Сушко Андріана Антонівна

секретар ради

Прийом громадян:

Примітки:

Декларація

Народилася 29 липня 1983 року в м.Ужгороді. З жовтня 2003 по липень 2005 року працювала редактором відділу в газеті «Трембіта». У 2005 році закінчила з відзнакою філологічний факультет УжНУ за спеціальністю "українська мова та література". З 2019 року є слухачем Національної академії державного управління при Президентові України.

У 2008 році здобула другу вищу освіту, закінчивши економічний факультет УжНУ за спеціальністю "облік і аудит", паралельно працюючи з 2006 року по листопад 2010 року на посаді головного державного податкового інспектора Державної податкової інспекції м.Ужгород. З листопада 2010 року працювала на посаді начальника управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради. Депутат Ужгородської міської ради VIІ скликання.

26 листопада 2015 року обрана на посаду секретаря Ужгородської міської ради.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПОВНОВАЖЕННЯ

Виконує повноваження, зазначені в статті 50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Несе персональну відповідальність за реалізацію законів України, указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови,  інших актів законодавства щодо забезпечення дотримання чинного законодавства в галузі освіти та соціального захисту населення.

Забезпечує контроль за виконанням рішень міської ради, зберігання офіційних документів, пов’язаних із місцевим самоврядуванням територіальної  громади.

У разі відсутності міського голови організовує,  планує і координує роботу   міської ради та її апарату. За дорученням міського голови або ради організовує та реалізовує спеціальні проєкти на території м. Ужгорода, вирішує інші питання, пов’язані з діяльністю ради та її виконавчих органів.

Відповідає за:

організаційне, правове, аналітичне, інформаційне забезпечення діяльності депутатів і постійних комісій міської ради;

Координує роботу:

відділу по роботі з депутатами та постійними комісіями;

постійних та інших комісій міської ради;

Забезпечує взаємодію міської ради та її виконавчого комітету з:

органами виконавчої влади за напрямами діяльності;

самоорганізації населення та іншими органами громадського самоврядування;

політичними партіями, громадськими організаціями, об’єднаннями (з відповідних напрямів діяльності);

Візує рішення ради, виконкому, розпорядження міського голови з визначених напрямів діяльності, підписує додатки до рішень ради.

Затверджує посадові інструкції керівників підпорядкованих структурних підрозділів.

Ініціює, організовує та бере участь у розробці нормативно-правових актів, у тому числі регуляторних актів міської ради та виконавчого комітету.

Виконує інші обов’язки, покладені на неї міським головою. Для організації виконання особливо важливої роботи та оперативного реагування на нестандартні ситуації в місті для нього встановлюється необмежений у часі режим роботи.


Е-декларації на порталі НАЗК

Звіт за 2016 рік Звіт за 2017 рік (як депутата) Звіт за 2017 рік (як секретаря ради) Звіт за 2018 рік (як депутата) Звіт за 2019 рік (як депутата)