Інформація про послугу

Надання житла з фонду соціального призначення

30 днів
Виконавець
Департамент міської інфраструктури
Результат послуги
Витяг з рішення та повідомлення про прийняте рішення з запрошенням укласти договір найму соціального житла або витяг з рішення про відмову
Перелік документів

ЗАЯВА.

1. Згода громадянина    та   всіх членів сім’ї    на отримання запропонованого соціального  житла.
  2. Довідка про реєстрацію     місця     проживання громадянина  заявника  та  всіх  членів його  сім'ї
  3. Рішення оцінної комісії з визначення вартості майна громадян, які бажають стати на соціальний квартирний облік, перебувають на  такому обліку та користуються соціальним житлом.
  4. Довідки  про  доходи  громадянина  та  членів його сім’ї за попередній рік.
  5. Відомості про вартість майна, що   перебуває  у власності громадянина та членів  його  сім’ї  на момент  взяття на соціальний  квартирний   облік (обчислюється  оцінною  комісією  з  визначення вартості майна).
  6. Інформаційна довідка з державного     реєстру речових   прав   на  нерухоме     майно    на     всіх повнолітніх членів сім’ї (сформована адміністра-тором ЦНАП).
  7. Погодження наглядової ради в сфері розподілу соціального житла.

8.  Акт приймання–здачі  житла    у   соціальному гуртожитку (для осіб, що    проживали  у   такому гуртожитку)

Вкладення
Інформаційна картка