№ 9 від 16.01.2019 Про забезпечення виконання бюджетного законодавства щодо витрачання коштів на здійснення видатків місцевого бюджету на 2019 рік

Опубліковано: Січень 23, 2019

[vc_row][vc_column][vc_column_text]5

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.01.2019                                      Ужгород                                                № 9

Про забезпечення виконання бюджетного законодавства щодо витрачання коштів на здійснення видатків місцевого бюджету на 2019 рік Керуючись статтею 101 Бюджетного кодексу України, відповідно до підпункту 4 пункту “а” статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі Договору між Ужгородською міською радою та Баранинською сільською радою  про передачу коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання послуг з охорони здоров'я населенню Баранинської ОТГ на 2019 рік 03.12.2018, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити розподіл коштів між медичними закладами міста на здійснення видатків місцевого бюджету на 2019 рік на загальну суму 4 928,8 тис. грн., а саме:

• центральна міська клінічна лікарня — 1 820,0 тис.грн.;
  • міська дитяча клінічна лікарня – 448,8 тис. грн.;
  • міський пологовий будинок – 660,0 тис. грн.;
  • міська поліклініка — 2 000,0 тис. грн.
2. Головним лікарям центральної міської клінічної лікарні (Курах І.І.), міської дитячої клінічної лікарні (Рошко І.Г.), міського пологового будинку (Онопко О.Ю.), міської поліклініки (Качанова В.В.):

2.1. Забезпечити особистий контроль за госпіталізацією мешканців Баранинської ОТГ відповідно до пункту 6 вищезазначеного Договору.

2.2 Госпіталізацію мешканців Баранинської ОТГ проводити в межах визначеного розподілу коштів.

2.3 Госпіталізацію та лікування хворих, які не є мешканцями м.Ужгород, проводити лише за умови наявності полісу добровільного медичного страхування або іншої форми повного відшкодування видатків на лікування, крім хворих, які потребують невідкладної медичної допомоги.

2.4 Забезпечити мешканців Баранинської ОТГ амбулаторною спеціалізованою допомогою у повному обсязі за умови звернення за направленням сімейного лікаря.

2.5. Інформувати відділ охорони здоровʼя про  використання коштів щомісяця до 10 числа, наступного за звітним.

3. Персональну відповідальність за виконання пункту 2 цього рішення покласти на головних лікарів центральної міської клінічної лікарні Кураха І.І., міської дитячої клінічної лікарні Рошка І.Г., міського пологового будинку Онопка О.Ю. та міської поліклініки Качанову В.В.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Білака О.П.

Міський голова                                                                                 Б. АНДРІЇВ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.