№ 17 від 16.01.2019 Про утворення спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі

Опубліковано: Січень 23, 2019

[vc_row][vc_column][vc_column_text]5

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.01.2019                                       Ужгород                                                № 17

Про утворення спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі Відповідно до законів України «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний реєстр виборців», подання Державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№ 9)» 09.01.2019 р. № 12/1/59 щодо утворення у м. Ужгород спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі виконком міської ради ВИРІШИВ:
  1. Подати пропозиції окружній виборчій комісії виборчого округу № 68 про утворення спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі у Державній установі «Закарпатська установа виконання покарань (№ 9)» за адресою: 88000, м. Ужгород, вул. Довженка, 8а.
  2. Відділу ведення Державного реєстру виборців (Жирков Г.В.) підготувати відповідне подання та направити до ЦВК.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Макару О. М.
Міський голова                                                                                 Б. АНДРІЇВ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.