Доступ до публічної інформації


Письмовий запит на отримання публічної інформації складається у довільній формі або за формою, затвердженою рішенням виконкому від 20.07.11 р. № 268.

При цьому необхідно зазначити:

1) ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної

пошти, а також номер телефону (факсу);

2) стислий зміст інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа щодо якого зроблено запит);

3) дату і підпис.

Для оформлення інформаційного запиту звертатися:

усно: тел.: (0312) 42-80-30;

письмово: Міському голові Андріїву Б.Є. пл. Поштова, 3, м. Ужгород, 88000;

e-mail: umr@rada-uzhgorod.gov.ua;

особисто: пл. Поштова, 3, каб. 103, загальний відділ.

Знайомитися з документами чи їх копіями, а також фотографувати, копіювати, сканувати, записувати на будь-які носії інформації тощо запитувач інформації має право у відділі документального та організаційного забезпечення (каб. 202—203) або безпосередньо у структурному підрозділі, який є розпорядником інформації. 

Згідно з Законом “Про доступ до публічної інформації”, відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону “Про доступ до публічної інформації”, рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.


Запит на доступ до публічної інформації

Опубліковано: Квітень 11, 2016

Оновлено: Лютий 02, 2022

У Вас є питання?