№ 278 від 26.08.2020 року Про затвердження Положення про плату за навчання у комунальних мистецьких школах

Завантажити

Опубліковано: Серпень 31, 2020

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

26.08.2020                                       Ужгород                                                № 278


Про затвердження Положення про

плату за навчання у комунальних

мистецьких школах

 

Відповідно до статті 32, 52, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про позашкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 року  № 260  «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», виконком міської ради ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити Положення про плату за навчання у комунальних мистецьких школах м. Ужгорода (додається).
  2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому 24.07.2019 № 250.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В. Гомоная.

 

 

 

Міський голова                                                                              Богдан АНДРІЇВ

 


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконкому

26.08.2020 278

 

ПОЛОЖЕННЯ

про плату за навчання у комунальних мистецьких школах

м. Ужгорода

 

  1. Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей» погодити розмір місячної плати за навчання у мистецьких  школах міста Ужгорода:

 

Фортепіано, гітара, вокал, бандура, струнно-смичкові, духові та ударні інструменти, відділення хореографії, театрального та образотворчого мистецтва

 

 

250,00 грн.

 

Домра, баян, акордеон, мандоліна

 

 

200,00 грн.

 

 

  1. Керуючись чинним законодавством України та враховуючи різний соціальний і матеріальний стан батьків, діти яких навчаються у мистецьких школах, директорам мистецьких шкіл надається право встановлювати пільги таким категоріям дітей:

2.1. Повністю звільняються від оплати за навчання:

2.1.1. Діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей до 18 років).

2.1.2. Діти з малозабезпечених сімей.

2.1.3. Діти-інваліди.

2.1.4. Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці шкіл-інтернатів, дитячих будинків, діти, які перебувають на патронаті або знаходяться під опікою, діти пенсіонерів за умови, що одержувана ними пенсія є єдиним джерелом існування сім’ї і розмір її не перевищує на даний час мінімальної заробітної плати на місяць.

2.1.5. Діти, матері яких нагороджені орденом «Мати – героїня».

2.1.6.  Діти інвалідів війни І, ІІ та ІІІ груп, діти військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків або стали інвалідами І чи ІІ групи.

2.1.7. Діти батьків, співробітників правоохоронних органів, журналістів, які загинули при виконанні службових обов’язків.

2.1.8. Діти, батьки яких постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

2.1.9. Діти, батьки яких загинули у зоні проведення антитерористичної операції.

2.1.10. Діти, батьки яких мають статус учасника бойових дій та на яких розповсюджується дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

2.1.11. Діти-переможці обласних конкурсів індивідуальних виконавців у попередньому навчальному році за зайняте І, ІІ, ІІІ місце.

2.2. Звільняються від оплати за навчання на 50%:

2.2.1. Діти батьків-інвалідів праці І та ІІ групи загального захворювання.

2.2.2. Діти, які втратили одного з батьків (напівсироти).

2.2.3. Діти матерів-одиначок.

  1. У разі захворювання учня плата за навчання за перший місяць хвороби вноситься повністю, у наступні місяці – у розмірі 50% за наявності відповідної довідки.
  2. При оплаті за навчання за кожного окремого учня може застосовуватись лише одна пільга.
  3. Перелік документів для застосування пільг, термін їх подання та періодичність поновлення доводиться до відома батьків адміністрацією через відповідального працівника бухгалтерії школи. Пільга встановлюється з місяця подачі необхідних документів.
  4. Плата за навчання вноситься протягом дев’яти місяців навчального року до 10 числа поточного місяця на поточний рахунок школи згідно з укладеним договором про навчання / надання освітньої послуги з початкової мистецької освіти в мистецькій школі з здобувачами або їх законними представниками. Стягнення заборгованості по платі за навчання може вирішуватись дирекцією у порядку, передбаченому чинним законодавством.
  5. У випадку настання обставин непереборної сили (форс-мажорні обставини, в тому числі, але не обмежуючись такими подіями, як: війна, блокада, випадки громадянської непокори працівників, будь-які закони, декларації, норми, вказівки та декрети, що видані державними органами та знаходяться під їх контролем, стихійне лихо, техногенна катастрофа, епідемія, карантин тощо) на підставі наказу дирекції мистецьких шкіл плата не нараховується.
  6. По кожній школі на бюджетний рік складається кошторис. У прибутковій частині кошторису визначається надходження плати за навчання протягом року, включаючи заборгованість учнів за минулий рік, а також обсяг асигнувань із бюджету. Кошторис на утримання шкіл затверджується управлінням у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради за погодженням із відповідними фінансовими органами.

 

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.