№ 302 від 26.08.2020 року Про надання та продовження дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою

Завантажити

Опубліковано: Вересень 03, 2020

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

26.08.2020                                       Ужгород                                                № 302


Про надання  та продовження
дозволів на проведення робіт
з порушення цілісності
об`єктів благоустрою

 

Відповідно до статті 26-1 Закону України “Про благоустрій населених пунктів України”, частини 6 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України “Про адміністративні послуги”, Правил  благоустрою міста Ужгород, затверджених рішенням IV сесії міської ради V скликання від 26  грудня 2006 р. № 136, Порядку видачі дозволів на проведення  робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою  на території м. Ужгород ‚ затвердженого рішенням VI сесії міської ради VII скликання  30 серпня 2016 року  № 350  та клопотання юридичних і  фізичних  осіб, виконком міської ради ВИРІШИВ:

       

  1. Надати дозвіл на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою:

       1.1. ТОВ “Вулан” тривалістю 5 діб для облаштування водопостачання та каналізації до нежитлового приміщення по вул. Українській, 58 (вул. Андрія Палая).

             Відповідальність за відновлення покласти на ТОВ “Вулан” (Пилип С.О.).

        1.2. ГО “Промінь турботи” тривалістю 5 діб для підключення павільйону бювету  до системи водопостачання та каналізації на розі вул. Олександра Радищева - Слов’янської наб.

             Відповідальність за відновлення покласти на ГО “Промінь турботи” (Неймет Б.Ю.).

       1.3. Гр. Тернущак Н.А. тривалістю 5 діб для облаштування водопостачання та каналізації житлового будинку по вул. Івана Гарайди, 34.

              Відповідальність за відновлення покласти на гр. Тернущак Н.А.

       1.4. Гр. Баранюку О.В. тривалістю 5 діб для облаштування водопостачання та каналізації житлового будинку по вул. Дмитра Снігурського, 15.

             Відповідальність за відновлення покласти на гр. Баранюка О.В.

        1.5. Гр. Дрипці Р.М. тривалістю 5 діб для заміни водопровідних вводів та каналізаційних випусків житлових будинків по вул. Дмитра Георгієва,3 та 3а.

           Відповідальність за відновлення покласти на гр. Дрипку Р.М.

        1.6. Гр. Гулянич А.І. тривалістю 5 діб для облаштування водопроводу та каналізації нежитлового приміщення по вул. Олександра Грибоєдова, 29.

             Відповідальність за відновлення покласти на гр. Гулянич А.І.

        1.7. ТОВ “Сі енд Пі Білдінг Корпорейшн” тривалістю 5 діб для облаштування водопостачання та каналізації багатоквартирного житлового будинку по вул. Університетській, б/н.

           Відповідальність за відновлення покласти на ТОВ “Сі енд Пі Білдінг Корпорейшн” (Синетар І.І.).

        1.8. Гр. Трачук М.М. тривалістю 5 діб для облаштування окремого каналізаційного випуску від житлового будинку по вул. Василя Комендаря, 99.

           Відповідальність за відновлення покласти на гр. Трачук М.М.

        1.9. ЖБК “Силует” тривалістю 5 діб для заміни випуску дощової зливової каналізації житлового будинку по вул. Капушанській, 167.

             Відповідальність за відновлення покласти на ЖБК “Силует”            (В.М. Яцківська).

  1. Продовжити дозвіл на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою ТОВ “УК Інвестмент” тривалістю 5 діб для облаштування водопостачання та каналізації торгово-офісного центру на пл. Поштовій, 4а.

       Відповідальність за відновлення покласти на ТОВ “УК Інвестмент” (Зарева Т.І.)

  1. Вважати строком початку робіт день офіційного повідомлення департаменту міського господарства про виконання робіт.
  2. Розпочинати роботи з порушення цілісності об’єктів благоустрою  за обов’язкової присутності працівників  департаменту міського господарства.
  3. Виконавцям робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою забезпечити безпеку руху транспорту та пішоходів під час їх проведення.
  4. Департаменту міського господарства здійснити контроль за відновленням після проведення зазначених робіт. 
  5. Термін дії рішення - 30 днів з дати його прийняття.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови І. Фартушка.

 

Міський голова                                                                              Богдан АНДРІЇВ

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.