№ 16 від 16.01.2019 Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород

Опубліковано: Січень 23, 2019

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.01.2019                                       Ужгород                                                № 16

Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород

Відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту»,  Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України  13.09.2017 року № 684, наказу Міністерства освіти і науки України  16.04.2018  року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до  державних та комунальних  закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»,  керуючись частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Визначити території обслуговування та закріпити їх за закладами загальної середньої освіти згідно з додатком 1.
  2. Визначити території обслуговування та закріпити їх за закладами дошкільної освіти та навчально-виховними комплексами, у складі яких є дошкільні групи, згідно з додатком 2.
  3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому 28.03.2018 року № 96 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород».
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради Габор А.А.

Міський голова                                                                                 Б. АНДРІЇВ

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.