№ 19 від 22.01.2020 Звіт про роботу управління муніципальної варти за 2019 рік

Завантажити

Опубліковано: Січень 28, 2020

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

22.01.2020                                       Ужгород                                                № 19


Звіт про роботу управління
муніципальної варти за 2019 рік

Відповідно до статей 52, 75 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Ужгородської міської ради, заслухавши звіт про роботу управління муніципальної варти за 2019 рік, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Звіт про роботу управління муніципальної варти за 2019 рік взяти до відома (додається).

2. Звіт оприлюднити на сайті міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому О. Макару.

 

Міський голова                                                                                Богдан АНДРІЇВ


ЗВІТ

про роботу управління муніципальної варти за 2019 рік 

Протягом звітного періоду робота управління муніципальної варти була спрямована на здійснення контролю за станом благоустрою міста, дотриманням правил торгівлі та надання послуг, паркування на території міста, утримання в належному стані закріплених територій, здійснення контролю за розміщенням об’єктів зовнішньої реклами.

Працівниками відділу  муніципальної інспекції  у 2109 році проведені  рейди та перевірки території міста  щодо виявлення порушень Правил благоустрою, в результаті складено  464 адміністративних протоколи за ст. 152 КУпАП, які були направлені на розгляд адміністративним комісіям,  286  приписів щодо усунення правопорушень у різних сферах життєдіяльності міста. Більша частина правопорушень усунута.

Проводилась робота щодо благоустрою, озеленення, прибирання, своєчасного покосу трави, снігоприбиранню у зимовий період, запобігання утворенню стихійних сміттєзвалищ на прилеглій території з головами ОСББ, ЖБК, мешканцями вулиць приватної забудови.

Працівниками  відділу контролю за паркуванням за звітний період спільно з працівниками  Ужгородського МВ  ГУНП в Закарпатській області проведено 32 рейди з метою усунення та попередження правопорушень у сфері паркування.  У 2019 році винесено 3141 повідомлення про порушення Правил дорожнього руху у сфері паркування за частинами 1,3 ст. 122  КУпАП України, згідно з якими накладено штрафів на загальну суму 1073805,00 грн, із них стягнуто 584829,32 грн, до територіальних підрозділів ДВС  на примусове виконання спрямовано 273 постанови.

Спільно з працівниками правоохоронних органів проводилось систематичне відпрацювання ринків по вул. Вілмоша Ковача, Олександра Бородіна,  Марії Заньковецької, на  пл. Корятовича з метою недопущення ведення торгівлі у невстановлених для цього місцях.

Працівниками відділу контролю елементів благоустрою та демонтажу  у  2019 році  складено 163 адміністративних протоколи за ст. 152 КУпАП за порушення Правил благоустрою міста, виписано 107  приписів щодо усунення правопорушень у різних сферах життєдіяльності міста, більша частина з яких виконана.

Відповідно до рішень виконавчого комітету у 2019 році проведено демонтаж  255 об'єктів зовнішньої реклами, 26  обмежувачів руху.

Спільно з працівниками управління містобудування та архітектури  проведено рейдові перевірки з питань дотримання підприємцями міста Порядку влаштування відкритих літніх майданчиків, встановлення вивісок та реклами,  у разі виявлення порушень  були складені відповідні протоколи та приписи. Проводилась робота щодо недопущення розміщення різного роду  оголошень у невстановлених місцях.  

Протягом 2019 року розглянуто 171 звернення громадян,  керівників установ та організацій міста, 9 звернень депутатів міської ради, на які   надано обґрунтовану відповідь.

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.