;
  • сприяння у забезпеченні реалізації прав та законних інтересів молодіжних об’єднань громадян;
  • сприяння у забезпеченні постійного зв’язку між міською радою та її виконавчими органами з представниками молоді міста з питань молодіжної політики;
  • внесення рекомендацій та пропозицій до міської ради щодо питань молодіжної політики;
  • сприяння залученню молоді до вирішення питань соціально- економічного, політичного та культурного життя міста, шляхом розробки та реалізації молодіжних програм;
  • сприяння розвитку студентського та учнівського самоврядування;
  • аналіз, прогнозування та визначення сучасних актуальних і перспективних проблем розвитку молоді, участь у розробці заходів культурно-просвітницького, виховного та економічного характеру, розвитку наукового та інтелектуального потенціалу молоді, формування патріотичних та моральних цінностей молоді, формування активної громадянської позиції молоді;
  • попередня оцінка та підготовка висновків у вигляді рекомендацій стосовно проектів рішень міської ради, виконкому, розпоряджень міського голови з питань реалізації молодіжної політики;
  • розвиток всебічних зв’язків молоді міста з молодіжними організаціями нашої держави та інших держав;
  • підтримка і організація заходів та ініціатив, націлених на вирішення проблем молоді міста;
  • поширення серед молоді волонтерського руxу, спрямованого на поліпшення соціального становища та життя молоді міста;
  • сприяння патріотичному вихованню та підвищенню рівня національної свідомості молоді;
  • інші завдання, які не суперечать законодавству України.
  1. Формування та склад молодіжної ради

Молодіжна рада утворюється у складі не більше 25 членів, з представників молодіжних організацій, які діють на території м. Ужгород та працюють на громадських засадах, студентів вищих навчальних закладів, інших об’єднань громадян та активної молоді міста Ужгород.

Членом Молодіжної ради може бути громадянин України віком від 14 до 35 років.

До складу Молодіжної ради на добровільній основі можуть включатися по одному представнику від:

  • відокремлених первинних профспілкових організацій студентів;
  • органів учнівського самоврядування;
  • молодіжниx громадськиx організацій, що зареєстровані та діють в межаx міста та займаються громадською діяльністю протягом 1 року.

Строк повноважень складу Молодіжної громадської ради – 2 роки.

На першому організаційному засіданні з числа членів Молодіжної ради обирається голова Молодіжної ради, який формує персональний склад. Склад Молодіжної ради вважається сформованим за умови затвердження не менш як 2/3 від його загального складу. Рішення про обрання голови Молодіжної ради приймається простою більшістю голосів членів Молодіжної ради. Голова молодіжної ради затверджується міським головою, терміном на два роки, не більше ніж два строки поспіль.

Секретар та заступник голови Молодіжної ради обираються з числа членів ради, на засіданні Молодіжної ради, за поданням голови Молодіжної ради, простою більшістю присутніх на засіданні членів.

У разі тимчасової відсутності голови Молодіжної ради його обов’язки виконує заступник голови Молодіжної ради.

Повноваження секретаря та заступника голови Молодіжної ради можуть бути достроково припинені за рішенням Молодіжної ради, на підставі подання голови Молодіжної ради, або пропозиції простої більшості членів Молодіжної ради.

Термін повноважень Молодіжної ради становить два роки з моменту набуття повновавжень, який відраховується з дня проведення першого засідання новосформованого складу Молодіжної ради.

Повноваження членів Молодіжної ради припиняються одночасно з припиненням повноважень Молодіжної ради.

  1. Порядок роботи Молодіжної ради

Основною формою роботи Молодіжної ради та вищим рівнем прийняття колегіальниx рішень представниками молоді міста є засідання.

Засідання Молодіжної ради скликаються за рішенням голови Молодіжної ради або за рішенням не менш ніж третини членів від загального складу Молодіжної ради за потребою, але не рідше одного разу в місяць. Молодіжна рада може встановлювати дату проведення своїх засідань відповідно до затвердженого плану роботи.

Засідання Молодіжної ради та прийняті рішення оформляються протоколом, який веде секретар Молодіжної ради. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні більше половини загальної кількості членів Молодіжної ради. Рішення приймається простою більшістю голосів, присутніх на засіданні членів Молодіжної ради.

Головуючим на засіданні є голова Молодіжної ради. У разі відсутності голови Молодіжної ради засідання веде його заступник.

Протокол засідання підписується головуючим на засіданні та секретарем Молодіжної ради. Рекомендації або загальна думка більшості членів Молодіжної ради, присутніх на засіданні, стисло формулюються у протоколі засідання.

Рішення Молодіжної ради приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів членів ради, присутніх на засіданні. Уразі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови Молодіжної ради.

Окрема думка члена Молодіжної ради, який голосував проти прийняття рішення, заноситься до протоколу.

Рішення Молодіжної ради носять рекомендаційний характер для органів місцевого самоврядування.

Голова, його заступник, секретар та члени Молодіжної ради беруть участь у її роботі на громадських засадах.

Рішення Молодіжної ради оприлюднюються на офіційному веб – сайті Ужгородської міської ради. Оригінали рішень Молодіжної ради зберігаються у секретаря Молодіжної ради.

  1. Повноваження, права та обов’язки Молодіжної ради

Молодіжна рада організує свою роботу шляхом прийняття рішень з питань, які входять до її компетенції та організовує її виконання.

Молодіжна рада розглядає та вирішує питання, віднесені до її компетенції цим Положенням:

  • обирає зі свого складу голову Молодіжної ради, заступника голови Молодіжної ради, секретаря Молодіжної ради;
  • утворює й ліквідовує комітети, тимчасові комісії та робочі групи для виконання своїх повноважень;
  • у межах своїх повноважень приймає рішення;
  • направляє до міської ради пропозиції з питань молодіжної політики;
  • приймає рішення про дострокове припинення повноважень Молодіжної ради;
  • одержує в установленому порядку від органів місцевого самоврядування, інших державних установ інформацію, що стосується напрямків та завдань Молодіжної ради;
  • надає інформацію для її розміщення на офіційному веб-сайті Ужгородської міської ради;
  • розробляє, організовує та проводить в установленому порядку заходи, спрямовані на виконання своїх завдань;
  • затверджує порядок денний засідання;
  • опрацьовує отримані за результатами проведення консультацій із громадськістю пропозиції та зауваження з питань формування та реалізації державної молодіжної політики і подає їх в установленому порядку;
  • проводить аналіз стану справ у процесі реалізації державної політики у молодіжній сфері, взаємодії органів місцевого самоврядування з молоддю, готує пропозиції щодо його вдосконалення;
  • узагальнює пропозиції, що надходять від молодіжних та дитячих громадських організацій, щодо підготовки проектів міських програм, рішень міської ради та її виконавчого комітету з метою врахування інтересів молоді;
  • бере участь у розробці проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, підготовці інформаційних та аналітичних матеріалів, що належать до її компетенції;
  • бере участь у проведенні моніторингу виконання міських Програм, рішень міської ради та її виконавчого комітету з питань реалізації державної політики у молодіжній сфері та готує пропозиції за його результатами;
  • забезпечує проведення експертної оцінки рішень органів місцевого самоврядування, які стосуються інтересів молоді міста та реалізації молодіжної політики;
  • розробляє та ініціює внесення на розгляд виконавчого комітету міської ради проектів рішень з питань, що належать до компетенції Молодіжної ради;
  • подає міському голові рекомендації та пропозиції з питань правового і соціального захисту молоді, а також задоволення її політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів;
  • систематично інформує громадськість, зокрема через засоби масової інформації, про свою діяльність, прийняті рішення та стан їх виконання;
  • організовує «круглі столи», семінари, конференції з метою обміну досвідом;
  • підтримує організацію та проведення різноманітних заходів;
  • здійснює інші повноваження, які не суперечать законодавству України;
  • рішення Молодіжної ради є обов’язковими до виконання її членами.
    1. Функціональні обов’язки членів Молодіжної ради Голова Молодіжної ради:
  • представляє Молодіжну раду;
  • забезпечує взаємодію Молодіжної ради з міською радою та її виконавчим комітетом;
  • веде засідання Молодіжної ради;
  • підписує рішення, прийняті Молодіжною радою;
  • забезпечує дотримання розкладу роботи Молодіжної ради;
  • має право вносити питання або проекти до порядку денного засідання Молодіжної ради;
  • приймає рішення про дострокове припинення повноважень члена Молодіжної ради;
  • не рідше одного разу на рік подає звіт Молодіжної ради про організацію роботи Молодіжної ради.

Заступник голови Молодіжної ради:

  • виконує обов’язки голови Молодіжної ради у разі відсутності голови або неможливості здійснення ним своїх повноважень;
  • здійснює контроль за виконанням рішень Молодіжної ради та доручень голови;
  • у разі відсутності секретаря Молодіжної ради призначає особу із членів Молодіжної ради для тимчасового виконання його функцій.

Секретар Молодіжної ради забезпечує поточну роботу Молодіжноїради:

  • повідомляє членів Молодіжної ради про час і місце проведення засідань Молодіжної ради та питання, які передбачається внести на розгляд засідання Молодіжної ради;
  • організує підготовку засідань Молодіжної ради, питань, що вносяться на розгляд засідань Молодіжної ради;
  • забезпечує своєчасне доведення рішень Молодіжної ради до виконавців, а також до інших осіб, котрих стосуються ці рішення та контролює їх виконання;
  • сприяє членам Молодіжної ради у здійсненні їх повноважень;
  • формує порядок денний засідання Молодіжної ради та погоджує його з головою Молодіжної ради;
  • веде діловодство Молодіжної ради, забезпечує схоронність цих справ. Члени Молодіжної ради:
  • беруть участь у засіданнях Молодіжної ради;
  • виконують доручення голови Молодіжної ради.
  1. Прикінцеві положення

Міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради (за згодою) можуть бути присутні на засіданнях Молодіжної ради у разі обговорення питань, що належать до їхньої компетенції.

На засідання постійних комісій міської ради, виконкому, сесії міської ради, при розгляді питань, які впливають на життя молоді міста, можуть бути запрошені представники Молодіжної ради.

Зміни та доповнення до цього Положення затверджуються розпорядженням міського голови за поданням голови Молодіжної ради.

Зміни до персонального складу Молодіжної ради затверджуються розпорядженням міського голови.

Молодіжна рада припиняє свою діяльність за розпорядженням міського голови.