№ 21 від 16.01.2019 Про стан та заходи щодо поліпшення військового обліку військовозобов’язаних та призовників на підприємствах, установах та організаціях міста Ужгород на 2019 рік

Опубліковано: Січень 23, 2019

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.01.2019                                     Ужгород                                              № 21

Про  стан та заходи щодо поліпшення військового обліку  військовозобов’язаних та призовників на підприємствах, установах та організаціях міста  Ужгород  на 2019 рік

Відповідно до статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», постанов Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних»,   від 4 лютого 2015 року № 45 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час»  з метою поліпшення стану військового обліку  військовозобов’язаних та призовників на підприємствах, установах та організаціях міста,  виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Інформацію Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату  «Про стан військового обліку на території міста за 2018 рік» взяти до відома (додається).
  1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста:

2.1. Усунути недоліки,   виявлені у 2018 році під час проведення звірок облікових даних військовозобов’язаних та призовників підприємств, установ та організацій міста з військово-обліковими даними Ужгородського  об’єднаного  міського військового комісаріату.

2.2.  Забезпечити:

повноту  та якість ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників   відповідно до законодавчих актів з питань військового обліку;

бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та  воєнний час

1. Затвердити на 2019 рік:

план проведення перевірок   стану військового обліку і бронювання громадян України на підприємствах, установах та організаціях міста   незалежно від форм власності і підпорядкування Ужгородським об’єднаним міським військовим комісаріатом, що додається;

план звіряння  облікових даних підприємств, установ та організацій міста з обліковими даними Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату (додається);

завдання з методичного забезпечення військового обліку та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, забезпечення функціонування системи військового обліку на території м. Ужгорода (додається).

1. Утворити  комісію з  перевірки у 2019 році стану військового обліку та бронювання   на підприємствах, установах і організаціях незалежно від форм власності і підпорядкування на території міста Ужгород    у складі згідно з  додатком.
  2. Рекомендувати Ужгородському об’єднаному міському військовому комісаріату спільно з:

відділом інформаційної роботи залучати засоби масової інформації  для  пропаганди конституційного обов’язку громадян по захисту Батьківщини; висвітлення   життя та діяльності Збройних Сил України, реформування і комплектування військовослужбовцями  Збройних Сил України та інших військових формувань України, відповідальності за порушення законодавства про військовий обов’язок і військову службу;

відділом оборонної та мобілізаційної роботи   організувати надання методичної допомоги з питань організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних  і провести навчально-методичне  заняття з працівниками підприємств, установ, організацій міста, відповідальними   за ведення військового обліку.

1. Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців міської ради щомісяця до 5 числа повідомляти Ужгородський об’єднаний міський військовий комісаріат про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ, організацій згідно з постановою Кабінету Міністрів 07.12.2016 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».
  2. Відділу реєстрації місця проживання міської ради згідно з постановою Кабінету Міністрів 07.12.2016 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних»:

здійснювати реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов’язаних лише у разі наявності в їхніх військово-облікових документах позначок Ужгородського об’єднаного міського військового  комісаріату про зняття з військового обліку або перебування на військовому обліку за місцем проживання;

надсилати  щомісяця до 5 числа до Ужгородського об’єднаного міського військового  комісаріату    повідомлення про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов’язаних.

1. Пропонувати  Ужгородському  відділу поліції Головного управління

Національної поліції в Закарпатській області забезпечувати неухильне виконання вимог чинного законодавства щодо проведення досудового розслідування за зверненнями Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату стосовно ухилення військовозобов’язаних від військового обліку та здійснювати розшук, затримання і доставку до Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

9. Контроль за виконанням рішення  покласти на міського голову.

Міський голова                                                                                 Б. АНДРІЇВ

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.