№ 311 від 26.08.2020 року Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини

Завантажити

Опубліковано: Вересень 03, 2020

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

26.08.2020                                       Ужгород                                                № 311


Про затвердження висновку служби у справах дітей

про підтвердження місця проживання дитини

 

Керуючись частиною другою статті 19, частиною п’ятою статті 157  Сімейного кодексу України, статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтями 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 721Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи висновок служби у справах дітей Ужгородської міської ради 04.08.2020 № 557/23/02-14,беручи до уваги протокол № 13 засідання комісії з питань захисту прав дитини 04.08.2020 року, а також відсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дитини з одним із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини, розглянувши заяву гр. ***, *** р.н., виконком міської ради ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити висновок служби у справах дітей Ужгородської міської ради про підтвердження місця проживання дитини ***, *** року народження, разом із матір’ю, ***, *** року народження за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, для її тимчасового виїзду за межі України.

  1. Громадянці *** інформувати службу у справах дітей Ужгородської міської ради про повернення дитини в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну відповідно до чинного законодавства.
  2. Рішення набуває законної сили відповідно до пункту 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини».
  3. Рішення діє протягом одного року з дня набрання ним законної сили та пред’являється під час перетинання державного кордону України.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому О. Макару.

 

 

 

Міський голова                                                                       Богдан АНДРІЇВ

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.