№ 4 від 16.01.2019 Про демонтаж тимчасових споруд

[vc_row][vc_column][vc_column_text]5

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.01.2019                                      Ужгород                                                № 4

Про демонтаж                                                                                                             тимчасових споруд

Відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів" статей 30, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення IV сесії міської ради V скликання від 26.12.06 № 136 "Про затвердження Правил благоустрою міста Ужгород", рішення виконкому 29.01.2015 № 31 "Про Порядок демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм та тимчасових споруд" виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Демонтувати самовільно встановлені тимчасові споруди, власники яких не виявлені, які знаходяться:

- на перехресті вул. Олександра Радіщева - вул. Перемоги, поблизу АТП 12107, одна тимчасова споруда червоного кольору;

- на вул. Марії Заньковецької - дві тимчасові споруди (торгові павільйони) навпроти «Нового ринку»;

- на вул. Минайській - три тимчасові споруди (торгові павільйони) поруч з супермаркетом «Сільпо»

1. Департаменту міського господарства (Бабидорич В.І.) спільно з відділом муніципальної інспекції з благоустрою (Станко Ю.Ю.) провести демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд силами комунальних служб міста.
  2. Повідомити Ужгородський відділ поліції ГУНП в Закарпатській області про час та дату демонтажу тимчасових споруд для забезпечення громадського порядку.
  3. Контроль за виконання рішення покласти на міського голову.
Міський голова                                                                                 Б. АНДРІЇВ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.