Науковців, представників громадських організацій, бізнесу та ужгородців запрошують до складу робочої групи розробки Плану дій реалізації Стратегії розвитку міста «Ужгород – 2030»

У зв’язку із затвердженням на XXXII сесії VII скликання Ужгородської міської ради Стратегії розвитку міста «Ужгород – 2030» розпочато роботу з формування складу робочої групи з розробки Плану дій реалізації Стратегії розвитку міста «Ужгород -2030».

Усіх, хто хоче долучитися до складу робочої групи, просять до 31 січня звернутися до управління економіки та стратегічного планування за адресою: м.Ужгород, пл.Поштова,3 каб.336, тел.:614255, e-mail: uep@rada-uzhgorod.gov.ua