№ 321 від 09.09.2020 Про видачу дублікатів та виправлення відомостей, внесених до свідоцтв про право власності на нерухоме майно

Завантажити

Опубліковано: Вересень 14, 2020

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

09.09.2020                                       Ужгород                                                № 321


Про видачу дублікатів та виправлення
відомостей, внесених до свідоцтв про
право власності на нерухоме майно


Керуючись статтями 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про адміністративні  послуги», відповідно до Тимчасового порядку видачі дубліката свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна, затвердженого рішенням виконкому 23.08.2016 № 266, розглянувши подані заяви та документи, виконком міської ради ВИРІШИВ:

 

  1. Видати дублікат свідоцтва про право власності на житло – квартиру № ** у будинку № ** по вул. 8-го Березня у м. Ужгороді на ім’я Шепітка Семена Захаровича, Шепітко Ганни Михайлівни, Шепітко Тетяни Семенівни, Форосюк Ірини Семенівни та Форосюк Анастасії Іванівни.

Втрачене свідоцтво про право власності на житло, видане 28.02.2007 р. виконавчим комітетом Ужгородської міської ради на підставі рішення від 28.02.2007 р. № 55, вважати недійсним.

  1. Внести зміни у свідоцтво про право власності на житло - квартиру № ** у будинку № ** по вул. Грушевського у м. Ужгороді, видане        12.2008  р. виконавчим комітетом Ужгородської  міської ради, а саме запис: «Тома Євгеній Миколайович» виправити на «Тома Євгеній Михайлович».
  2. 3. Внести зміни у свідоцтво про право власності на нерухоме майно серії ЯЯЯ № 761327 по вул. Верховинській у м. Ужгороді, видане 11.05.2007 р. виконавчим комітетом Ужгородської міської ради, а саме запис: «Тип об’єкта: квартира» виправити на «Тип об’єкта: житловий будинок».
  3. Комунальному підприємству «Архітектурно-планувальне бюро» (Д. Геворкян) виготовити дублікати свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна та внести відповідні зміни.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови І. Фартушка. 

 

 

Міський голова                                                              Б. АНДРІЇВ

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.