Детальний план території, обмеженої Слов'янською набережною, площею Богдана Хмельницькогого, вулицями Дмитра Донського...

Опубліковано: Серпень 23, 2018

Слов'янською набережною, площею Богдана Хмельницькогого, вулицями Дмитра Донського, Вілмоша Ковача,  Володимирською, проспектом Свободи, вулицями Перемоги, Лайоша Кошута та Леоніда Говорова та детального плану території, обмеженої проспектом  Свободи, вулицями Дмитра Донського, Вілмоша Ковача (16-ти поверховий житловий будинок).

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.