Інформація про послугу

Дозвiл на проведення робiт на пiдприємствах в vcтaнoвax i органiзацiях, дiяльнiсть яких пов'язана з використанням джерел iонiзуючого випромiнювання i радiоактивних речовин (санiтарний паспорт)

10 робочих днів
Виконавець
Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області
Результат послуги
Дозвіл (санітарний паспорт) / відмова
Перелік документів

І. Для дозволу (санітарного паспорта) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання (для установ, що проводять роботи з використанням рентгенівського медичного обладнання):

1. Заява на ім'я керівника.
  2. Акт санітарно-епідеміологічного обстеження рентгенівського кабінету.
  3. Копія висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на рентгенівський апарат (за наявності).
  4. Акт комісії прийняття рентгенівського кабінету в експлуатацію (за наявності).
  5. Технічний паспорт рентгенівського кабінету (за формою згідно Додатку 2 до ДСанПіН 6.6.3-150-2007).
  6. Протокол дозиметричного контролю.
  7. Інструкція з радіаційної безпеки (для рентгендіагностичних відділень).
  8. Висновки медичної комісії про проходження персоналом категорії «А» медичних оглядів.
  9. Накази: (для рентгендіагностичних відділень).

-наказ про віднесення осіб, які працюють, до персоналу категорії «А»;

-наказ про допуск  персоналу, віднесеного до категорії «А» до роботи з джерелами іонізуючого випромінювання;

- наказ про призначення особи, відповідальної за радіаційну безпеку.

1. Акти перевірки ефективності вентиляції (за наявності вентиляційних систем).
  2. Акт випробувань пристрою захисного заземлення (для рентгендіагностичних відділень). .
  3. Протокол випробування засобів індивідуального захисту та захисних пристроїв апаратів на відповідність свинцевому еквіваленту.
  4. Контрольно-технічний журнал на рентгенівський апарат (за формою згідно Додатку 3 до ДСанПіН 6.6.3-150-2007)- копія титульної та 1-2стор.).
  5. Журнали реєстрації інструктажу з радіаційної безпеки персоналу категорії «А» (копія титульної та 1-2 стор.).

Примітка: надаються копії документів.

ІІ. Для дозволу (санітарного паспорта) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання (для всіх джерел іонізуючого випромінювання, крім рентгенівського медичного обладнання):

1.Заява на  ім'я керівника.

1. Акт санітарно-епідеміологічного обстеження.

3.Акт інвентаризації фактичної наявності ДІВ на момент одержання санітарного паспорту.

4.Договір на технічне обслуговування чи документи, що підтверджують можливість самостійно провадити технічне обслуговування установки на підприємстві.

5.Наявність заявленої до роботи апаратури та обладнання:

-технічна документація;

-сертифікат чи свідоцтво на ДІВ;

6.Заключні акти про проходження медичних оглядів категорії «А».

7.Накази:

-наказ про віднесення осіб до категорії «А» чи «Б»;

-наказ про призначення відповідального за радіаційну безпеку;

-наказ про призначення відповідповідального за облік і зберігання джерел, передачу на захоронення радіоактивних відходів;

-наказ про допуск осіб з персоналу «А» до роботи.

8.Інструкція з радіаційної безпеки при проведенні робіт з ДІВ.

9.Положення про роботу служби радіаційної безпеки з визначенням посадової особи, яка відповідальна за радіаційну безпеку в установі.

10.Контрольні рівні категорії «А» та «Б».

11.копії документів, що підтверджують рівень знань персоналом норм і правил з радіаційної безпеки, необхідний для роботи з джерелами.

1. План аварійних заходів.

Примітка: надаються копії документів.

Вкладення
Інформаційна картка