№ 306 від 26.08.2020 року Про надання дозволів (відмову) на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти

Завантажити

Опубліковано: Вересень 03, 2020

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

26.08.2020                                       Ужгород                                                № 306


Про надання дозволів (відмову) на вчинення правочинів
про відчуження та набуття майна,
право власності на яке або право
користування яким мають діти

 

Керуючись статтями 6, 8, 17, 155, 173, 175, 176, 177 Сімейного кодексу України, главою 55 та статтями 32, 68-71, 203, 215, 216, 242, 357, 358, 364, 368, 370, 372, 725, 744, 1267, 1268, 1270, 1273, 1274, 1278 Цивільного кодексу України, статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», статтею 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», підпунктом 4 пункту б частини 1 статті 34, статтями 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», Законом України «Про адміністративні послуги», пунктами 66, 67, 68 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язані із захистом прав дитини», з метою охорони та захисту прав і законних інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши заяви громадян та документи, подані відповідно до вимог чинного законодавства, беручи до уваги протокол № 13, засідання комісії з питань захисту прав дитини 04.08.2020 року, та протокол № 14 засідання комісії з питань захисту прав дитини 18.08.2020 року, виконком міської ради ВИРІШИВ:

 

  1. Надати дозвіл на посвідчення угод про вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти, таким громадянам:

1.1. Гр. ***, *** року народження та ***, *** року народження, мешканцям                  м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на посвідчення від імені малолітнього ***, *** р.н., угоди про відчуження майна, продаж належної йому на праві спільної сумісної власності однокімнатної квартири загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, та надати дозвіл неповнолітньому ***, *** р.н., на укладення та відповідне підписання за згодою батьків зазначеної угоди про відчуження майна.

Малолітній ***, *** р.н. та неповнолітній ***, *** р.н., забезпечені житловим нерухомим майном на праві спільної часткової власності за адресою: Ужгородський район, с. Баранинці, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

1.2. Гр. ***, *** року народження, мешканцю м. Ужгород, вул. ***, буд. *** та гр. ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення та посвідчення від імені малолітнього ***, *** року народження угоди про відчуження майна, продаж належної йому на праві спільної часткової власності 1/2 частки житлового будинку загальною площею *** кв.м, житловою *** кв.м, та 1/2 частки земельної ділянки площею *** га, кадастровий номер ***, розташованих за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***.

Неповнолітньому ***, *** року народження, надати дозвіл на укладення та відповідне підписання за згодою батьків угоди про відчуження майна, продаж належних йому часток нерухомого майна, яке знаходиться за вищевказаною адресою.

1.3. Гр. ***, *** року народження та ***, *** року народження, мешканцям Ужгородського району, с. ***, вул. ***, буд. ***, надати згоду неповнолітній доньці ***, *** року народження, на посвідчення нею угоди про відчуження майна, продаж належної їй на праві спільної сумісної власності квартири загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, за умови попереднього забезпечення неповнолітньої ***, *** року народження, житловим нерухомим майном на праві власності шляхом укладення договору дарування на користь неповнолітньої дитини 1/3 частки житлового будинку, який знаходиться за адресою: Ужгородський район, с. ***, вул. ***, буд. ***.

1.4. Гр. ***, *** року народження, мешканці Ужгородського району, с. ***, вул. ***, буд. *** та ***, *** року народження, мешканцю Великоберезнянського району, с. ***, буд. ***, надати згоду неповнолітній доньці ***, *** року народження, на посвідчення нею угоди про відчуження майна, продаж належної їй на праві спільної сумісної власності квартири загальною площею *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

Громадянам *** та *** після здійснення правочину про відчуження майна, продаж квартири за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, забезпечити збереження майнових та житлових прав дитини шляхом укладення договору купівлі-продажу, купівлю на користь неповнолітньої ***, *** року народження, 1/5 частки житлового будинку загальною площею *** кв.м, та земельної ділянки площею *** га, кадастровий номер ***, які розташовані за адресою: Ужгородський район, с. Сторожниця, вул. ***, ***, та у строк до 22.09.2020 року надати до органу опіки та піклування копію угоди, яка засвідчує набуття дитиною права власності на вказане нерухоме майно.

1.5. Гр. ***, *** року народження, мешканцю м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. *** та ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на надання згоди неповнолітній доньці ***, *** року народження, на посвідчення договору про визначення часток у праві спільної сумісної власності на квартиру, яка знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

1.6. Гр. ***, *** року народження, мешканцю м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. *** та ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, надати згоду неповнолітній доньці ***, *** року народження, на посвідчення угоди про відчуження майна, продаж належної їй частки квартири, яка знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

Неповнолітня ***, *** року народження, забезпечується рівноцінним житловим нерухомим майном на праві власності, а саме: дарування на її користь 1/2 частки житлового будинку загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м. та 1/2 частки земельної ділянки площею *** га, кадастровий номер ***, розташованих за адресою: Ужгородський район, с. ***, вул. ***, ***.

1.7. Гр. ***, *** року народження та ***, *** року народження, мешканцям   м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення та посвідчення від імені малолітньої доньки ***, *** року народження, угоди про відчуження майна, продаж належної їй на праві спільної сумісної власності однокімнатної квартири загальною площею *** кв.м, житловою *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, за умови попереднього забезпечення малолітньої ***, *** року народження, житловим нерухомим майном на праві власності шляхом укладення договору дарування на користь дитини 1/2 частки двокімнатної квартири, яка знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

1.8. Гр. ***, *** року народження, мешканцю м. Ужгорода, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення та посвідчення від імені малолітньої доньки ***, *** року народження, договору дарування, за яким на користь дитини дарується 1/2 частка двокімнатної квартири загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, яка на праві приватної власності належить ***, *** року народження, та знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

1.9. Гр. ***, *** року народження, мешканцю м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення та посвідчення від імені малолітнього сина ***, *** року народження, договору дарування, за яким на користь дитини дарується 1/2 частка квартири загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, яка на праві приватної власності належить ***, *** року народження, та знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

1.10. Гр. ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення та посвідчення від імені малолітнього сина ***, *** року народження, договору дарування, за яким на користь дитини дарується двокімнатна квартира загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, яка на праві приватної власності належить ***, *** року народження, та знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

1.11. Гр. ***, *** року народження, мешканцю м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, та ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення договору про визначення часток у праві спільної сумісної власності на квартиру загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, право користування якою має малолітня ***, *** р.н.

1.12. Гр. ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення та посвідчення від імені малолітньої доньки ***, *** року народження, договору дарування, за яким на користь дитини даруються всі частки, належні ***, *** року народження, у квартирі загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, яка знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

1.13. Гр. ***, *** року народження та ***, *** року народження, мешканцям м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення та посвідчення від імені малолітнього сина ***, *** року народження, договору дарування, за яким на користь дитини дарується трикімнатна квартира загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, яка знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

1.14. Гр. ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, на укладення та посвідчення договору дарування, за яким на користь неповнолітньої ***, *** року народження, дарується однокімнатна квартира загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, та земельна ділянка площею *** га, кадастровий номер ***, які знаходяться за адресою: м. Ужгород, вул. ***.

***, *** року народження та ***, *** року народження, надати згоду своїй неповнолітній доньці ***, *** року народження, на укладення та відповідне підписання нею зазначеного договору дарування.

1.15. Гр. ***, *** року народження, мешканцю м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, на укладення та посвідчення договору дарування, за яким на користь ***, *** року народження та малолітньої ***, *** року народження, у рівних частках дарується житловий будинок та земельна ділянка площею *** га, які знаходяться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, ***.

***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, надати згоду на укладення та відповідне посвідчення зазначеного договору дарування від імені своєї малолітньої доньки ***, *** року народження.

1.16. Гр. ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на надання згоди неповнолітньому сину ***, *** р.н., на укладення та посвідчення договору дарування, за яким на його користь дарується однокімнатна квартира загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, яка на праві приватної власності належить ***, *** року народження, та знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

1.17. Гр. ***, *** року народження, мешканцю м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення та посвідчення договору дарування, за яким на користь ***, *** року народження, дарується двокімнатна квартира загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, право користування якою мають малолітні: ***, *** року народження, ***, *** року народження та ***, *** року народження.

1.18. Гр. ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, на укладення та посвідчення договору дарування від імені малолітніх ***, *** р.н., та ***, *** р.н., за яким на користь дітей дарується в рівних частках земельна ділянка площею *** га, яка розташована в м. Ужгороді, просп. ***, поз. *** та торговий комплекс загальною площею *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, ***.

1.19. Гр. ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, на укладення та посвідчення договору дарування, за яким 1/6 частка житлового будинку, належного їй на праві приватної власності за адресою: м. Ужгород, ***, буд. ***, дарується на користь ***, *** року народження, право користування зазначеним житловим будинком має неповнолітній ***, *** року народження та малолітній ***, *** року народження.

1.20. Гр. ***, *** року народження, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення та посвідчення договору про визначення часток у праві спільної сумісної власності на квартиру загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, від імені малолітнього ***, *** року народження та надати згоду на підписання вказаного договору неповнолітній ***, *** року народження, з подальшим оформленням спадщини за законом, згідно з якою частку померлого *** приймає ***, *** року народження.

1.21. Гр. ***, *** року народження, мешканцю м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. *** та ***, *** року народження, мешканці смт. Міжгір’я, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на укладення та посвідчення договору про поділ спільного майна, згідно з яким у особисту приватну власність ***, *** року народження, переходить квартира загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, право користування якою мають неповнолітня ***, *** року народження та малолітні ***, *** року народження і ***, *** року народження.

 

  1. Розглянувши звернення приватного виконавця виконавчого округу Закарпатської області Ярошевського Д.А. від 29.07.2020 року № 01-29/5031/19, відмовити у наданні дозволу на реалізацію житлового будинку, що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, право користування яким мають малолітні діти: ***, *** року народження та ***, *** року народження, оскільки вчинення зазначених дій призведе до порушення наявних житлових та майнових прав малолітніх дітей.

 

  1. Розглянувши лист Ужгородського міського відділу державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) від 06.07.2020 року № 3-51541041/20, відмовити у наданні дозволу на реалізацію будинку за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, право користування яким має неповнолітня дитина ***, *** року народження, оскільки вчинення зазначених дій призведе до порушення наявних житлових та майнових прав неповнолітньої дитини.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому О. Макару.

 

 

 

Міський голова                                                                              Богдан АНДРІЇВ

 

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.