№ 18 від 22.01.2020 Звіт про роботу господарсько- експлуатаційного управління за 2019 рік

Завантажити

Опубліковано: Січень 28, 2020

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

22.01.2020                                       Ужгород                                                № 18


Звіт про роботу господарсько-
експлуатаційного управління за 2019 рік

Відповідно до статей 52, 75   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчого комітету  та виконавчих органів Ужгородської міської ради, заслухавши звіт про роботу господарсько-експлуатаційного управління за 2019 рік, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Звіт  про роботу господарсько-експлуатаційного управління за 2019 рік взяти до відома (додається).

2.  Звіт оприлюднити  на сайті міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому О. Макару.


 Міський голова                                                                        Богдан АНДРІЇВ


ЗВІТ

про роботу господарсько-експлуатаційного управління за 2019 рік

Протягом звітного періоду працівниками господарсько-експлуатаційного управління  проводилася  робота із забезпечення утримання в належному інженерному, технічному, санітарному та протипожежному стані будівель, службових приміщень, автомобілів, інших споруд міської ради і прилеглої території.

Управління здійснювало  належну експлуатацію та ремонт службового автотранспорту, забезпечення структурних підрозділів канцтоварами та іншим інвентарем, розмноження проєктів та рішень сесій, виконкому та інших матеріалів.

Проводилася постійна робота по заміні ламп освітлення, влаштування та ремонт дверної фурнітури, перенесення матеріальних цінностей, прибирання приміщень міської ради та прилеглої території.

Працівники управління здійснювали технічне забезпечення сесій міської ради, засідань виконкому, нарад, семінарів, конференцій та комісій, які проводилися керівниками міської ради та виконкому.

Здійснювався постійний контроль за дотриманням у структурних підрозділах виконавчого комітету та апараті ради вимог чинного законодавства, правил, стандартів, норм, положень, інструкцій з охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного стану та охорони навколишнього середовища. Проводились інструктажі, навчання та перевірка знань працівників з питань охорони праці та пожежної безпеки.

За звітний період управління взяло участь у підготовці та технічному забезпеченні проведення виборів Президента України та народних депутатів України в місті Ужгород.

Було організовано встановлення в’їзних металевих воріт у дворі міськради.

Проводилась робота з інвентаризації матеріальних та інших цінностей.

Протягом звітного періоду управлінням було опрацьовано 284 документи, 26 звернень юридичних осіб та 5 звернення громадян.

Виконано 8 рішень виконкому, 36 розпоряджень міського голови, 7 доручень міського голови, заступників міського голови та керуючого справами виконкому.

Підготовлено 9 розпоряджень міського голови.

У рамках підвищення кваліфікації:

- одна особа пройшла курси підвищення кваліфікації;

- двоє осіб навчаються у вищих навчальних закладах, здобуваючи кваліфікацію магістра;

особи, відповідальні за охорону праці та газове господарство пройшли повторне навчання та отримали відповідні посвідчення.

 

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.