Міський голова Богдан Андріїв у прямому ефірі “Тиса-1” відзвітував про роботу у 2017 році

Опубліковано: Березень 26, 2018

У всіх філіях Суспільного відбувся перший ефір #Звітів_наживо.  23 березня міський голова Ужгорода Богдан Андріїв у теле- та радіоефірі «Тиси-1» відповідав на запитання експертів, журналістів та мешканців.

Програму готувала команда суспільно-політичного напрямку Суспільного. Згідно з концепцією проекту, представник влади на початку програми має кілька хвилин на представлення. Опісля – гостю задають запитання ведучий, експерти у студії та глядачі. Щоб долучитися до розмови, мешканцям треба було сформулювати запитання у соцмережах з хештегом #Запитай_Андріїва або зателефонувати у студію прямого ефіру.