№ 18 від 16.01.2019 Про надання дозволів на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти

Опубліковано: Січень 23, 2019

[vc_row][vc_column][vc_column_text]5

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.01.2019                                       Ужгород                                                № 18

Керуючись статтями 6, 8, 17, 155, 173, 175, 176, 177 Сімейного кодексу України, главою 55 та статтями 32, 68-71, 203, 215, 216, 242, 357, 358, 364, 368, 370, 372, 725, 744, 1267, 1268, 1270, 1273, 1274, 1278 Цивільного кодексу України, статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», статтею 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», підпунктом 4 пункту б частини 1 статті 34, статтями 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», Законом України «Про адміністративні послуги», пунктами 66, 67, 68 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов‘язані із захистом прав дитини», з метою охорони та захисту прав і законних інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши заяви громадян та документи, подані відповідно до вимог чинного законодавства, беручи до уваги протокол № 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини 09.01.2019 року, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на посвідчення угод про вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти, таким громадянам: 1.1. Гр. *** та гр. ***, мешканцям м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, на посвідчення угоди про відчуження майна, продаж *** частки житлового будинку загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, та *** частки земельної ділянки площею ***, кадастровий номер ***, які належать на праві спільної часткової власності малолітньому ***, *** р.н., та розташовані за адресою: м. Ужгород, вул. ***, ***, за умови забезпечення малолітнього ***, *** р.н. рівноцінним житловим нерухомим майном на праві власності шляхом укладення договору купівлі-продажу, купівлю на користь дитини частини житлового будинку, з відповідною частиною земельної ділянки, що знаходяться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, ***. 1.2. Гр. *** та гр. ***, мешканцям м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, на посвідчення від імені малолітнього ***, *** р.н. договору купівлі-продажу, купівлю на користь дитини частки житлового будинку, з відповідною часткою земельної ділянки, що знаходяться за адресою: м. Ужгород, вул. ***, ***. 1.3. Гр. ***, мешканцю м. Ужгород, пров. ***, буд. ***, кв. *** та гр. ***, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на посвідчення угоди про відчуження майна, продаж двокімнатної квартири загальною площею *** кв.м, житловою *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, право спільної сумісної власності на яку має малолітній ***, *** р.н., за умови забезпечення малолітнього ***, *** р.н., житловим нерухомим майном на праві власності шляхом укладення договору дарування *** частки, належної на праві спільної часткової власності ***, у квартирі за адресою: м. Ужгород, пров. ***, буд. ***, кв. ***. 1.4. Гр. ***, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на посвідчення договору дарування від імені малолітнього ***, *** р.н., прийняття у дарунок на користь дитини *** частки чотирикімнатної квартири загальною площею *** кв.м, житловою *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, пров. ***, буд. ***, кв. ***. 1.5. Гр. ***, мешканці м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. *** та гр. ***, мешканцю Ужгородського району, с. ***, вул. ***, буд. ***, на надання згоди неповнолітній ***, *** р.н., на посвідчення угоди про відчуження майна, продаж належної їй *** частки у праві власності на двокімнатну квартиру загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, за умови забезпечення неповнолітньої ***, *** р.н., рівноцінним нерухомим майном на праві власності, шляхом укладення договору дарування *** частки житлового будинку та *** частки земельної ділянки, які знаходяться за адресою: Ужгородський район, с. ***, вул.*** , ***. 1.6. Гр. *** та гр. ***, мешканцям м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***, на посвідчення угоди про відчуження майна, продаж житлового приміщення загальною площею *** кв.м, житловою площею *** кв.м, за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, житлове приміщення № ***, право спільної сумісної власності на яке має малолітня ***, *** р.н.

Малолітня ***, *** р.н., забезпечена рівноцінним житловим нерухомим майном на праві власності за адресою: м. Ужгород, вул. ***, буд. ***, кв. ***.

Міський голова                                                                                 Б. АНДРІЇВ
    [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.