Інформація про послугу

Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану)

Протягом трьох робочих днів
Виконавець
Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області
Результат послуги
Викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру
Перелік документів
  1. Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 (форма заяви додається)*
  2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення)

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)

Адміністративний збір

Розмір плати за надання послуги – 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом  на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.

Отримувач коштів ГУК у Зак. обл/Ужгородська тг/22012500, код отримувача (ЄДРПОУ): 37975895, номер рахунку (IBAN) UA148999980334129879027007493, код класифікації доходів бюджету 22012500

90,84 грн

Вкладення
Інформаційна картка