№ 10 від 16.01.2019 Про погодження розміщення тимчасової споруди

[vc_row][vc_column][vc_column_text]5

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.01.2019                                      Ужгород                                                № 10

Про погодження розміщення тимчасової споруди Керуючись частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінрегіону України 21.10.2011 № 244, відповідно до Правил благоустрою міста Ужгород, затверджених рішенням IV сесії міської ради V скликання від 26.12.2006 № 136, розглянувши звернення ФОП Ванджурака І.В. 05.11.2018, виконком міської ради ВИРІШИВ:
  1. Погодити ФОП Ванджураку Івану Васильовичу перенесення власної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (павільйону) з пл. Кирила та Мефодія на кут пр. Свободи - вул. Швабська.
  2. ФОП Ванджураку Івану Васильовичу:
- отримати паспорт прив’язки тимчасової споруди в управлінні містобудування та архітектури; - укласти договір на користування конструктивними елементами благоустрою з департаментом міського господарства з урахуванням ставок оплати, передбачених рішенням ХХVI сесії міської ради VI скликання                    07 листопада 2014 року № 1505.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Фартушка І.І.
    Міський голова                                                                                  Б. АНДРІЇВ [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.