№ 19 від 16.01.2019 Про визначення способу участі у вихованні дитини

[vc_row][vc_column][vc_column_text]5

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.01.2019                                       Ужгород                                                № 19

Про визначення способу участі у вихованні дитини Керуючись статтями 17, 19, 141, 150, 153, 157, 158, 159, 257, 259 Сімейного кодексу України, статтями 12, 15 Закону України «Про охорону дитинства», статтями 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про адміністративні послуги», пунктом 73 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язані із захистом прав дитини», з метою розв’язання спору між батьками та забезпечення участі обох батьків у вихованні дитини, розглянувши заяву та документи, подані відповідно до вимог чинного законодавства, беручи до уваги протокол № 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини 09.01.2019 року, виконком міської ради ВИРІШИВ:
  1. Визначити способи участі у вихованні малолітньої дитини та встановити порядок побачення:
Гр. ***, мешканцю Київської області, м. ***, вул. ***, в/ч ***, порядок побачення з його неповнолітньою донькою ***, *** р.н., таким чином: - один раз на місяць в суботу з *** до ***; - зустрічі проводити без присутності матері із обовʼязковим урахуванням стану здоров’я, бажання дитини, її інтересів та потреб.
  1. У разі виникнення непорозумінь та спорів між батьками у питаннях участі у вихованні, проведення зустрічей батька з дитиною, а також невиконання даного рішення, один із батьків має право звернутися із позовом до суду для вирішення спірних питань.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Білака О.П.
Міський голова                                                                                 Б. АНДРІЇВ
    [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.