№ 26 від 22.01.2020 Про внесення змін до свідоцтва про право власності на нерухоме майно

Завантажити

Опубліковано: Січень 29, 2020

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

22.01.2020                                       Ужгород                                                № 26


Про внесення змін до свідоцтв
про право власності на
нерухоме майно

Керуючись статтями 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про адміністративні  послуги», відповідно до Тимчасового порядку видачі дубліката свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна, затвердженого рішенням виконкому 23.08.2016 № 266, розглянувши подані заяви та документи, виконком міської ради ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни у свідоцтво про право власності на житло, будинок № *** по вул. Борканюка у м. Ужгороді, видане міським фондом комунального майна на підставі розпорядження від 23.02.1994 року за № 2-ж, а саме: «Третінник Розалія Михайлівна» читати «Третиник Розалія Михайлівна».

2. Комунальному підприємству «Архітектурно-планувальне бюро»                 (Д. Геворкян)  внести відповідні зміни до свідоцтва про право власності на житло.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови І. Фартушка.

 

 

Міський голова                                                                   Богдан АНДРІЇВ

 

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.