№ 1409 від 18.01.2019 року Про надання та відмову у наданні дозволів на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Опубліковано: Січень 23, 2019

Герб України Герб Ужгород
УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА XXХІІ сесія VII скликання Р І Ш Е Н Н Я
18 січня 2019 року м. Ужгород № 1409

Розглянувши клопотання юридичних та заяви фізичних осіб, враховуючи генеральний план забудови міста Ужгород, керуючись статтями 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, Закону України «Про оцінку земель»

міська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

1.1. Гр. Курах Ірині Андріївні, гр. Курах Наталії Іванівні, гр. Жук Назарію Володимировичу земельної ділянки площею 0,0300 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Олександра Богомольця, 18/22.

1.2. Фізичній особі- підприємцю Андріїв Владі Микола-Володимирівні земельної ділянки площею 0,1070 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Закарпатській, 22.

1.3. Гр. Адамовському Миколі Гавриловичу земельної ділянки площею 0,0860 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Острівній, 9 «а», прим. 2.

1.4. Гр. Жук Володимиру Володимировичу земельної ділянки площею 0,0046 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Швабській, 16.

1.5. Гр. Русину Василю Васильовичу земельної ділянки площею 0,0129 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Антонія Годинки, 17.

1.6. Гр. Ковальській Інні Анатоліївні земельної ділянки площею 0,0119 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Володимирській, 71 "а".

2. Відмовити у наданні дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

- Гр. Грабар Вірі Степанівні земельної ділянки площею 0,0220 га для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ по вул. Собранецькій, 84 на підставі ст. 128 Земельного кодексу України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури.

Міський голова                                                                                        Б. АНДРІЇВ

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.