Заборонити обрізку дерев «під стовбур» в Ужгороді!

Травень 11, 2017

• Петиція №: ЕП-0007/23.01-21
  • Автор петиції: Андріанна Мільчевич
  • Дата подання: 11.05.2017
  • Збір підписів до: 30.05.2017

Зібрано: 6Залишилось: 244

СУТЬ ПЕТИЦІЇ:

В Ужгороді стало «популярним» робити радикальну обрізку дерев «під стовбур», так званий «топпінг». Англійське слово «topping» перекладається на українську мову як «видалення верхівки》. І дійсно, цей нищівний, спосіб обрізки дерев передбачає обрізку їх верхніх частин (тобто крони) до потрібної висоти. Топінг дерев проводиться міськими комунальними службами, які повністю видаляють крону і всі бокові гілки. Навіть, якщо забути про те, що після топпінг-обрізки дерев залишаються одні стовбури, які виглядають, мяко кажучи, жахливо, користь від проведення такої обрізки дуже сумнівна.

Далеко не всі породи дерев здатні витримати подібне знущання, оскільки, як уже згадували, після проведення робіт, повністю видаляється крона зеленого насадження. Дерево після такого «омолодження» починає вмирати і більше не відновлює свою крону. Більше того, це в свою чергу: По-перше, виглядає не естетично. По-друге, шкодить екології міста. Враховуючи вище навдене, для покращення екології міста, пропоную: Заборонити обрізку дерев «під стовбур» в Ужгороді!

ВІДПОВІДЬ МІСЬКРАДИ:

Шановна Андріано Андріївно! Електронна петиція №ЕП-0007/23.01-21 зібрала 6 голосів з необхідних 250 голосів. Відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян" електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону. З повагою Управління правового забезпечення.

ПЕТИЦІЮ ПІДПИСАЛИ:

1. -