№ 22 від 05.02.2019 року Про тарифи на теплопостачання для ТОВ "Енергозбереження Закарпаття"

Опубліковано: Лютий 05, 2019

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

05.02.2019                                       Ужгород                                                № 22

Про тарифи на теплопостачання

для ТОВ "Енергозбереження Закарпаття"

Керуючись статтею 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 20 Закону України "Про теплопостачання", виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Установити ТОВ "Енергозбереження Закарпаття" тариф на теплову енергію, вироблену на установках із використанням альтернативних джерел енергії для потреб бюджетних установ м. Ужгород, у розмірі 2185,19 грн.          (з ПДВ) за 1 Гкал до завершення опалювального сезону 2018-2019 років.

2. Рішення підлягає оприлюдненню в газеті "Ужгород".

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому 21.02.2018  № 41 "Про тарифи на теплопостачання для ТОВ "Енергозбереження Закарпаття".

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Фартушка І.І.

Міський голова                                                                                   Б. АНДРІЇВ

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.