Зустріч зі словацькими дипломатами

Лютий 03, 2006

Зустріч зі словацькими дипломатами

Заступник міського голови Ален Панов провів зустріч з представником Словацького консульства Сюзаною Славіковою, Генеральним консулом Словаччини в Ужгороді Антоном Лукачовичем та почесним консулом Словацької Республіки Іваном Шуфричем. Обговорювалися питання пов’язані з можливим візитом представників уряду Словаччини в Ужгород, який планується на другу половину лютого. Представники словацької сторони також звернули увагу на роботу школи зі словацькою мовою навчання №21. Заступник мера, у свою чергу, наголосив на необхідності вжити додаткових заходів, щодо спрощення видачі словацьких віз українцям та знайти можливість прискорити перетин кордону на посту “Ужгород”, де і надалі залишаються великі черги.