№ 20 від 22.01.2020 Звіт про роботу відділу документального та організаційного забезпечення за 2019 рік

Завантажити

Опубліковано: Січень 28, 2020

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

22.01.2020                                       Ужгород                                                № 20


Звіт про роботу відділу документального
та організаційного забезпечення за 2019 рік

Відповідно до статей 52, 75   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчого комітету  та виконавчих органів Ужгородської міської ради, заслухавши звіт про роботу відділу документального та організаційного забезпечення за 2019 рік, виконком міської ради ВИРІШИВ:

 

1. Звіт  про роботу відділу документального та організаційного забезпечення за 2019 рік взяти до відома (додається).

2.  Звіт оприлюднити на сайті міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому О. Макару.

 

 

Міський голова                                                                                Богдан АНДРІЇВ


З В І Т

про роботу відділу документального та організаційного забезпечення

за 2019 рік

 

Протягом звітного періоду відділом документального та організаційного забезпечення організовано, підготовлено та проведено 26 засідань виконавчого комітету, організовано 24 наради при міському голові керівників виконавчих органів міської ради,  30 – при керуючому справами виконкому. 

Опрацьовано 492 рішення, прийнятих на засіданнях виконкому у 2019 році, та 562 розпорядження, виданих міським головою за цей період, які були своєчасно доведені до виконавців та передані через  систему  електронного документообігу для оприлюднення на сайті міської ради.

Відділом підготовлено 16 рішень виконкому, 23 розпорядження міського голови, 54 доручення міського голови, його заступників та керуючого справами виконкому, із них 52 виконано.

Працівниками відділу розроблені:  Інструкція з діловодства в Ужгородській міській раді та її виконавчих органах, зміни до неї, бланки виконавчих органів міської ради.

Протягом звітного періоду проведено архівування документів відділу за 2019 рік та відділу землекористування  за 2017 та 2018 роки.

У 2019 році відділом надано 49 адміністративних послуг, 71 відповідь на звернення юридичних та фізичних осіб, 35 відповідей на запити на публічну інформацію.

Працівниками відділу у період підготовки до проведення виборів неодноразово проведено обстеження 72 виборчих дільниць на території міста, проведено 4 наради, 5 зустрічей  зі спостерігачами ОБСЄ.

Два працівники відділу пройшли курси підвищення  кваліфікації, один -взяв участь  у Спільному  освітньому семінарі  у сфері «Спілкування з громадськістю» в межах проєкту «Крок у напрямку доброго управління містом Ужгород».

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.