№ 38 від 27.01.2021 Про Програму утримання та фінансової підтримки спортивних споруд КП «Стадіон «Авангард» на 2021 - 2023 роки

Завантажити

Опубліковано: Лютий 02, 2021

герб

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

Р І Ш Е Н Н Я

27.01.2021                                       Ужгород                                                № 38


Про Програму утримання та
фінансової підтримки спортивних
споруд КП «Стадіон «Авангард»
на 2021 - 2023 роки

 

Відповідно до статті 25, пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами та доповненнями), Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»          № 1555-18 від 01.07.2014 року (зі змінами та доповненнями), Закону України «Про фізичну культуру і спорт» № 3809-XII від 24.12.93 (зі змінами та доповненнями), рішення ХІІ сесії міської ради VІІ скликання  30 травня 2017 року № 655 «Про затвердження порядку розроблення цільових міських програм, моніторингу та звітності про їх виконання», виконком міської ради ВИРІШИВ:

 

  1. Погодити Програму утримання та фінансової підтримки спортивних споруд КП «Стадіон «Авангард» на 2021-2023 роки та внести на розгляд чергової сесії міської ради (додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови І. Шимона.

 

 

Міський голова                                                                           Богдан АНДРІЇВ


Погоджено
     

ПОГОДЖЕНО
Рішення виконкому
27.01.2021  № 38

ПАСПОРТ
Програми утримання та фінансової підтримки спортивних споруд
КП «Стадіон «Авангард» на 2021-2023 роки

1.

Ініціатор розроблення Програми

Департамент міського господарства Ужгородської міської ради, КП «Стадіон «Авангард»

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа про розроблення Програми

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Бюджетний кодекс України

3.

Розробник Програми

Департамент міського господарства Ужгородської міської ради

4.

Співрозробники Програми

КП «Стадіон «Авангард»

5.

Відповідальний виконавець Програми

КП «Стадіон «Авангард»

6.

Головний розпорядник коштів

Департамент міського господарства Ужгородської міської ради

7.

Одержувач бюджетних коштів

КП «Стадіон «Авангард»

8.

Учасники Програми

КП «Стадіон «Авангард»

9.

Термін реалізації Програми

2021-2023 роки

9.1.

Етапи виконання Програми

І-ІІІ етапи

10.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконання Програми

міський бюджет, власні кошти підприємства

11.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми згідно з додатком

відповідно до додатку 1 до Програми

  1. Загальна частина 

Стадіони є важливою складовою інфраструктури міста, головним завданням яких є удосконалення фізкультурно-оздоровчої роботи, створення сприятливих умов для задоволення потреб дітей, молоді та усіх верств населення у зміцненні здоров’я, активному дозвіллі, пропаганді здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, а також збереження наявної з подальшим удосконаленням матеріально-технічної спортивної бази та ефективне її використання.

В Ужгороді створюються необхідні умови для того, щоб якомога більше жителів нашого міста займалися спортом.

На стадіоні «Авангард» проводяться матчі чемпіонату Закарпатської області та чемпіонату України з футболу, змагання обласного та всеукраїнського рівня з різних видів спорту, обласні галузеві спартакіади, навчально-тренувальні збори, концерти відомих естрадних виконавців та інші культурно-масові заходи.

У місті збережена мережа клубів спортивної спрямованості у загальноосвітніх навчальних закладах, працює дитячо-юнацька спортивна школа, де є відділення з таких видів спорту як легка атлетика, волейбол, баскетбол та футбол. Традиційним стало проведення спартакіад серед школярів, допризовної молоді, змагань серед працівників підприємств, організацій та установ.

Проте, враховуючи велику кількість населення та значний інтерес мешканців міста до занять фізичною культурою і спортом, існує нагальна потреба в утриманні та фінансовій підтримці комунальних спортивних споруд.

Зважаючи на зазначене, робота щодо розвитку фізичної культури і спорту у місті потребує подальшого удосконалення. 

  1. Мета та основні завдання Програми 

Головною метою Програми є забезпечення розвитку відповідно до сучасних вимог інфраструктури стадіону, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів, організації культурного дозвілля мешканців нашого міста з врахуванням всієї різноманітності соціальних груп (молодь, діти, люди поважного віку, інваліди тощо), а також розвиток та надання можливостей для занять фізичною культурою і спортом на території міста, збереження наявної з подальшим удосконаленням матеріально-технічної спортивної бази та ефективне її використання, залучення висококваліфікованих спеціалістів та тренерських кадрів, утримання головних спортивних споруд та спортивного обладнання міста, що є базовими для підготовки збірних команд та спортсменів міста. 

Завданням Програми є:

- утримання в належному технічному стані спортивних споруд;

- приведення футбольних полів стадіону до належного стану;

- ремонт та будівництво спортивних споруд;

- придбання сучасного спортивного інвентаря. 

  1. Заходи Програми 

Стадіон має бути центром фізичного та спортивного розвитку населення.

Розв’язання проблем передбачає в цілому:

- визнання спорту як важливого чинника досягнення фізичної та духовної досконалості людини, формування патріотичних почуттів у громадян та позитивного міжнародного іміджу міста;

- задоволення потреб кожного мешканця міста у зміцненні здоров’я, фізичного виховання та занять спортом;

- сприяння безперервності та послідовності занять фізичною культурою і спортом громадян різних вікових груп;

- проведення поточного ремонту будівель стадіону з метою забезпечення безпеки життя та здоров'я осіб, які займаються фізичною культурою і спортом, учасників та глядачів спортивних і фізкультурно-оздоровчих заходів, підтримання в належному технічному та санітарному стані, впровадження нових технологій енергозбереження. 

  1. Фінансове забезпечення 

Фінансування заходів, передбачених Програмою, здійснюється в Порядку, визначеному нормативно-правовими актами, на підставі поданих комунальним підприємством клопотань з наведеними обґрунтуваннями щодо необхідності відповідної фінансової підтримки, рішень виконавчого комітету та сесій міської ради, за рахунок коштів міського бюджету в якості внесків у статутні фонди підприємств. Фінансова підтримка буде надаватися після включення підприємств до мережі одержувачів бюджетних коштів.

Фінансування цієї Програми здійснюватиметься за рахунок коштів загального та спеціального фонду. 

  1. Очікувані результати 

Виконання Програми дасть змогу утримувати у належному стані стадіон «Авангард», що є базовим для систематичних активних занять фізичною культурою і спортом дітей, юнацтва, дорослого населення, підготовки спортсменів високого ґатунку, що, в свою чергу, сприятиме зміцненню здоров'я населення, пропаганді і популяризації здорового способу життя. 

Системний підхід до вирішення питання розвитку стадіону, приведення його у відповідність до сучасних вимог (реконструкція, реставрація,

модернізація території та наявних споруд, ефективне використання природних та трудових ресурсів), розширення мережі культурно-розважальних послуг дозволить максимально задовольнити відповідні потреби населення, підвищити привабливість міста Ужгород для ужгородців та гостей міста.

Виконання Програми дасть можливість:

- підвищити рівень охоплення мешканців міста фізкультурно-оздоровчою та спортивною роботою;

- впроваджувати систему фізкультурної просвіти населення, що сприятиме формуванню традицій і культури здорового способу життя, престижу здоров'я, залученню громадян до активних занять фізичною культурою і спортом та формуванню нових цінностей та орієнтирів, направлених на збереження та зміцнення здоров'я людей;

- підвищити рівень забезпечення населення спортивними спорудами. 

  1. Організація управління та контроль за ходом реалізації Програми 

Головний розпорядник коштів Програми – департамент міського господарства щопівроку готує та подає на засідання виконавчого комітету та за підсумками року - на розгляд сесії міської ради звіт про стан її виконання з наростаючим підсумком, відповідно до затвердженого рішенням ХІІІ сесії міської ради УІІ скликання  30.05.2017 № 655 Порядку розроблення міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, готує пропозиції щодо уточнення показників, обсягів та джерел фінансування.

Одержувач бюджетних коштів КП «Стадіон «Авангард» подає звіт про виконання заходів Програми  департаменту міського господарства щомісячно, до 5-го числа місяця наступного за звітним, та щороку здійснює обґрунтовану оцінку результатів програми, та у разі потреби розробляє пропозиції щодо доцільності продовження тих чи інших завдань, включення додаткових завдань, уточнення показників, обсягів і джерел фінансування.

Головний розпорядник публікує річний звіт про результати виконання Програми на офіційному сайті Ужгородської міської ради.


Додаток 1
     

Додаток 1

Ресурсне забезпечення міської цільової програми
Програма утримання та фінансової підтримки спортивних споруд КП «Стадіон «Авангард» на 2021-2023 роки

грн.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми Етапи виконання програми Усього витрат на виконання програми, грн.
І етап ІІ етап  
2021 рік 2022 рік 2023 рік
Обсяг ресурсів, усього, у тому числі: 5 749 100 5 547 900 5 621 600 16 918 600
державний бюджет        
обласний бюджет        
міський бюджет 4 615 500 4 363 000 4 363 000 13 341 500
інші джерела надходжень (власні кошти підприємства) 1 133 600 1 184 900 1 258 600 3 577 100

Додаток 2
    Додаток 2

Перелік завдань міської цільової програми
Програма утримання та фінансової підтримки спортивних споруд КП «Стадіон «Авангард» на 2021-2023 роки

Мета, завдання, ТПКВКМБ

Етапи виконання програми

Відповідальні виконавці

І етап                                                                        2021 рік

ІІ етап                                                                                2022 рік

Обсяг видатків

у т. ч. кошти міського бюджету

Обсяг видатків

у т. ч. кошти міського бюджету

загальний фонд

спеціальний фонд

загальний фонд

спеціальний фонд

Всього на виконання програми

4 615 500

4 615 500

х

4 363 000

4 363 000

х

Підпрограма 1. Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання

Мета: Підтримка підприємств комунальної форми власності

Завдання 1.  Забезпечення утримання в належному стані існуючої мережі спортивних споруд комунальної форми власності та забезпечення їх ефективного функціонування для проведення спортивних заходів (ТПКВКМБ 1215041)

4 615 500

4 615 500

х

4 363 000

4 363 000

х

Департамент міського господарства Ужгородської міської ради


Додаток 3

Додаток 3

Результативні показники першочергових заходів на виконання завдань міської цільової програми
Програма утримання та фінансової підтримки спортивних споруд КП «Стадіон «Авангард» на 2021-2023 роки

Відповідальні виконавці, ТПКВКМБ, завдання програми, результативні показники Код тимчасової класифікації та кодування Етапи виконання програми
І етап                                                                                              2021 рік ІІ етап                                                                                             2022 рік ІІІ етап                                                                                                2023 рік
Разом у т. ч. кошти міського бюджету Разом у т. ч. кошти міського бюджету Разом у т. ч. кошти міського бюджету
загальний фонд спеціальний фонд загальний фонд спеціальний фонд загальний фонд спеціальний фонд
Всього на виконання програми   4 615 500 4 615 500 х 4 363 000 4 363 000 х 4 363 000 4 363 000 х
Підпрограма 1. Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання (ТПКВКМБ 1215041)
Мета: Розвиток стадіону «Авангард» міста Ужгород
Завдання 1. Забезпечення утримання в належному стані існуючої мережі спортивних споруд комунальної форми власності та забезпечення їх ефективного функціонування для проведення спортивних заходів (ТПКВКМБ 1215041) 1215041                  
Показники затрат                    
обсяг видатків на фінансову підтримку комунальних споруд, грн.   4 615 500 4 615 500 х 4 363 000 4 363 000 х 4 363 000 4 363 000 х
кількість комунальних спортивних споруд, видатки на утримання яких планується здійснювати з місцевого бюджету, од.   1 1 х 1 1 х 1 1 х
кількість заходів (тренувань, легкоатлетичних змагань та турнірів), що потрібно провести на комунальних спортивних спорудах, од.   965 965 х 1 005 1 005 х 1 055 1 055 х
планова кількість штатних працівників комунальних спортивних споруд, осіб   18 18 х 18 18 х 18 18 х
Показник продукту                    
кількість комунальних спортивних споруд, які плануються фінансувати з місцевого бюджету, од.   1 1 х 1 1 х 1 1 х
кількість заходів (тренувань, легкоатлетичних змагань та турнірів), що планується провести на комунальних спортивних спорудах, од.   965 965 х 1 005 1 005 х 1 055 1 055 х
фактична кількість працівників, що задіяні в утриманні комунальних спортивних споруд, осіб   16 16 х 16 16 х 16 16  
Показники ефективності                    
середній розмір видатків з бюджету на утримання однієї спортивної споруди комунальної форми власності, грн.   4 615 500 4 615 500 х 4 363 000 4 363 000 х 4 363 000 4 363 000 х
середньомісячна заробітна плата одного працівника комунальних спортивних споруд, видатки на утримання яких передбачено за бюджетні кошти, грн.   10 658,73 10 658,73 х 10 658,73 10 658,73 х 10 658,73 10 658,73 х
Показники якості                    
кільксті спортивних заходів, що планується провести на комунальних спортивних спорудах, видатки на утримання яких здійснюються із бюджету, в порівнянні потреби, од.   100 100 х 100 100 х 100 100 х

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.