Сушко Андріана Антонівна

секретар ради

Прийом громадян:

Примітки:

Декларація

Народилася 29 липня 1983 року в м.Ужгороді. З жовтня 2003 по липень 2005 року працювала редактором відділу в газеті «Трембіта». У 2005 році закінчила з відзнакою філологічний факультет УжНУ за спеціальністю "українська мова та література".

У 2008 році здобула другу вищу освіту, закінчивши економічний факультет УжНУ за спеціальністю "облік і аудит", паралельно працюючи з 2006 року по листопад 2010 року на посаді головного державного податкового інспектора Державної податкової інспекції м.Ужгород. З листопада 2010 року працювала на посаді начальника управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради. Депутат Ужгородської міської ради VIІ скликання.

26 листопада 2015 року обрана на посаду секретаря Ужгородської міської ради.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПОВНОВАЖЕННЯ

Несе персональну відповідальність за реалізацію законів України, указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень міської ради, державних, галузевих, регіональних та міських програм.

Виконує повноваження, зазначені в статті 50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Забезпечує контроль за виконанням рішень міської ради, зберігання офіційних документів, пов’язаних із місцевим самоврядуванням територіальної громади.

У разі відсутності міського голови організовує, планує і координує роботу міської ради та її апарату. За дорученням міського голови або ради організовує та реалізовує спеціальні проекти на території м. Ужгорода, вирішує інші питання, пов’язані з діяльністю ради та її органів.

Координує роботу:

  • управління освіти;
  • відділу по роботі з депутатами та постійними комісіями;
  • постійних та інших комісій міської ради.

Забезпечує взаємодію міської ради та її виконавчого комітету з:

  • органами громадського самоврядування;
  • вищими навчальними та професійно-технічними закладами міста;
  • громадськими організаціями, об'єднаннями освітнього спрямування;

Візує рішення ради, розпорядження міського голови з визначених напрямів діяльності, підписує додатки до рішень ради. Затверджує посадові інструкції керівників підпорядкованих структурних підрозділів. Виконує інші обов’язки, покладені на нього міським головою. Для організації виконання особливо важливої роботи та оперативного реагування на нестандартні ситуації в місті для нього встановлюється необмежений у часі режим роботи.Е-декларації на порталі НАЗК

Звіт за 2016 рік Звіт за 2017 рік (як депутата) Звіт за 2017 рік (як секретаря ради) Звіт за 2018 рік (як депутата)