№ 69 від 12.02.2020 Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини

Завантажити

Опубліковано: Лютий 18, 2020

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

12.02.2020                                       Ужгород                                                № 69


Про затвердження висновку служби у справах дітей
про підтвердження місця проживання дитини

Керуючись частиною другою статті 19, частиною п’ятою статті 157  Сімейного кодексу України, статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтями 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи висновки служби у справах дітей Ужгородської міської ради від 05.02.2019 року № 70 та № 71, беручи до уваги протокол № 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини 03.02.2020 року, а також відсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дітей з одним із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дітей, розглянувши заяви громадян, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити:

1.1. Висновок служби у справах дітей Ужгородської міської ради про підтвердження місця проживання дитини - ***, *** року народження, разом із матір’ю ***, *** року народження за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. *** для тимчасового виїзду дитини за межі України.

Громадянці *** інформувати службу у справах дітей Ужгородської міської ради про повернення дитини в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну відповідно до чинного законодавства.

1.2. Висновок служби у справах дітей Ужгородської міської ради про підтвердження місця проживання дитини - ***, *** р.н., разом із матір’ю ***, *** року народження за адресою: м. Ужгород, ***, буд. ***, кв. *** для тимчасового виїзду дитини за межі України.

Громадянці *** інформувати службу у справах дітей Ужгородської міської ради про повернення дитини в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну відповідно до чинного законодавства.

2. Рішення набуває законної сили відповідно до пункту 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини».

3. Рішення діє протягом одного року з дня набрання ним законної сили та пред’являється під час перетинання державного кордону України.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому О. Макару.

  

Міський голова                                                                             Богдан АНДРІЇВ

 

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.