№ 7 від 22.12.2020 Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за січень-вересень 2020 року

Завантажити

Опубліковано: Грудень 28, 2020

герб          УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА      герб

 І   сесія    VIІI  скликання

(2-е пленарне засідання)

Р І Ш Е Н Н Я


28 грудня 2020 року                   Ужгород                                       № 7


Звіт про виконання Програми

економічного і соціального розвитку

міста за  січень-вересень 2020 року

 

 

    Відповідно до пп. 1 п „а” ст.27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

 

міська рада  ВИРІШИЛА:

 

Затвердити звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за січень-вересень 2020 року  (додається).

 

Міський голова                                                                            Богдан АНДРІЇВ


Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за січень-вересень 2020 року.

Аналіз результатів основних показників економічного і соціального розвитку міста у січні- вересні 2020 році , свідчить, що  не зважаючи на складну економічну ситуацію в країні, в багатьох сферах розвитку міста відбулися позитивні зрушення відносно початку року  так і відповідного до періоду минулого року. Разом з тим, все ще залишаються негативні показники які уповільнюють соціально-економічний розвиток міста.

Промисловість. Впродовж останніх років зберігалась позитивна динаміка зростання реалізації промислової продукції, однак у січні -червні  2020р. за статистичними даними підприємствами обласного центру реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3050,8 млн.грн, що на  17,7відс. менше відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) на одну особу у січні — червні 2020 року по підприємствах м.Ужгород склав 26482,5 гривень.

Пріоритетними галузями промисловості і на далі залишаються: хімічна, машинобудування, виробництво електроенергії, газу та води, легка, оброблення відходів, харчова та виробництво меблів.

Близько третини замовлень в промисловому секторі припадає на іноземних партнерів з якими укладені відповідні договори. Так, в основному це замовлення, пов’язані з переробкою давальницької сировини. За таких умов працюють товариства з обмеженою відповідальністю: „Гроклін-Карпати”, „Фава-Технікс”, „Унгвайер”, акціонерні товариства: „Ужгородська швейна фабрика”, більшість з цих підприємств працюють на експорт товарів.

Зовнішньоекономічна діяльність. У місті працюють 148 підприємств з іноземними інвестиціями. Найбільш активну участь у міжнародному інвестиційному співробітництві приймали - Австрія, Німеччина, Угорщина, Чехія, Кіпр, Франція, Словаччина, Італія. Зовнішньоторговельний оборот товарами і послугами в м.Ужгороді за 6 місяців 2020 року склав 115,1млн.дол.США.

Частка експорту товарів і послуг становила 63,9 млн.дол. США, що на 68,5млн.дол.США менше до обсягів 2019 року. Частка імпорту товарів і послуг зменшилась на 81,2 млн.дол.США, відповідно до обсягів 2019 року і  склала 51,2 млн.дол.США. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі склало 12,7млн.дол.США.

Всього за межі країни експортується близько 350 груп товарів, що вироблені на території міста в межах - 3 мільярдів гривень щороку.

З метою переорієнтації підприємств на інші ринки збуту підприємствам міста постійно надається інформація щодо виставок, ярмарок, форумів та аналогічних заходів, які проводяться в Україні та за її межами.

Туризм. На території міста Ужгорода  розвинена мережа туристично-рекреаційних та готельних закладів, яка нараховує біля 45 закладів розміщення – готелі, мотелі, хостели та готельно-туристичні комплекси. Загальний номерний фонд, а це біля 900 номерів відповідних закладів розміщення міста дає можливість одночасно поселити близько 2,5 тис. осіб. У місті здійснюють діяльність 9 туристичних операторів та близько 40 туристичних агенцій.

До основних найпопулярніших туристичних місць в місті Ужгороді можна віднести: Ужгородський замок, Закарпатський краєзнавчий музей, Музей народної архітектури та побуту, Кафедральний греко-католицький собор, площа «Театральна», вулиця «Корзо», провулок «Гірчичне Зерно», «Липова Алея», площа «Народна».

Спалах пандемії негативно відзначився на туристичній галузі міста. До прикладу, за останніми  показниками з надходження туристичного збору за 9 місяців 2020 року,  сума  становить - 531,6 тис. грн. проти відповідного періоду 2019 року – 922,6 тис. гривень.

З метою популяризації в місті розвитку туризму Ужгородською міською радою реалізується Програма розвитку туризму та формування позитивного  інвестиційного іміджу міста Ужгород на 2018-2022 роки. В рамках виконання заходів Програми розвитку туризму та формування позитивного  інвестиційного іміджу міста Ужгород на 2018-2022 роки та з метою презентації туристичного-економічного потенціалу і популяризації міста Ужгород, в 2020 році Управлінням економічного розвитку міста Ужгородської міської ради було проведено конкурс на кращий туристичний логотип та гасло міста та видано його  Бренд-бук. Виготовлено та  встановлено конструкцію «Я люблю Ужгород» до «Дня міста».

Крім того, проведені зустрічі із екскурсоводами та фахівцями туристичної галузі щодо розвитку туризму міста, за результатами яких розпочато збір даних щодо переліку екскурсоводів м.Ужгорода для розміщення на сайті міської ради.

У вересні 2020 року розпочато конкурс Бюджет громадської ініціативи м.Ужгород - 2021. Протягом етапу подання було надіслано 32 проєкта.

Міжнародне співробітництво та грантова діяльність. Протягом 9 місяців 2020 року місто Ужгород відвідали 8 іноземних делегацій, представників дипломатичного корпусу іноземних держав, представників міжнародних організацій та місій та проведено понад 20 зустрічей в онлайн-форматі.

Міська влада докладає чимало зусиль для розширення партнерських відносин та співпраці. Тому не менш важливою складовою  є підтримка існуючих та налагодження нових партнерських відносин з містами-побратима м. Ужгород, яких на сьогоднішній день налічується 22.

З деякими містами, такими як м. Сомбатхей (Угорщина), м.Дармштадт (Німеччина) та м. Кошице (Словаччина) співпраця триває понад 20 років. Така співпраця з містами-побратимами відбувається у всіх сферах суспільно-політичного, соціально-економічного, культурно-мистецького життя мешканців з урахуванням потреб та побажань міських громад.

Переведення такої співпраці у практичну площину здійснюється за рахунок впровадження спільних ініціатив та проєктів, реалізація яких стає можливою за рахунок залучення міжнародної технічної допомоги, використання фінансових інструментів та програм співпраці Європейського Союзу, фондів окремих європейських країн та грантових коштів.

Станом на 1 жовтня 2020 року у місті реалізовується 10 грантових проєктів у партнерстві з містами-побратимами з Словаччини (м. Кошице) та Польщі (м. Кросно) у рамках СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020 та ЄІС Угорщина-Словакія-Румунія-Україна 2014-2020 на суму понад 2 мільйони євро.

Ще ряд проєктів, спрямовані на покращення соціальної інфраструктури, забезпечення громадської безпеки мешканців, промоції культурної спадщини міста та екологічної сталості перебувають на етапі укладання грантових контрактів.

Підприємництво. Однією з важливих цілей в економічному розвитку м.Ужгород залишається розвиток малого підприємництва. Так, за 9 місяців 2020 року зареєстровано - 9117 фізичних осіб – підприємців та 8247 юридичних осіб. Надходження до міського бюджету з податку доходів фізичних осіб за 9 місяців 2020 року становили - 624,9 млн.грн., що порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 59,7млн.гривень.

Мережа підприємств роздрібної торгівлі в місті налічує 2100 суб’єктів господарювання, в т.ч. 330 підприємств ресторанного господарства та 14 ринків, на яких реалізують різні групи товарів.

Протягом 9 місяців 2020 року до бюджету міста Ужгород за здійснення тимчасової-святкової дрібно-роздрібної торгівлі надійшло 134,65 тис.грн., розглянуто 62 заяви на погодження розміщення об’єкта тимчасової-святкової дрібно-роздрібної торгівлі.

З метою створення сприятливих умов для інтенсивного розвитку малого та середнього підприємництва в місті реалізується Програма підтримки підприємництва м. Ужгород на 2020-2022 роки, основною метою якої  є усунення, у межах компетенції органу місцевого самоврядування, перешкод, що стримують подальший розвиток підприємництва, вирішення питання зайнятості, легалізації робочих місць, максимально можливе залучення до підприємницької діяльності соціально незахищених категорій населення, створення умов для формування заможного середнього класу. В рамках Програми за 9 місяців 2020 року організовано роботу консультативної підтримки підприємництва шляхом створення «Гарячої лінії підтримки підприємництва» також були проведені святкові заходи з нагоди Дня підприємця.

Надання адміністративних послуг. З метою оперативного вирішення актуальних питань дозвільного характеру з січня 2014 року в Ужгородській міській раді працює Центр надання адміністративних послуг, яким на сьогоднішній день надається 228 видів адміністративних послуг як жителям м.Ужгорода, так і Закарпатської області.

Станом на 01.10.2020  через ЦНАП органами місцевої та виконавчої влади надається 230 видів адміністративних послуг як жителям м.Ужгорода, так і Закарпатської області, з яких:

19 – обласної держадміністрації;

121 – міської ради;

90 – територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

За 9 місяців 2020 року надано 8 478  адміністративних послуг. В середньому за місяць адміністраторами надається 2 826 адмінпослуг.

Проведено роботу та оптимізовано надання адміністративних послуг по Закарпатській області з наближенням їх надання через ЦНАПи районів безпосередньо до заявників, а саме по їх місцезнаходженню та місцю проживання.

У ЦНАП працює послуга – “Мобільний адміністратор”, яка надається людям, що за станом здоров’я не можуть його відвідати особисто.

Також, працює електронна черга, інформаційний термінал, СМС-інформування заявників щодо результатів  розгляду поданих ними справ та касове обслуговування заявників через POS-термінали.  Ведеться електронний архів справ.

В умовах карантинних обмежень та для прискорення обслуговування громадян і запобігання можливим конфліктним ситуаціям у 2020 році в ЦНАП працює попередній телефонний запис на прийом.

Запроваджено надання онлайн послуг, кількість яких становить 27.

Для надання електронних послуг використовується власний Інтернет портал http://cnap.rada-uzhgorod.gov.ua/.

Найпоширенішими серед послуг є послуги з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, державна реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців, реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація декларацій щодо початку та завершення будівельних робіт, видача документів дозвільного характеру, витягів з державного земельного кадастру.

Транспорт. Транспортний комплекс є важливою складовою у структурі економіки міста. В основному він забезпечує потребу міста у перевезеннях вантажів та пасажирів.

        З метою підвищення якості надання послуг пасажирського транспорту, забезпечення доступності транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури міста, розвитку транспортної інфраструктури протягом 2020 року вживалися ряд заходів, а саме:

        - новими комунальними автобусами великої пасажиромісткості «Електрон» забезпечено перевезення пасажирів на маршрутах № 18 «гіпермаркет «Епіцентр» - «УжНУ» (через пл. Шандора Петефі,  пл. Корятовича), № 20 «мкр-н «Доманинці» - Речовий ринок, через пл. Корятовича»,  № 24 „мкрн. “Дравці” - УжНУ” (через вокзали, „Новий район”). Це дало змогу забезпечити перевезення пасажирів без подвійної оплати та пересадок між густонаселеними та віддаленими районами міста;

        - маршрут №20 «пл. Корятовича - Речовий ринок» продовжено до мікрорайону «Доманинці». Таким чином сучасним комфортабельним громадським транспортом забезпечено ще один мікрорайон міста, жителі можуть здійснювати поїздки між будь-якими зупинками 20 маршруту. Відповідно до звернень громадян здійснено процедурні питання щодо збільшення кількості автобусів на маршруті № 20 з трьох до чотирьох та зменшення інтервалів між рейсами, проведено відповідний конкурс;

- відповідно до Стратегії розвитку міста «Ужгород-2030» спільно з комунальним підприємством “Ужгородський муніципальний транспорт” Ужгородської міської ради підготовлено проект «Створення системи міського електричного транспорту в м. Ужгород» з метою долучення до програми кредитування за рахунок залучення фінансових ресурсів Європейського інвестиційного банку для здійснення закупівлі 5 електробусів та станції живлення;

- на всіх міських автобусних маршрутах забезпечено безоплатне перевезення всіх пільгових категорій громадян без будь-яких обмежень по кількості поїздок, як окремого пасажира так і по кількості пільговиків в автобусах, періодом доби тощо;

- забезпечено перевезення школярів зі знижкою у дві гривні у навчальний період;

        - забезпечено функціонування системи GPS-моніторингу, яка у режимі online інформує пасажирів про рух громадського транспорту;

        - забезпечено функціонування чотирьох “розумних” зупинок (“універмаг “Україна”, “пл. Кирила і Мефодія (Собор)”, “магазин “Електрон”, “пл. Корятовича”), які інтегровані у систему GPS-моніторингу.

        - проводилась  робота з перевізниками, які обслуговують міські автобусні маршрути з метою придбання ними автобусів більшої пасажиромісткості;

        - оголошено конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Відповідно до нормативно-правових актів щодо етапів послаблення протиепідемічних заходів, на території міста Ужгород пасажирські перевезення  на міських автобусних маршрутах загального користування здійснювались за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. З перевізниками проводилась регулярна роз’яснювальна робота щодо неухильного дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Містобудування та архітектура. За  9 місяців 2020 року  укладено 83 договори  про пайову участь замовників у розвитку і створенні інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та проведено оплат  до цільового фонду міста в сумі 14901,9 тис. гривень. Протягом 2020 року надано 35 паспортів  відкритих літніх майданчиків (10 припинено), продовжено 10 паспортів відкритих літніх майданчиків.

 Так у  звітному періоду надано 116 містобудівних умов та обмежень забудови (115 відмов), а саме:

- для проектування об’єктів будівництва земельних ділянок фізичними та юридичними особами - 47 (38 відмова);

- внесення змін із забудовою земельної ділянки -20 (відмов 8);

- внесення змін без забудови земельної ділянки -3 (відмов 2);

- для проектування об’єктів реконструкції, реставрації – 55 (відмов 67).

Надано будівельних паспортів забудови земельної ділянки - 125 (відмов- 104). Внесено зміни у будівельний паспорт забудови земельної ділянки -6 (відмов - 4).

Опрацьовано 378 заяв щодо надання висновків по погодженню проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, погоджено – 456 одиниць (105 відмов).

Затверджено технічних паспортів вивісок у кількості 218 одиниць, повернуто на доопрацювання 111 заяв про оформлення паспортів технічних вивісок. Погоджено паспортів опорядження фасадів -21. Видано  довідок про припинення (зміну) поштової адреси – 266.

Основними завданнями і надалі залишаються створення та ведення містобудівного кадастру міста Ужгород на підставі державних норм та правил, виготовлення містобудівної документації (детальних планів території). Першими кроками реалізації даного напрямку буде придбання технічного комплексу та відповідного програмного забезпечення, навчання працівників, це потребує значних фінансових витрат та проведення процедури відкритих торгів для придбання програмного забезпечення. Але, враховуючи сучасні тенденції розвитку інформації суспільства та забезпечення прозорості та доступності інформації для суспільства, планується створити загальноміський сервер бази геопросторових даних, єдиної цифрової топографічної основи, актуалізація й використання геопрсторових ресурсів про майновий комплекс міста, створення єдиного порталу геопрострових даних міста Ужгород.

Житлово-комунальне господарство. На сьогодні реформування житлово-комунального господарства є одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади у житловому господарстві.

 Станом на 1 жовтня 2020 року на квартирному обліку перебуває                    1177 сім'ї, в тому числі молодих сімей та одиноких громадян – 296 учасників та інвалідів АТО – 1114, кількість яких постійно збільшується.

Капітальний ремонт житлового фонду здійснюється за фінансової підтримки міської ради (житлові будинки, які обслуговують управителі, а також житлові будинки ОСББ, ЖБК). За 9 місяців 2020 року проведено капітальний ремонт покрівель 12-ти житлових будинків та капремонт  систем водопостачання та водовідведення в 6-ти будинках, проведено капітальний ремонт систем електропостачання в 2 будинках, проведено капітальний ремонт 31 ліфта.  Всього по капітальному ремонту виконано робіт на суму 6014,3тис.гривень.

Здійснювались заходи щодо створення ефективного власника в багатоквартирному будинку в особі ОСББ. За 9 місяців 2020 року створено 16 нових ОСББ і станом на 1жовтня 2020 року їх налічується 440 об’єднань.

По Програмі відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, капітального ремонту, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Ужгород за 9 місяців 2020 року відшкодовано - 1048,3 тис.гривень. Енергозберігаючі заходи проведено в 12 будинках.

По Програмі благоустрою м.Ужгорода за 9 місяців 2020 року із 162212,3 тис.грн., освоєно 89881,9 тис.грн., в тому числі: за прибирання вулиць сплачено 16240,9 тис.грн., ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ – 1059,6 тис.грн., озеленення – 1040,5,7 тис.грн., утримання систем вуличного освітлення – 1704,9 тис.грн, та проведено капітальний ремонт та реконструкцію міських шляхів на загальну суму 20409,6 тис.грн., тощо.

По Програмі реконструкції та капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення міста Ужгород на 2017-2020 роки виконано капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення міста на загальну суму 6,3 млн.грн.

По Програмі фінансової підтримки комунальних підприємств міста Ужгород на 2018-2022 роки загальний обсяг профінансованих внесків до статутного капіталу за 9 місяців 2020 року становив 54116,7 тис.грн.

По Програмі виготовлення технічної документації на багатоквартирні будинки, квартири у м.Ужгород на 2018-2022 роки КП «АБП» виготовлено 9 інвентарних справ на житлові будинки згідно поданих заявок ОСББ на загальну суму 199,0 тис.грн. тощо.

Надходження до бюджету  До бюджету м.Ужгород за січень-вересень 2020 року надійшло 994,7 млн. грн. або 99,9 % від уточненого планового показника  з них до:

- загального фонду 936,1 млн. грн. (99,1 % виконання), що менше на 8,5млн. грн. від уточненого планового обсягу;

- спеціального фонду 58,5 млн. грн. (114,4 % виконання), що на 7,4млн.грн. більше від уточненого планового обсягу.

У звітному періоді  надходження бюджету міста у порівнянні з 9 місяцями 2019 року зменшились на 144,6 млн. грн. або на 12,7 %, за рахунок  скорочення обсягу офіційних трансфертів внаслідок впровадження чергового етапу медичної реформи та механізму надання субсидій населенню в грошовій формі.

За підсумками січня- вересня 2020 року дохідну частину бюджету міста за питомою вагою складали:

  - 81,0 % - податки, збори та інші платежі в обсязі 805,2 млн. грн;

  - 19,0 % - офіційні трансферти в сумі 189,4 млн. грн.

Зростання податків, зборів та інших платежів до бюджету у порівнянні з січнем-вереснем 2019 року становило  44,0 млн. гривень.

У звітному році не забезпечено виконання уточненого планового обсягу дохідної частини загального фонду бюджету міста (без трансфертів) в розмірі -  8,5 млн.грн., що на 1,1 % менше від прогнозного розрахунку внаслідок  ско-рочення економічної діяльності суб’єктів господарювання, спричиненого ка-рантинними заходами. Найбільше невиконання відбулось по наступних пода-тках, зборах  обов’язкових платежах, в таких обсягах:

- місцевих податках і зборах – 14,9 млн.грн., або – 7,7 %;

- плати за надання адміністративних послуг– 4,7 млн.грн., або – 34,9 %;.

Найвагомішим джерелом надходжень до бюджету міста є податок на доходи фізичних осіб – 499,9 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року обсяги надходжень даного податку зросли на 48,6 млн. грн., або на 10,8%.

До бюджету міста надійшло також 178,4 млн. грн. місцевих податків і зборів та плати за надання адміністративних послуг в сумі 8,7 млн. грн., акцизного податку (з вироблених, ввезених підакцизних товарів, роздрібної торгівлі) 52,7 млн. грн.

Видатки міського бюджету за 9 місяців 2020 року склали 951,9 млн. грн., з них: із загального фонду бюджету на утримання установ, фінансування місцевих програм і заходів спрямовано 771,4 млн. грн.; із спеціального фонду бюджету -180,5 млн. грн.;

Відповідно до затверджених кошторисів, здійснювалось фінансування видатків на заробітну плату, оплату енергоносіїв, харчування, медикаменти, благоустрій міста та інші видатки, які пов’язані з функціонуванням бюджетних установ міста.

Пенсійне забезпечення Діяльність Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області за звітний період спрямовувалась на забезпечення стабільного фінансування та своєчасної виплати пенсій, подальшого реформування пенсійної системи, покращення якості обслуговування громадян.

Упродовж 9 місяців 2020 року до бюджету Пенсійного фонду по м.Ужгороду надійшло 6157,7 тис.грн. Планові показники по надходженню коштів виконано на 124,3%.

За додатковими ставками надійшло 26948,6 тис.грн. або 87,5% планового показника.

Забезпечено своєчасну і в повному обсязі виплату пенсій 42904  пенсіонерам. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати становив- 1184,2млн.грн.

Станом на 01.10.2020 року заборгованість по м.Ужгород зі страхових внесках складає - 1557,9 тис.грн. В порівнянні до початку 2020 року заборгованість збільшилась на 33,3 тис.грн. Боргують до Пенсійного фонду по м.Ужгороду 88 платників (47 юридична особа та 41 фізична особа).

Зайнятість населення. Протягом 9 місяців 2020 року Ужгородським міським центром зайнятості  працевлаштовані 1054 особи, в т.ч. оперативно до набуття статусу безробітного - 502 особа. У звітному періоді чисельність громадян, що перебували на обліку 2580 осіб з них мали статус безробітного 1311 особи, значна частка  60,0% (787осіб) мали вищу освіту, 20,9% (274 осіб) – професійно-технічну освіту, 19,0% (250 осіб) – повну та базову загальну середню освіту.      

Протягом січня вересня 2020 року  301 роботодавець, співпрацюв з центром зайнятості. Роботодавцями до служби зайнятості було заявлено 1721 вакансія для укомплектування вільних робочих місць (вакантних посад).

Рекрутером на сайтах work.ua, robota.ua було розміщено 31 пропозиції роботи від 29 роботодавців, 111 направлені на співбесіду до роботодавця в результаті працевлаштовано методом рекрутингу 21 шукач роботи.

Станом на 01.10.2020 року в Ужгородському МЦЗ налічується 222 актуальні вакансії та 10 пропозицій роботи за контрактом на військову службу, 10  пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

За сприянням центру зайнятості на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 5 осіб в т.ч. в працевлаштовані 3 особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 2 особи працевлаштовані на нові робочі місця суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності. Роботодавці протягом 2020 року отримували компенсацію витрат в розмірі єдиного внеску на 19 осіб.

Для забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у 2020 році за сприяння УМЦЗ  зайнятості 82 безробітних проходили професійне навчання, 2 осіб проходили навчання в ЦПТО державної служби зайнятості. Було організовано тимчасові роботи для 5 осіб, шукачів роботи.

В центрі зайнятості діє Центр розвитку підприємництва,  фахівцями якого надано 50 консультації з питань організації та впровадження підприємницької діяльності.  Протягом 9 місяців 2020 року  для осіб які хотіли започаткувати  власну справу та отримати одноразово виплату допомоги по безробіттю проведено 2 семінари „Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес”, таку допомогу  отримали 9 осіб, з яких молодь віком до 35 років склала 15 осіб.

Під час дії карантинних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, спостерігається потужний ефект від застосовується «Електронних кабінетів», додатку «Дія» для роботодавців та безробітних щодо надання соціальних  послуг, роз’яснень, консультацій службою зайнятості.

До Ужгородського міського центру зайнятості  станом на 01.10.2020 звернулось 262 роботодавця для отримання допомоги по частковому безробіттю відповідно до статті 47-1 Закону України  «Про зайнятість населення» для понад 1000 найманих працівників та понад 2000 фізичних осіб-підприємців. Виплачено  20,90 млн. грн. допомоги по частковому безробіттю.

Доходи населення та стан оплати праці. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій міста зросла і у ІІ кварталі 2020 р. Становила - 10 384 грн.

Для здійснення повноважень, передбачених частиною третьою статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" в Ужгородській міській раді створено відділ контролю за додержанням законодавства про працю. Відділ складається з трьох працівників, які здійснюють контрольні повноваження в частині проведення інспекційних відвідувань суб'єктів господарювання міста з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України № 823 від 21 серпня 2019 року «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

Станом на 01.10.2020 року заборгованість із заробітної плати по м.Ужгороду становить 241,2 тис.грн. Боргує своїм працівникам Закарпатська обласна рада професійних спілок.

Реалізація державної політики у сфері соціального захисту населення.     Протягом 9 місяців 2020 року по програмі «Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю» забезпечено 20 осіб з інвалідністю забезпечено путівками на загальну суму 164902 грн. До грудня місяця поточного року буде забезпечено оздоровленням ще 3 осіб.

Укладено 95 договорів на забезпечення технічними засобами реабілітації на суму 2402272,22 грн. 

Станом на жовтень 2020 року ведеться постійний контроль щодо сумісності технічних засобів реабілітації відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 11.04.2017 № 602 «Про затвердження Порядку призначення технічних засобів реабілітації відповідно до функціональних можливостей особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, постраждалого внаслідок антитерористичної операції», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2017 року за № 570/30438.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року №321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів»,  Станом на 01.10.2020 року виплачено грошову компенсацію вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації 18 особам на суму 58536,00 гривень. Також, придбано 5 квартир дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа.

Крім того,  сформовано та затверджено протоколом засідання місцевої комісії 23 липня 2020 року список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку щодо можливості придбання за кошти субвенції їм житла.

         Охорона здоров'я. Станом на 01.10.2020 року заклади охорони здоров'я профінансовано на 82,4 відс. (при плані – 112867,7 тис.грн., профінансовано -93040,4 тис.грн.) від плану за відповідний період.

Фінансування медичних програм за 9 місяців 2020 року становило: з профілактики туберкульоза – 70,2 відс., цукрового діабета – 76,7 відс., онкології – 74,5 відс., нефрологія та гемодіаліз – 55,6 відс., медичного забезпечення інвалідів, ветеранів ВВВ та учасників АТО – 39,6 відс., репродуктивного здоров’я населення міста – 25,0 відс., по протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами – 41,9 відс., по забезпеченню мешканців м.Ужгород, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами – на 57,6 відсотка.

Разом з тим, у 2020 році залучено позабюджетних коштів на суму 6326,55 тис.грн. що становить на 1 мешканця – 56,27 гривень. Витрати бюджетних коштів на одного мешканця становлять 1663,61 грн., при  обласному показнику – 904,4 гривень.

На сьогоднішній день всі міські медичні заклади перетворені у комунальні некомерційні підприємства. Медичні заклади підписали договори з Національною службою здоров'я.

Всі лікарі забезпечені автоматизованими робочими місцями, мають особисті комп'ютери або планшети. Всі комп'ютери підключені до системи HELSI та МЕДЕЙР. Населення міста заключило декларації із сімейними лікарями. Відремонтовано 7 сімейних амбулаторії, що дозволило наблизити якісну кваліфіковану амбулаторну медичну допомогу до кожної сім’ї та людини за місцем її мешкання.

Протягом 9-ти місяців 2020 року відмічалась як позитивна динаміка по багатьох основних показниках діяльності галузі охорони здоров’я міста так і негативна динаміка на яку вказують деякі інтегральні показники, які погіршились.

Рівень народжуваності у  місті у порівнянні з аналогічним періодом 2019   року збільшився і становить 7,5‰ проти 6,8‰ у 2019 році. За останні роки відмічається формування від’ємного показника приросту населення - 0,33.

Загальна смертність у порівнянні за аналогічний період минулого року зменшилась і становить 7,8 проти 8,6 у 2019 році.

Показник малюкової смертності, один із основних інтегральних показників за 9 місяців 2020 року зменшилась і становить 6,3‰ (2019 - 8,7‰,).

Показник первинної інвалідності дитячого населення зменшився і становить 13,8 проти 16,4 у 2019 році.

Знижується з року у рік показник обсягу охоплення населення флюорографічними оглядами і показник профілактичного огляду з метою виявлення туберкульозу. Так показник профілактичного огляду становить 172,0 проти 279,9 у 2019 році.

У результаті проведених профілактичних обстежень населення за 9 місяців 2020 року показник вперше виявленого туберкульозу, також зменшується і становить 50,0 проти  48,2 у 2019 році.

Показник охоплення новонароджених вакцинацією БЦЖ з залишається практично на одному рівні і становить  95,0, у 2019 році до 99,8.

Відмічається деяке зменшення показника питомої ваги деструктивних форм у хворих з вперше діагностованим туберкульозом з 27,8 до 25, що є хорошим прогностичним фактором.

Показник смертності від туберкульозу за 9 місяців 2020 року дещо зменшився і становить 4,9 проти 5,9 у 2019 році.

Дорічна летальність серед первинно виявлених онкохворих зменшилась і становить 28,1 проти 33,8 у 2019 році.

Усе населення міста обслуговується спеціалістами міського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Станом на 01.10.2020 у місті працюють 8 амбулаторій сімейної медицини, в яких працює 75 лікарів ЗПСМ і 89 медичних сестер.

 Медична система у місті проходить серйозне випробування але на сьогодні продовжує справлятися з викликами сьогодення щодо боротьби з пандемією захворюваності на COVID-19.

Медичним працівникам, які перенесли захворювання на короновірусну інфекцію, отриману при виконанні своїх  функціональних  обов’язків виділяється одноразова матеріальна допомога  згідно рішення XLVII сесії 07.05.2020 № 47. 109 медиків отримали таку допомогу на суму  545 тис.грн.з них сестер.

Освіта. У місті Ужгороді створено оптимальну мережу дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. На сьогоднішній день у місті функціонує 51 навчальний заклад в т.ч. 24 дошкільні навчальні заклади та 27 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких з 1 січня по 1 вересня 2020 року у ЗЗСО функціонувало - 554 класи, в яких освіту здобували 16277 учні (середня наповнюваність класів - 29 учнів). З 1 вересня 2020 року кількість класів та відповідно і учнів зросла: так, у 563 класах навчається 16614 учнів. Всі  заклади освіти міста, крім  УСШ № 5,  працюють в одну зміну.  Для учнів 1-4 класів працює 139 груп подовженого дня. Харчування  учнів організовано у всіх закладах освіти міста.

У місті Ужгород в 2019-2020 навчальному році у 59 класах  освіту здобували 1771 першокласник, а з 1 вересня 2020 року за парти сіли 1665 першокласників у 57 класах. Всі учні перших класів забезпечені підручниками, в усіх перших класах створено необхідні умови для впровадження Концепції Нової української школи.

Навчання у 1-2 класах НУШ реалізується за двома типовими освітніми програмами: типова освітня програма Савченко О.Я. та типовою освітньою програмою початкової освіти під керівництвом Шияна Р.Б. , а також за двома нетиповими освітніми програмами «На крилах успіху» (УЗОШ № 12)  «Інтелект України» (СНВК «Пролісок», НВК «Первоцвіт», НВК «Веселка», УЗОШ І-ІІІ ст. № 20 – ліцей «Лідер»). Для створення належних умов реалізації освітнії реформи на придбання сучасних меблів, комп’ютерної техніки і дидактичних матеріалів у 2020 році з державного бюджету було виділено субвенцію у розмірі 3 226,3 тис.грн та співфінансування з місцевого бюджету - 1 382,7 тис.грн. Станом на 01.10.2020 року ЗЗСО міста використано 64% коштів субвенції.

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами у закладах освіти міста створюються інклюзивні класи і дошкільні групи. Щороку їх кількість зростає.

У школах міста працюють 16 осередків Ужгородської філії Закарпатської МАН. На потреби Малої академії наук передбачено 145 годин. У секціях МАН займаються 462 учні.

З 16 березня по 29 травня 2020 року, у зв’язку із запровадженням загальнодержавного карантину, навчання в усіх закладах освіти міста здійснювалося дистанційно на платформах Zoom, Class Dojo, Google Classroom, Classtime, Padlet та інших безкоштовних інтернет-сервісах. На платформі Padlet педагогічні працівники викладали сформовані уроки з теоретичним матеріалом, ілюстративне чи графічне зображення (пояснення), посилання на відео для перегляду, елементи самоперевірки для закріплення знань, творчі завдання, можливість зворотного зв’язку, тощо. Для виконання завдань та вирішення різноманітних задач використовували ресурси Google Classroom з супутніми додатками, Classtime, Learning Apps, Onlinetestpad, освітні платформи «На Урок» та «Мій Клас». Для відеоуроків, відеоконсультацій та відеозустрічей в запланований заздалегідь час використовується ресурс ведення конференцій - Zoom. Первинна комунікація та зворотний зв’язок організовані через спільні групи учнів та батьків відповідних класів у Viber, Telegram, тощо.

Культура. Мережа закладів культури міста складає: 2 дитячі мистецькі школи (Ужгородська дитяча музична школа № 1 ім. П.І.Чайковського та Ужгородська дитяча школа мистецтв), централізована бібліотечна система міста, міський центр дозвілля – будинок культури.

Протягом звітного періоду, з урахуванням рекомендацій протиепідемічних заходів, відділом культури проведено планові заходи до державних та місцевих свят. Організовувалися урочистості, презентації, онлайн-конкурси, учні шкіл естетичного виховання міста проводили арт-пленери, виставки учнів та викладачів образотворчого відділення дитячої школи мистецтв, літературні години, тематичні вечори у бібліотечних установах в онлайн та відео форматах тощо.

Крім планових заходів відділом культури надано підтримку та взято участь у організації та проведені:

- літературно-мистецького фестивалю «ЧЕНДЕЙ-FEST»;

- ювілейного концерту ССТ «Бліц»;

- проведено конкурс та визначено лауреатів міської премії імені Петра Скунця в галузі літератури і краєзнавства. Лауреатів нагороджено дипломом, почесним знаком та премією.

З метою збереження та розвитку музичного мистецтва краю, створення умов для розвитку мистецької освіти, популяризації і презентації, історії, культури міста придбано презентаційну збірку матеріалів «Світ зачарований струною» для закладів культури міста, учасників культурно-мистецьких заходів.

Фізична культура і спорт. У галузі спорту та фізичного виховання за 9 місяців 2020 року у м. Ужгород було проведено 39 спортивних заходів різного ґатунку. Це чемпіонати та кубки України, Чемпіонати та кубки Закарпатської області, відкриті першості м. Ужгород та різноманітні турніри присвяченні визначним датам та пам'яті визначних жителів міста. На цих турнірах спортсмени змагалися в таких видах спорту: футбол, волейбол, баскетбол, футзал, велосипедний спорт, настільний теніс, легка атлетика, великий теніс, плавання, городковий спорт, мотокрос, пауерліфтинг, шахи, шашки та інші.

Окрім участі у змаганнях, які проводилися на території м. Ужгород спортсмени міста прийняли участь у 9-турнірах, які проходили в інших областях та містах України (м. Київ, м. Рівне, м. Стрий, с. Коблево Миколаївської області, с.Святопетрівське Київської області, смт. Добротвір Львівської області).

Проведено спартакіаду серед учнівської та студентської молоді ПТНЗ і ВУЗів І-ІІ рівнів акредитації. Також у м. Ужгород було проведено ряд спортивних заходів присвячених Дню Незалежності, Дню фізичної культури та спорту та Дню міста Ужгород.

У рамках Програми розвитку фізичної культури та спорту, фінансової підтримки кращих спортсменів та команд, покращення матеріально-технічної спортивної бази в м. Ужгород на 2019-2021 року у поточному році було започатковано виплату 15 щомісячних стипендій Ужгородської міської ради кращим спортсменам м. Ужгород.

З метою підтримки молоді професійно-технічних та вищих навчальних закладів, мистецьких шкіл м. Ужгород, які успішно навчаються, проводять наукові дослідження, здійснюють науково-технічні розробки, досягли значних результатів у культурно-мистецькій галузі та беруть активну участь у громадському житті міста вдруге проведено конкурс та визначено преміантів з числа обдарованої молоді міста. Премію вручено трьом переможцям.

У рамках підтримки молоді, спільно із Британською радою завершено реалізацію проєктів переможців: інклюзивний коворкінг «Золоті серця Закарпаття», фестиваль вуличного піаніно, More for ma, мурал, УжГрінФЕСТ, «Майстерня хорошого настрою».

Крім того, оголошено проведення конкурсу молодіжних ініціатив та створено молодіжний консультативно-дорадчий орган при Ужгородській міській раді «Ужгородську Молодіжну раду».

Підтримка сім’ї, дітей та молоді. Основна діяльність протягом 9 місяців 2020 року була спрямована на реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання та подолання дитячої бездоглядності та безпритульності, забезпечення дотримання вимог законодавства щодо усиновлення дітей, встановлення опіки, влаштування в прийомні сім’ї, позбавлення батьківського піклування тощо.

Найбільш ефективним заходами попередження дитячої бездоглядності, профілактики негативних проявів в дитячому середовищі є проведення профілактичних рейдів. Так протягом 2020 року проведено 4 оперативно-профілактичних відпрацювань місць скупчення дітей і молоді з метою виявлення бездоглядних дітей та дітей, що займаються жебракуванням. Результатом спільних рейдів стало виявлення 1 випадку адміністративного правопорушення, виявлено 1 дитину за жебракування.

Протягом звітного періоду оформлено 2 акти про дітей, покинутих, залишених в пологовому будинку, проведено всю необхідну роботу щодо їх влаштування до сімейних форм виховання.

З метою систематичного контролю за вихованням та утриманням дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах протягом року проводилися обстеження їх житлово-побутових умов. Також проводилась відповідна робота в сім'ях де батьки або особи, що їх замінюють ухиляються від виконання батьківських обов'язків. За наслідками проведеної роботи направлено 1 позовну заяву щодо відібрання дитини без позбавлення батьківських прав та 3 – щодо позбавлення батьків батьківських прав, відносно дітей, де батьки неналежно виконували або ж ухилялись від виконання батьківських обов’язків.

Станом на 30.09.2020 року на обліку дітей, що опинились в складних життєвих обставинах перебувало 16 дітей, з яких одна дитина зазнала фізичного насильство, 14 дітей перебувають на обліку по причині ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків, 1 дитина – переселенець.

У звітному періоді спеціалісти служби дітей взяли участь в якості представника під час розгляду цивільних та кримінальних справ стосовно дітей у 330 судових засіданнях.

Протягом січня- вересня 2020 року 6 дітям надано статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. На кінець звітного періоду в місті Ужгороді даний статус має 39 дітей (з них 8 осіб).

На виконання наказу Міністерства України у справах сім’ї, дітей та молоді від 18.11.2008 № 4580 «Про Єдину електронну систему обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування» службою у справах дітей забезпечено функціонування єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти».

У встановленому порядку забезпечується соціально-правовий захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на 30.09.2020 року перебуває 144 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них під опікою, піклуванням виховується 94 дітей, 6 дітей зазначеної  категорії влаштовані  у прийомні сім’ї, 16 – в дитячі будинки сімейного типу, 28 – виховується в закладах з цілодобовим утриманням.

Протягом 9 місяців 2020 року взято на облік  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 11 дітей. З них: 2 дітей - влаштовано під опіку та піклування, 3 дітей влаштовано в ДБСТ, 4 дітей – усиновлено, 2 – влаштовано до закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Знято з обліку 28 дітей, з яких 17 – по причині досягнення ними повноліття, 1 – у зв’язку зі смертю, 1 – отримання повної цивільної дієздатності, а 9 – у зв’язку з усиновленням.

Протягом звітного періоду влаштовано до сімейних форм виховання 14 дітей; над 2 – встановлено піклування, 3 – влаштовано до дитячого будинку сімейного типу, 9 – усиновлено.

У 2020 році усиновлено 9 дітей-сиріт та дитину, позбавлену батьківського піклування. На обліку перебуває 5 кандидатів в усиновителі.

У місті функціонує 2 прийомні сім'ї, в яких виховується 3 дитини вищезазначеної категорії, та 1 дитячий будинок сімейного типу в якому виховується 5-теро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Постійно забезпечується проведення комісії з питань захисту прав дитини. Організаційне забезпечення діяльності комісії здійснюється службою у справах дітей. Протягом 9 місяців 2020 року проведено 15 засідання комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 180 питань щодо соціального та правового захисту дітей, а саме: захист житлових та майнових прав дітей, доцільності позбавлення батьківських прав громадян, визначення днів та годин побачень з дитиною, визначення місця проживання дітей, та інші питання, що стосуються соціального захисту дітей.

 

Показники виконання робіт по головних розпорядниках бюджетних коштів за січень-вересень 2020 року

Управлінням капітального будівництва за січень-вересень 2020 року виконано робіт по будівництву, реконструкції та капітальному ремонту соціально-культурних і комунальних об’єктів на загальну суму 36425,7 тис. грн., або 76,8 відс. до річних бюджетних призначень. Заплановані бюджетні призначення у сумі 47447,8 тис. грн. забезпечують потребу в коштах, яка складає 506867,3 тис. грн., лише на 9,4 відсотка.

Завершені роботи по будівництву міні-котельні для ДНЗ №21 "Ластовічка" по вул. Тлехаса, баскетбольного поля УЗОШ I-III ст. №19по вул.Заньковецької, по реконструкції системи теплової мережі ЗОШ №6 I-III ст.по вул. Польова, притулку з тимчасового утримання безпритульних тварин м.Ужгород по вул. Загорській, водопровідної мережі Д-100мм по вул. С.Разіна та по вул. Східна, зовнішнього освітлення території стадіону "Авангард" по вул.І.Франка, по капітальному ремонту зовнішньої та внутрішньої каналізаційної мережі будівлі ДНЗ №28 по вул.Добролюбова, ігрових майданчиків ДНЗ №36 по вул.Бачинського, харчоблоку ДНЗ №7 по вул.Волошина, покрівлі будівлі ДНЗ №8 "Дзвіночок" та ЗОШ №7 I-III ст.по вул.Дворжака, будівлі ДНЗ №40 по вул.Волошина, санвузлів УЗОШ I-III ст.№19 по вул. Заньковецької,66, реанімаційного відділення та сходової клітки МДКЛ по вул.Бращайків, коридорів адмінбудівлі по пл.Поштовій,3. Виготовлено проєкто-кошторисну документацію на будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту в СНВК "Пролісок" по пр.Свободи, реконструкцію водопровідної мережі Д-200 мм по вул. Грибоєдова, капітальний ремонт санвузлів будівлі Ужгородської спеціалізованої школи №5, благоустрою території та головного входу будівлі УЗОШ №19 I-III ст.по вул. Заньковецької, сходових кліток та приміщень малої зали засідань адмінбудівлі і коридору та кабінетів четвертого поверху будівлі по пл.Поштовій, 3 (додаток 2).

На реалізацію заходів 74-х цільових міських Програм у 2020 року потребу в коштах в сумі 794120,578 тис. грн. забезпечено бюджетними призначеннями на 47,9 відсотка (380823,092 тис. грн.).

За звітний період фактично профінансовано 243581,073 тис. грн., що склало 64,0 відс. бюджетних призначень, в тому числі по головних розпорядниках виконання наступне:

- Управління містобудування та архітектури – 2,267 тис. грн. (2,1 відс.);

- Виконавчий комітет Ужгородської міськради – 4345,549 тис. грн. (50,9 відс.);

- Ужгородська міська рада – 717,004 тис. грн. (94,1 відс.);

- Управління економічного розвитку міста – 487,8 тис. грн. (53,0 відс.);

- Департамент міського господарства – 164875,356 тис. грн. (63,5 відс.);

- Управління освіти – 281,0 тис. грн. (22,7 відс.);

- Управління у справах культури, молоді та спорту – 565,1 тис. грн. (27,5 відс.);

- Управління охорони здоров'я – 56980,257 тис. грн. (67,1 відс.);

- Департамент праці та соціального захисту населення – 15103,62 тис. грн. (69,8 відс.);

- Управління капітального будівництва – 6,75 тис. грн. (33,7 відс.):

- Управління міжнародного співробітництва та інновацій – 52,27 тис. грн. (7,9 відс.);

- Департамент фінансів та бюджетної політики – 55,1 тис. грн. (56,5 відс.),

- Управління муніципальної варти – 109,0 тис. грн. (50,0 відс.) (додаток 3).

На будівництво спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям в Ужгородській спеціалізованій ЗОШ №2 по вул.Підгірній,43 виділені з міського бюджету кошти в сумі 328,8 тис. грн. за звітний період не освоєно (додаток 4).

Всього на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об'єктів соціально-культурної сфери, інших об'єктів комунальної власності та на реалізацію цільових міських Програм у 2020 році передбачено та планово уточнено бюджетних призначень на загальну суму 428599,573 тис. грн., виконання склало 280006,737 тис. грн. або 65,3 відсотка.

Більш детальний аналіз виконання робіт по об’єктах, цільових міських програмах та по коштах надано в додатках №№ 2, 3, 4


Додаток 2

П О К А З Н И К И

будівництва, реконструкції та капітального ремонту соціально-культурних та комунальних об'єктів на 2020 рік

 

за/п

Назва об'єкта

Річний обсяг фінансування, тис. грн.

Обсяг ви-конання             за січень-вересень,

тис. грн.

Відсотки :

передбачено Програмою

передбачено

Програмою з врахуванням змін

згідно уточненого кошторису (пла-ну використання коштів)

 

(стовп.5 до стовп.4)

 

(стовп.6 до стовп.5)

1

2

3

4

5

6

7

8

I.

Об'єкти культури

33 283,5

32 733,5

2 300,000

1 692,5

7,0

73,6

1.1.

Капітальний ремонт бібліотеки №5 по вул. Дендеші

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

1.2.

Капітальний ремонт благоустрою території стадіону "Авангард"

1 400,0

1 400,0

-

-

-

-

1.3.

Капітальний ремонт будівель музичної школи ім. П.І.Чайковського по вул. Волошина

500,0

500,0

-

-

-

-

1.4.

Капітальний ремонт даху Ужгородської міської централізованої бібліотеки-філії №6 по вул.Гагаріна

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

1.5.

Капітальний ремонт дитячої бібліотеки по вул. Б. Хмельницького

800,0

800,0

-

-

-

-

1.6.

Капітальний ремонт огорожі та благоустрою території стадіону "Автомобіліст" по вул. Капушанській

2 600,0

1 880,0

1 880,0

1 523,212

100,0

81,0

1.7.

Капітальний ремонт системи опалення Ужгородської дитячої школи мистецтв по пл.Ш.Петефі

800,0

800,0

-

-

-

-

1.8.

Комплекс будівель під спортивно-реабілітаційний центр інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та інвалідів — учасників антитерористичної операції по вул. Ф.Тихого, 13б, у м. Ужгороді— реконструкція

5 093,5

5 093,5

300,0

 

49,752

5,9

16,6

1.9.

Реконструкція східної трибуни стадіону "Авангард"

15 000,0

15 000,0

-

-

-

-

1.10.

Реставрація пам'ятки архітектури та містобудування національного значення кінця ХVI ст. (ох. №167) - Садибний будинок у Радванці (мур.) на вул. Дендеші, 8 в м. Ужгороді

4 090,0

4 090,0

-

-

-

-

1.11.

Реконструкція зовнішнього освітлення території стадіону "Авангард" по вул. І.Франка

-

120,0

120,0

119,536

100,0

99,6

1.12.

Капітальний ремонт покрівлі будівлі музичної школи ім. П.І.Чайковського по вул. Волошина

-

50,0

-

-

-

-

II.

Об'єкти освіти

145 821,650

130 268,445

18 830,451

15 506,146

14,4

82,3

2.1.

Будівництво закладу дошкільної освіти загальною місткістю 250 місць по вул. Загорська, 51 м. Ужгород,

18 230,0

670,0

670,0

400,138

100,0

59,7

 

в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації

-

670,0

670,0

400,138

100,0

59,7

2.2.

Будівництво дренажної каналізації для будівлі ЗОШ №20 ліцею "Лідер" по вул. Сільвая

800,0

800,0

-

-

-

-

2.3.

Будівництво зовнішньої водопровідної мережі та каналізації ДНЗ №43

100,0

100,0

-

-

-

-

2.4.

Реконструкція міні-котельні для ДНЗ №26 по пр. Свободи

1 400,0

1 400,0

20,0

-

1,4

-

2.5.

Будівництво міні-котельні для ЗОШ №6 по вул. Одеській

1 400,0

600,0

-

-

-

-

2.6.

Реконструкція міні-котельні для ЗОШ №7 по вул. Дворжака

950,0

914,506

914,506

19,440

100,0

2,1

2.7.

Будівництво тенісного корту в ЗОШ I-IIIст. №20 – ліцею "Лідер" по вул. Сільвая (проєкт бюджету громадської ініціативи)

499,0

499,0

-

-

-

-

2.8.

Капітальний ремонт басейну ЗОШ №8 по вул. Ак. Корольова

3 250,0

3 250,0

-

-

-

-

2.9.

Капітальний ремонт благоустрою території Ужгородської спеціалізованої ЗОШ №2 по вул.Підгірній

3 150,0

3 150,0

-

-

-

-

2.10.

Капітальний ремонт благоустрою території БПЛ "Інтелект" - ЗОШ І-ІІІ ст. №11 по наб.Православна,26

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

2.11.

Капітальний ремонт благоустрою території ДНЗ №28 по вул. Добролюбова

1 400,0

1 400,0

-

-

-

-

2.12.

Капітальний ремонт благоустрою території ЗОШ І-ІІІ ст. №15 по вул. Заньковецькій

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

2.13.

Капітальний ремонт благоустрою території УЗОШ І-ІІІ ст. № 9 по пл.Ш.Петефі,15

3102,1

500,0

-

-

-

-

2.14.

Капітальний ремонт будівлі ДНЗ №18 по вул. Айвазовського,5

921,5

921,5

-

-

-

-

2.15.

Капітальний ремонт будівлі ДНЗ №21 “Ластовічка” по вул. Заньковецької, 87а

1 464,9

1 464,9

-

-

-

-

2.16.

Капітальний ремонт будівлі ДНЗ №43 по вул. Дендеші

700,0

700,0

-

-

-

-

2.17.

Капітальний ремонт будівлі ЗДО №20 по вул. Вілмоша Ковача

1 560,0

1 560,0

-

-

-

-

2.18.

Капітальний ремонт будівлі ЗДО №26 по пр. Свободи

1 540,24

1 540,24

-

-

-

-

2.19.

Капітальний ремонт будівлі ДНЗ №40 по вул. Волошина

1 175,13

1 080,13

825,0

824,578

76,4

99,9

2.20.

Капітальний ремонт будівлі ЗОШ I-III ст. №19 по вул. Заньковецької

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

2.21.

Капітальний ремонт будівлі НВК "Гармонія" по вул. Доманинській

2 287,48

2 287,48

-

-

-

-

2.22.

Капітальний ремонт зовнішньої та внутрішньої каналізаційної мережі будівлі ДНЗ №28 по вул. Добролюбова

1550,0

836,0

836,0

835,729

100,0

99,9

2.23.

Капітальний ремонт ігрових майданчиків ДНЗ №36 по вул. Бачинського (проєкт бюджету громадської ініціативи)

152,7

290,0

290,0

289,653

100,0

99,9

2.24.

Капітальний ремонт огорожі закладу дошкільної освіти №29 "Дивосвіт" загального розвитку по вул. Грушевського, 61 А

1560,0

300,0

-

-

-

-

2.25.

Капітальний ремонт огорожі Ужгородської гімназії №13 по вул. Дендеші, 23

1 578,2

1 578,2

-

-

-

-

2.26.

Капітальний ремонт покрівлі басейну ЗОШ №20 ліцею "Лідер"

980,0

980,0

-

-

-

-

2.27.

Капітальний ремонт покрівлі будівлі ДНЗ №8 «Дзвіночок»

1800,0

400,0

400,0

370,080

100,0

92,5

2.28.

Капітальний ремонт покрівлі будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. №7 по вул. Дворжака

800,0

500,0

391,151

391,150

78,2

100,0

2.29.

Капітальний ремонт приміщень будівлі Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№5 з поглибленим вивченням іноземних мов по наб.Київська,16

1 000,0

1 000,0

-

-

-

-

2.30.

Капітальний ремонт приміщень ЗОШ І-ІІ ступенів №13 по вул. Дендеші,23

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

2.31.

Капітальний ремонт санвузлів БПЛ «Інтелект» – ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 (наб. Православна, 25)

1 450,0

1 450,0

-

-

-

-

2.32.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 1 загального розвитку (вул.Марка Вовчка, 47а)

700,0

700,0

-

-

-

-

2.33.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 12 загального розвитку (вул.Мора Йокаї, 9)

400,0

400,0

-

-

-

-

2.34.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 18 санаторного типу (вул. Івана Айвазовського, 5)

350,0

350,0

-

-

-

-

2.35.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 19 загального розвитку (вул.Вілмоша Ковача, 22)

400,0

400,0

-

-

-

-

2.36.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 2 комбінованого типу (пров.Приютський, 1)

400,0

400,0

-

-

-

-

2.37.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 20 комбінованого типу (вул.Вілмоша Ковача, 23)

1 000,0

1 000,0

-

-

-

-

2.38.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 21 «Ластовічка» (вул. Марії Заньковецької, 87а)

1 200,0

1 200,0

-

-

-

-

2.39.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 26 загального розвитку (просп.Свободи, 59)

1 200,0

1 200,0

-

-

-

-

2.40.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 28 загального розвитку (вул.Миколи Добролюбова, 4а)

200,0

200,0

-

-

-

-

2.41.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 30 загального розвитку (вул.Тараса Шевченка, 42)

1 000,0

1 000,0

-

-

-

-

2.42.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 31 «Перлинка» загального розвитку (вул.Василя Докучаєва, 8)

350,0

350,0

-

-

-

-

2.43.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 36 загального розвитку (вул.Андрія Бачинського, 27)

500,0

500,0

-

-

-

-

2.44.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 40 загального розвитку (вул.Августина Волошина, 36)

400,0

400,0

-

-

-

-

2.45.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 43 загального розвитку (вул.Іштвана Дендеші, 166)

350,0

350,0

-

-

-

-

2.46.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 7 «Віночок» загального розвитку (вул. Августина Волошина, 46)

350,0

350,0

-

-

-

-

2.47.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти № 8 «Дзвіночок» загального розвитку (вул. Михайла Грушевського, 29а)

1 200,0

1 200,0

-

-

-

-

2.48.

Капітальний ремонт санвузлів Закладу дошкільної освіти №42 "Джерельце" загального розвитку (вул. Легоцького, 19)

300,0

300,0

-

-

-

-

2.49.

Капітальний ремонт санвузлів Лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка (наб. Незалежності, 4)

400,0

400,0

-

-

-

-

2.50.

Капітальний ремонт санвузлів Навчально-виховний комплекс «Ялинка» (вул. Адмірала Нахімова,3)

1 450,0

1 450,0

-

-

-

-

2.51.

Капітальний ремонт санвузлів Навчально-виховного комплексу «Гармонія» (вул.Доманинська,263)

1 450,0

1 450,0

-

-

-

-

2.52.

Капітальний ремонт санвузлів Навчально-виховного комплексу «Первоцвіт» (вул. Академіка Корольова, 2)

700,0

700,0

-

-

-

-

2.53.

Капітальний ремонт санвузлів Спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» (просп. Свободи, 41)

700,0

700,0

-

-

-

-

2.54.

Капітальний ремонт санвузлів Ужгородської гімназії № 14 (вул. Климента Тімірязєва, 12)

250,0

250,0

-

-

-

-

2.55.

Капітальний ремонт санвузлів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 ім. В.С. Гренджі-Донського (вул. Польова, 22)

950,0

950,0

-

-

-

-

2.56.

Капітальний ремонт санвузлів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8 (вул.Академіка Корольова, 4)

350,0

350,0

-

-

-

-

2.57.

Капітальний ремонт санвузлів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 (вул. Марії Заньковецької, 17а)

950,0

950,0

-

-

-

-

2.58.

Капітальний ремонт санвузлів УЗОШ І-ІІІ ст. №19 по вул. Заньковецької, 66

1 700,0

1 050,0

1 050,0

989,877

100,0

94,3

2.59.

Капітальний ремонт санвузлів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 (вул.Антоніна Дворжака, 41)

950,0

950,0

-

-

-

-

2.60.

Капітальний ремонт санвузлів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 (вул.Антоніна Дворжака, 54б)

200,0

200,0

-

-

-

-

2.61.

Капітальний ремонт санвузлів Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів (вул. Підгірна, 43)

1 200,0

1 200,0

-

-

-

-

2.62.

Капітальний ремонт санвузлів Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови (наб. Незалежності, 19)

750,0

750,0

-

-

-

-

2.63.

Капітальний ремонт санвузлів будівлі Ужгородської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов по наб. Київська,16

600,0

550,0

50,0

 

44,415

9,1

88,8

2.64.

Капітальний ремонт системи опалення будівлі ЗОШ № 3 І-ІІІ ст. по наб. Незалежності

1 600,0

1 600,0

-

-

-

-

2.65.

Капітальний ремонт спортзалу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15 по вул.Заньковецької, 13/а

1 578,2

1 578,2

-

-

-

-

2.66.

Капітальний ремонт спортивного майданчика Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№5, корпус №2, з поглибленим вивченням іноземних мов по пл.Петефі,36 (проєкт бюджету громадської ініціативи)

480,2

500,0

3,411

3,411

0,7

100,0

2.67.

Капітальний ремонт фасаду будівлі ДНЗ 31 по вул. Докучаєва

1 330,0

1 330,0

-

-

-

-

2.68.

Капітальний ремонт фасаду будівлі ЗОШ №12 по вул. Заньковецькій

1 268,98

1 268,98

-

-

-

-

2.69.

Капітальний ремонт фасаду будівлі Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№5 з поглибленим вивченням іноземних мов по наб.Київська,17

3 078,62

3 078,62

-

-

-

-

2.70.

Капітальний ремонт харчоблоку ДНЗ № 7 по вул. Волошина, 46

1200,0

889,0

889,0

867,441

100,0

97,6

2.71.

Капітальний ремонт харчового блоку ЗДО №30 по вул. Шевченка, 42

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

2.72.

Реконструкція будівлі ДНЗ №30 по вул. Шевченка

5 361,8

5 361,8

-

-

-

-

2.73.

Реконструкція будівлі ЗОШ I-III ст. №19 по вул. Заньковецької

9 815,0

9 815,0

-

-

-

-

2.74.

Реконструкція будівлі ЗОШ №12 по вул. Заньковецької

5 195,0

5 195,0

-

-

-

-

2.75.

Реконструкція будівлі ЗОШ №20 ліцей "Лідер" під потреби маломобільних груп населення по вул. Сільвая,3

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

2.76.

Реконструкція будівлі ЗОШ №8 по вул. Ак. Корольова,4

5 195,0

5 195,0

-

-

-

-

2.77.

Реконструкція будівлі під початкові класи ЗОШ I ст. №13

1 750,0

1 750,0

-

-

-

-

2.78.

Реконструкція даху будівлі ДНЗ №18 по вул.Айвазовського,5

100,0

100,0

-

-

-

-

2.79.

Реконструкція даху ДНЗ №15 по вул. Л. Українки, 8

2 500,0

2 500,0

-

-

-

-

2.80.

Реконструкція даху НВК “Престиж” по вул. Джамбула

3 333,0

3 333,0

-

-

-

-

2.81.

Реконструкція даху СНВК «Ялинка» по вул. Нахімова

2 169,8

2 169,8

-

-

-

-

2.82.

Реконструкція зовнішньої системи теплової мережі ЗОШ №6 І-ІІІ ст. по вул. Польова

1 314,8

1 000,0

1 000,0

854,692

100,0

85,5

2.83.

Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям в Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №16 по вул. Жатковича м. Ужгород –– будівництво

2 350,0

2 350,0

-

-

-

-

2.84.

Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям в Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №9 по пл. Ш. Петефі м. Ужгород –– будівництво

2 350,0

2 350,0

-

-

-

-

2.85.

Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям для ЗОШ №20 ліцею «Лідер» по вул. Сільвая м. Ужгород –– будівництво

2 350,0

2 350,0

-

-

-

-

2.86.

Капітальний ремонт басейну класичної гімназії по вул. 8-го Березня

4 300,0

9 800,0

9 800,0

8 233,395

100,0

84,0

2.87.

Капітальний ремонт благоустрою території ЗОШ №20 ліцею "Лідер"

500,0

500,0

500,0

499,512

100,0

99,9

2.88.

Капітальний ремонт території та ігрових майданчиків закладу дошкільної освіти №7 по вул. Волошина

-

1 200,0

-

-

-

-

2.89.

Будівництво баскетбольного поля УЗОШ I-III ст. №19 по вул. Заньковецької, 66 (проєкт бюджету громадської ініціативи)

-

177,0

177,0

176,768

100,0

99,9

2.90.

Будівництво міні-котельні для ДНЗ №21 "Ластовічка" по вул. Тлехаса

-

250,0

159,294

159,293

63,7

100,0

2.91.

Реконструкція спортивного майданчика НВК "Гармонія" вул. Доманинська, 263 в м.Ужгороді

-

170,0

170,0

15,368

100,0

9,0

2.92.

Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту в загальноосвітній школі I-III ст. №6 імені В.С.Гренджі-Донського по вул. Польовій в м. Ужгород

-

535,089

535,089

531,206

100,0

99,3

2.93.

Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту в спеціалізованому навчально-виховному комплексі з поглибленим вивченням англійської мови "Пролісок" по пр. Свободи,41

-

50,0

50,0

-

100,0

-

2.94.

Капітальний ремонт благоустрою території та головного входу будівлі УЗОШ №19 I-III ст. по вул. Заньковецької, 66

-

50,0

50,0

-

100,0

-

2.95.

Капітальний ремонт опалення будівлі ЗОШ I-III ст. №19 по вул.Заньковецької, 66

-

50,0

50,0

-

100,0

-

2.96

Реконструкція котельні будівлі ЗДО №39 "Журавлик" по вул. Пестеля, 20

-

450,0

-

-

-

-

2.97

Реконструкція зовнішнього освітлення території ЗОШ №12 та ЗОШ №15 по вул. Заньковецької

-

850,0

-

-

-

-

2.98

Капітальний ремонт будівлі УЗОШ I-III ст. №7 по вул. Дворжака

-

500,0

-

-

-

-

2.99

Капітальний ремонт будівлі УСЗОШ I-III ст. №2 по вул. Підгірна, 43

-

500,0

-

-

-

-

2.100

Капітальний ремонт покрівлі будівлі Лінгвістичної гімназії ім.Т.Г.Шевченка по наб. Незалежності,4

-

100,0

-

-

-

-

III.

Об'єкти охорони здоров'я

71 735,41

69 695,31

2 313,0

1 393,99

3,3

60,3

3.1.

Капітальний ремонт благоустрою території МДКЛ по вул. Бращайків, 6

950,0

903,0

903,0

794,162

100,0

87,9

3.2.

Капітальний ремонт благоустрою території пологового будинку по вул. Грибоєдова

1 390,6

1 390,6

-

-

-

-

3.3.

Капітальний ремонт благоустрою території ЦМКЛ по вул. Грибоєдова, 20

2 680,0

2 680,0

-

-

-

-

3.4.

Капітальний ремонт будівлі жіночої консультації №1 по вул. Другетів

1 066,7

1 066,7

-

-

-

-

3.5.

Капітальний ремонт будівлі пологового будинку по вул. Грибоєдова, 20 Б

5 000,0

5 000,0

-

-

-

-

3.6.

Капітальний ремонт будівлі та приміщень сімейної амбулаторії №3 по вул.П.Комуни,2

4 200,0

4 200,0

-

-

-

-

3.7.

Капітальний ремонт будівлі та приміщень сімейної амбулаторії №8 по вул.Грибоєдова,20В

3 650,0

3 650,0

-

-

-

-

3.8.

Капітальний ремонт кардіологічного відділення ЦМКЛ по вул. Грибоєдова

4 403,1

1 000,0

-

-

 

 

3.9.

Капітальний ремонт огорожі території ЦМКЛ по вул. Грибоєдова

455,76

455,76

-

-

-

-

3.10.

Капітальний ремонт покрівлі будівлі пологового будинку по вул. Грибоєдова,20Б

1 180,0

1 180,0

-

-

-

-

3.11.

Капітальний ремонт фасаду будівлі МДКЛ по вул. Ракоці, 3-5

500,0

500,0

-

-

-

-

3.12.

Капітальний ремонт фасаду поліклініки МДКЛ по вул. Боженка, 2 із заміною вікон

2 933,9

2 933,9

-

-

-

-

3.13.

Капітальний ремонт фасаду стаціонару МДКЛ по вул. Бращайків,6

2 500,0

2 500,0

-

-

-

-

3.14.

Капітальний ремонт фізіотерапевтичного відділення ЦМКЛ

2 785,9

2 785,9

-

-

-

-

3.15.

Капітальний ремонт центрального входу Головного корпусу ЦМКЛ по вул. Грибоєдова

1 701,95

1 701,95

-

-

-

-

3.16.

Реконструкція даху під мансардні приміщення будівлі МДКЛ по вул. Боженка,2

1 500,7

1 500,7

-

-

-

-

3.17.

Реконструкція лікарняного ліфта Головного корпусу ЦМКЛ

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

3.18.

Реконструкція підпірних стін головного корпусу Ужгородської ЦМКЛ по вул. Грибоєдова

32 836,8

32 836,8

-

-

-

-

3.19.

Капітальний ремонт внутрішньої системи водопостачання та каналізації будівлі ЦМКЛ по вул. Грибоєдова

500,0

700,0

700,0

272,278

100,0

38,9

3.20.

Капітальний ремонт реанімаційного відділення та сходової клітини МДКЛ по вул.Бращайків

-

300,0

300,0

285,747

100,0

95,2

3.21.

Капітальний ремонт будівлі реабілітаційного відділення МДКЛ по вул. Ракоці, 3-5

-

100,0

100,0

-

100,0

-

3.22.

Капітальний ремонт коридору та приміщень судинної неврології ЦМКЛ по вул. Грибоєдова

-

310,0

310,0

41,803

100,0

13,5

3.23.

Будівництво підвищувально-насосної станції та системи оповіщення і пожежної сигналізації для будівлі КНП "Ужгородський міський пологовий будинок" по вул. Грибоєдова

-

500,0

-

-

-

-

IV.

Об'єкти комунального господарства

233 018,545

253 487,045

20 975,049

15 968,098

8,3

76,1

4.1.

Будівництво відведення побутових стоків з вулиці Дендеші

500,0

500,0

-

-

-

-

4.2.

Будівництво водовідведення побутових стоків в мікрорайоні «Горяни»

4 000,0

4 000,0

-

-

-

-

4.3.

Будівництво водовідведення побутових стоків в мікрорайоні «Дравці»

10 000,0

10 000,0

-

-

-

-

4.4.

Будівництво водовідведення побутових стоків з вулиці Шишкіна

663,4

663,4

-

-

-

-

4.5.

Будівництво водовідведення поверхневих вод з вулиць Тельмана, Шишкіна, Єрмака, С.Разіна, 9-січня

3 000,0

3 000,0

-

-

-

-

4.6.

Будівництво каналізаційної мережі по вул. Богатирська

700,0

700,0

-

-

-

-

4.7.

Будівництво каналізаційної мережі по вул. Буковинській

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

4.8.

Будівництво каналізаційної мережі по вул. Донська

615,1

615,1

500,0

-

81,3

-

4.9.

Будівництво каналізаційної мережі по вул. Кармелюка

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

4.10.

Будівництво каналізаційної мережі по вул. Північна

750,0

750,0

-

-

-

-

4.11.

Будівництво каналізаційної мережі по вул. Радванська

743,2

743,2

50,0

-

6,7

-

4.12.

Будівництво каналізаційної мережі по вул. Сливова

750,0

750,0

-

-

-

-

4.13.

Будівництво напірної каналізаційної мережі із влаштуванням КНС від вул. Спортивна до вул.Українська

1 266,2

1 266,2

1 150,0

829,750

90,8

72,1

4.14.

Будівництво нової лінії каналізаційних очисних споруд потужністю 50 тис. м³/на добу, м.Ужгород

121 236,345

121 236,345

230,0

225,419

0,2

98,0

4.15.

Капітальний ремонт будівлі по вул. Кармелюка, 7

871,0

871,0

-

-

-

-

4.16.

Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Оноківській

1 000,0

1 000,0

-

-

-

-

4.17.

Капітальний ремонт коридорів адмінбудівлі по пл. Поштовій,3

1 500,0

1 500,0

1 500,0

1 258,031

100,0

83,9

4.18.

Капітальний ремонт приміщень першого поверху будівлі по пл. Жупанатська 3Б

881,21

881,21

-

-

-

-

4.19.

Реконструкція водогону D-500мм  по вул. Тельмана

2 275,0

2 275,0

-

-

-

-

4.20.

Реконструкція водопровідної мережі D-100 мм по вул. С.Разіна

1 481,92

1 481,92

255,049

235,048

17,2

92,1

4.21.

Реконструкція водопровідної мережі D-300мм по вул. Декабристів

4 500,0

4 500,0

-

-

-

-

4.22.

Реконструкція водопровідної мережі D-300мм по вул. Джамбула

5 100,0

5 100,0

-

-

-

-

4.23.

Реконструкція водопровідної мережі по вул. Добрянського

1 201,67

1 301,67

1 300,0

1 010,324

99,9

77,7

4.24.

Реконструкція водопровідної мережі по вул. Челюскінців від вул. Грушевського до вул.Ак.Корольова

1 156,5

1 156,5

-

-

-

-

4.25.

Реконструкція ділянки міського водопроводу по вул. Собранецькій в м. Ужгород

10 315,0

10 315,0

-

-

-

-

4.26.

Реконструкція каналізаційного колектора по вул. Тельмана

1 350,6

1 350,6

-

-

-

-

4.27.

Реконструкція каналізаційної мережі по вул. Собранецька

10 000,0

10 000,0

-

-

-

-

4.28.

Реконструкція КНС-5 по вул. Краснодонців

4 493,0

4 493,0

-

-

-

-

4.29.

Реконструкція напірного колектора від КНС-3 до вул. Бородіна

2 150,0

2 150,0

-

-

-

-

4.30.

Реконструкція огорожі насосної станції "Кальварія"

2 618,4

2 618,4

-

-

-

-

4.31.

Реконструкція огорожі території НФС-1, НФС-2, НФС-3

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

4.32.

Реконструкція підвищувальної насосної станції по вул. Собранецькій

1 500,0

1 500,0

-

-

-

-

4.33.

Реконструкція підземного водозабору "Минай" с. Холмок Ужгородського району

12 100,0

12 100,0

-

-

-

-

4.34.

Реконструкція притулку з тимчасового утримання безпритульних тварин в м. Ужгород по вул. Загорській

1 000,0

1 500,0

1 500,0

1 296,845

100,0

86,5

4.35.

Реконструкція хлораторних НФС-1, НФС-2, НФС-3

2 000,0

2 000,0

-

-

-

-

4.36.

Рекультивація території існуючого сміттєзвалища в с. Барвінок Ужгородського району II-га черга- будівництво

11 350,0

11 350,0

2 900,0

1 749,652

25,5

60,3

4.37.

Реконструкція водогону по вул. Гагаріна

1 600,0

3 500,0

-

-

-

-

4.38.

Реконструкція водопровідної мережі по вул. Східна

350,0

780,0

780,0

647,988

100,0

83,1

4.39.

Капітальний ремонт приміщень під соціальну майстерню в будівлі по вул. 8-го Березня 46А (проєкт бюджету громадської ініціативи)

-

318,5

-

-

-

-

4.40.

Реконструкція водопровідної мережі по вул. Капушанській від вул. Грушевського до пр. Свободи

-

10 000,0

10 000,0

8 295,288

100,0

82,9

4.41.

Реконструкція водопровідної мережі Ø100-150 мм по вул. Лермонтова-Польова

-

600,0

-

-

-

-

4.42.

Реконструкція каналізаційної мережі Ø300-400 мм по вул. Лермонтова-Польова

-

1 200,0

-

-

-

-

4.43.

Капітальний ремонт сходових кліток та приміщень малої зали засідань адмінбудівлі по пл. Поштовій,3

-

610,0

50,0

49,588

8,2

99,2

4.44.

Реконструкція водопровідної мережі D-200 мм по вул. Грибоєдова

-

310,0

310,0

299,912

100,0

96,7

4.45.

Капітальний ремонт коридору та кабінетів четвертого поверху будівлі по пл.Поштовій, 3

-

50,0

50,0

49,413

100,0

98,8

4.46.

Будівництво водопровідної та каналізаційної мережі по вул. Кар'єрний Тупик в мікрорайоні "Радванка"

-

650,0

-

-

-

-

4.47.

Реконструкція водопровідної та каналізаційної мережі по вул. Лучкая

-

-

-

-

-

-

4.48.

Будівництво будівлі "Кімнати матері та дитини" в парку "Боздош"

-

1 500,0

-

-

-

-

4.49.

Будівництво будівлі "Кімнати матері та дитини" в парку "Підзамок"

-

500,0

-

-

-

-

4.50.

Будівництво будівлі "Кімнати матері та дитини" по Наб.Незалежності

-

1 000,0

-

-

-

-

4.51.

Будівництво автотранспортної бази для КП "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ради по вул. Загорська

-

1 000,0

100,0

10,42

10,0

10,4

4.52.

Будівництво автотранспортної бази для КП "Водоканал" по вул. Загорська

-

1 000,0

100,0

10,42

10,0

10,4

4.53.

Будівництво санвузла на розворотній площадці по вул. Баб"яка

-

50,0

50,0

-

100,0

-

4.54.

Будівництво каналізаційної насосної станції по вул. Запорізькій

-

100,0

100,0

-

100,0

-

4.55.

Реконструкція ПНС з РЧВ "Кальварія" по вул. Тихій

-

500,0

-

-

-

-

4.56.

Реконструкція двох ліній водогону ДУ-200(250) мм від ПНС "Кальварія" до РЧВ "Студмістечко"

-

300,0

-

-

 

-

 

-

4.57.

Реконструкція водогону ДУ-200 мм від розподільчої камери в районі ДУ НПМЦ "Реабілітація" до перехрестя вул. Університетська-Докучаєва

-

 

300,0

 

-

-

 

-

 

-

4.58.

Капітальний ремонт будівлі по вул. Дворжака, 49

-

200,0

50,0

-

25,0

-

4.59.

Капітальний ремонт будівлі по вул. Мукачівська, 23

-

300,0

-

-

-

-

4.60.

Реконструкція водопровідної мережі по вул. Гагаріна

3500,0

-

-

-

-

-

V.

Об'єкти благоустрою

19 529,6

20 683,048

3 029,3

1 864,93

14,6

61,6

5.1.

Будівництво велодоріжок із нанесенням відповідної розмітки по вул. 8 Березня

2 200,0

2 200,0

-

-

-

-

5.2.

Будівництво велодоріжок із нанесенням відповідної розмітки по вул. Грушевського

850,0

850,0

-

-

-

-

5.3.

Будівництво велодоріжок із нанесенням відповідної розмітки по вул. Легоцького

2 470,0

2 470,0

-

-

-

-

5.4.

Будівництво велодоріжок із нанесенням відповідної розмітки по вул. Минайській

2 470,0

2 470,0

-

-

-

-

5.5.

Будівництво велосипедної доріжки Б.Хмельницького до пішохідного мосту (Київська набережна) в м.Ужгород

1 253,8

1 253,8

-

-

-

-

5.6.

Будівництво велосипедної доріжки пл.Б. Хмельницького-вул. Драгоманова в м. Ужгород

1 468,4

1 680,0

1 680,0

1 451,401

100,0

86,4

5.7.

Будівництво велосипедної доріжки Боздошський парк (підвісний міст) - Слов'янська Набережна в м. Ужгород

1 475,9

1 475,9

-

-

-

-

5.8.

Будівництво велосипедної доріжки вул. Ольбрахта-вул. Волошина-вул. Корзо м. Ужгород

1 476,0

1 476,0

-

-

-

-

5.9.

Будівництво велосипедної доріжки вул. Корзо-наб. Незалежності м. Ужгород

1 168,8

1 168,8

-

-

-

-

5.10.

Будівництво велосипедної доріжки міст по вул. Анкудінова (Православна набережна) вул.Ольбрахта в м. Ужгород

858,3

858,3

-

-

-

-

5.11.

Будівництво велосипедної доріжки наб. Незалежності (автомобільний міст)-Боздошський парк (підвісний міст) в м. Ужгород

1 472,4

1 472,4

-

-

-

-

5.12.

Будівництво велосипедної доріжки пішохідний міст до транспортного моста по вул.Анкудінова (Православна набережна) в м. Ужгород

531,2

531,2

-

-

-

-

5.13.

Будівництво велосипедної доріжки Слов'янська Набережна-вул. Драгоманова в м. Ужгород

1 234,8

1 234,8

-

-

-

-

5.14.

Будівництво баскетбольного майданчика на прибудинковій території по вул. 8 березня буд.17,19,21 та вул. Грушевського буд.55,57 (проєкт бюджету громадської ініціативи)

200,0

200,0

200,0

 

 

7,452

100,0

3,7

5.15.

Будівництво баскетбольного майданчика на прибудинковій території по вул. Бестужева буд.4, вул. Заньковецької буд.77 та вул. Легоцького буд.21,23 (проєкт бюджету громадської ініціативи)

200,0

392,548

392,548

380,977

100,0

97,0

5.16.

Будівництво баскетбольного майданчика на прибудинковій території по вул. Руданського буд.5, вул. Благоєва буд.8-12 та вул. Оноківська буд.8-14 (проєкт бюджету громадської ініціативи)

200,0

200,0

7,452

7,452

3,7

100,0

5.17.

Будівництво скейт-майданчику на пл.Б. Хмельницького (проєкт бюджету громадської ініціативи)

-

49,3

49,3

8,531

100,0

17,3

5.18.

Будівництво розворотного майданчика по вул. Капушанська м. Ужгород

-

700,0

700,0

9,117

100,0

1,3

 

Разом :

503 388,705

506 867,348

47 447,800

36 425,664

9,4

76,8

 


Додаток 3

П О К А З Н И К И

виконання цільових міських Програм у 2020 році за рахунок коштів бюджету м. Ужгорода

 

 

№ за/п

 

Найменування цільової міської Програми,

головний розпорядник бюджетних коштів

Річний обсяг фінансування, тис. грн.

Фактично профінан-совано за січень-вересень,

тис. грн.

Відсотки:

затверджено Програмою на 2020 рік

затверджено Програмою з урахуван-ням змін 

згідно уточне-ного кошто-рису(плану використання коштів)

 

(стовп. 5

до

стовп. 4)

 

(стовп. 6

до

стовп. 5)

1

2

3

4

5

6

7

8

I.

Управління містобудування та архітектури

1950,000

1950,000

105,680

2,267

5,4

2,1

1.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки:

1950,000

1950,000

105,680

2,267

5,4

2,1

II.

Виконавчий комітет

34575,089

43384,958

8542,309

4345,549

19,7

50,9

1.

Програма мобілізаційної підготовки м. Ужгород на 2020 рік (для службового користування)

-

-

70,000

27,479

-

39,2

2.

Програма створення та накопичення міського матеріального резерву та промислових засобів індивідуального захисту органів дихання для непрацюючого населення м. Ужгорода на 2017-2021 роки

7476,670

7476,670

37,800

-

0,5

-

3.

Програма розвитку земельних відносин та охорони земель у м. Ужгород на 2020-2023 роки

1600,000

1735,100

635,076

-

36,6

-

4.

Програма підтримки управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції на 2018-2020 роки

700,000

700,000

-

-

-

-

5.

Програма підтримки Державної установи "Закарпатська установа виконання покарань (№9)" на 2020 рік

500,000

500,000

-

-

-

-

6.

Програма підтримки управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Департаменту стратегічних розслідувань НП України на 2020 рік

1493,419

1493,419

500,000

500,000

33,5

100,0

7.

Програма забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом у м. Ужгороді на 2018-2022 роки

7300,000

7300,000

255,433

216,862

3,5

84,9

8.

Програма сприяння виконанню рішень судів та інших виконавчих документів на 2018 – 2022 роки

-

0,769

-

-

-

-

9.

Комплексна Програма профілактики та протидії злочинності в місті Ужгород на 2017-2020 роки

980,000

980,000

300,000

300,000

30,6

100,0

10.

Програма "Безпечне місто Ужгород" на 2019-2022 роки

2606,000

3886,000

2780,000

1704,708

71,5

61,3

11.

Програма підтримки підрозділів УСБУ в Закарпатській області на 2018-2020 роки

3610,000

10110,000

800,000

800,000

7,9

100,0

12.

Програма співпраці Ужгородської міської ради та управління Державної казначейської служби України у м. Ужгороді Закарпатської області в сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2018-2020 роки

200,000

1084,000

484,000

484,000

44,6

100,0

13.

Програма надання матеріально-технічної допомоги I державному пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Закарпатській області на 2020 рік

800,000

800,000

-

-

-

-

14.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки

4915,000

4925,000

2630,000

312,500

53,4

11,9

15.

Програма надання шефської допомоги військовим частинам розташованим на території міста на 2019-2020 роки

300,000

300,000

-

-

-

-

16.

Програма надання матеріально-технічної допомоги Чопському прикордонному загону на 2019-2020 роки

200,000

200,000

-

-

-

-

17.

Програма розвитку житлового фонду соціального призначення та житлових об'єктів, які використовуються для забезпечення діяльності дитячих будинків сімейного типу у місті Ужгород на 2019-2022 роки

700,000

700,000

-

-

-

-

18.

Програма забезпечення безпеки громадян шляхом виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних злочинів в місті Ужгород на 2019 – 2021 роки

205,000

205,000

-

-

-

-

19.

Програма правової освіти населення міст Ужгород на 2018-2022 роки

(без фінансування)

-

-

-

-

20.

Програма матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2019-2020 роки

(без додатків для службового користування)

50,000

-

-

-

21.

Програма розвитку та удосконалення цивільного захисту у м.Ужгород на 2020 – 2024 роки

89,000

89,000

-

-

-

-

22.

Програма підтримки територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області на 2020-2021 роки

100,000

100,000

-

-

-

-

23.

Програма надання матеріально-технічної-технічної допомоги Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області на 2020 рік

800,000

800,000

-

-

-

-

III.

Ужгородська міська рада

115,000

884,263

761,634

717,004

86,1

94,1

1.

Програма сприяння виконанню рішень судів та інших виконавчих документів на 2018 – 2022 роки

-

769,26308

753,634

712,674

98,0

94,6

2.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки

115,000

115,000

8,000

4,330

6,9

54,1

IV.

Управління економічного розвитку міста

2273,000

2733,000

920,000

487,800

33,7

53,0

1.

Програма розвитку туризму та формування позитивного інвестиційного іміджу м. Ужгород на 2018-2022 роки

1045,000

1505,000

730,000

388,200

48,5

53,2

2.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020-2022 роки

313,000

313,000

100,000

79,600

31,9

79,6

3.

Програма енергозбереження та енергоефективності міста Ужгород на 2018-2022 роки

90,000

90,000

50,000

-

55,5

-

4.

Програма з розробки плану реалізації Стратегії розвитку міста "Ужгород-2030" на 2019-2021рр.

35,000

35,000

-

-

-

-

5.

Програма підтримки підприємництва м. Ужгород на 2020-2022 роки

790,000

790,000

40,000

20,000

5,1

50,0

V.

Департамент міського господарства

348511,385

374226,157

259702,457

164875,356

69,4

63,5

1.

Програма підготовки до продажу земельних ділянок на 2018-2020 роки

199,000

398,000

398,000

210,000

100,0

52,8

2.

Програма реконструкції та капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення міста Ужгород на 2017-2020 роки

26350,000

15206,420

 

15206,420

6289,660

100,0

41,4

3.

Програма фінансової підтримки комунальних підприємств м. Ужгорода на 2018-2020 роки

83192,629

89360,229

61294,200

58790,096

68,6

95,9

4.

Програма капітального ремонту житлового фонду у м. Ужгород на 2018-2022 роки

16800,000

16800,000

13160,002

6014,328

78,3

45,7

5.

Програма охорони навколишнього природного середовища міста Ужгород на 2018-2022 роки

1366,600

1366,600

1366,600

1181,199

100,0

86,4

6.

Комплексна Програма відновлення історичного центру м. Ужгорода на 2017-2020 роки

91540,000

3000,000

1500,000

-

50,0

-

7.

Програма благоустрою міста Ужгород на 2018-2022 роки

111977,400

228942,837

162212,282

89881,878

70,8

55,4

8.

Програма виготовлення технічної документації на багатоквартирні будинки, квартири у м. Ужгород на 2018-2022 роки

750,000

750,000

199,000

199,000

26,5

100,0

9.

Програма відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, капітального ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків у м. Ужгород на 2018-2022 роки («Теплий дім»)

2000,000

2000,000

2000,000

1048,286

100,0

52,5

10.

Програма підготовки до формування земельних ділянок та визначення їх як об'єктів цивільних прав на 2020-2022 роки

5199,000

5398,000

149,000

70,465

2,8

47,3

11.

Програма будівництва, реконструкції та капітального ремонту дитячих та спортивних майданчиків у м. Ужгород на 2017-2021 роки

2942,056

2651,056

-

-

-

-

12.

Програма відшкодування відсотків за кредитами, залученими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів у м. Ужгород на 2018-2022 роки

500,000

500,000

-

-

-

-

13.

Програма утримання та фінансової підтримки спортивних споруд КП "Стадіон "Авангард" на 2018-2020 роки

1537,400

3545,715

1537,400

1003,729

43,3

65,3

14.

Програма приватизації об'єктів комунальної власності на 2019-2020 роки

199,000

349,000

199,000

138,229

57,0

69,5

15.

Програма розвитку житлового фонду соціального призначення та житлових об'єктів, які використовуються для забезпечення діяльності дитячих будинків сімейного типу у місті Ужгород на 2019-2022 роки

1105,000

1105,000

266,553

12,683

24,1

4,7

16.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки

80,500

80,500

65,000

35,803

80,7

55,1

17.

Програма розвитку та удосконалення цивільного захисту у м.Ужгород на 2020 – 2024 роки

2607,000

2607,000

49,000

-

1,9

-

18.

Програма організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у місті Ужгород на 2020-2022 роки

165,800

165,800

100,000

-

60,3

-

VI.

Управління освіти

12645,000

18445,000

1237,550

281,000

6,7

22,7

1.

Програма підтримки обдарованої учнівської молоді та учнівського врядування м.Ужгорода на 2016-2020 роки

100,000

250,000

250,000

46,000

100,0

18,4

2.

Програма енергозбереження та енергоефективності міста Ужгород на 2018-2022 роки

250,000

250,000

-

-

-

-

3.

Програма відпочинку та оздоровлення дітей на 2020-2022 роки

1100,000

1100,000

-

-

-

-

4.

Програма розвитку та удосконалення цивільного захисту у м. Ужгород на 2020 – 2024 роки

11195,000

11195,000

-

-

-

-

5.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки

-

5650,000

987,550

235,000

17,5

23,8

VII.

Управління у справах культури, молоді та спорту

4343,500

4343,500

2052,500

565,100

47,2

27,5

1.

Програма відзначення в місті Ужгород державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів на 2018-2020 роки

1250,000

1250,000

819,000

282,300

65,5

34,5

2.

Програма розвитку фізичної культури та спорту, фінансової підтримки кращих спортсменів та команд, покращення матеріально-технічної спортивної бази в м. Ужгород на 2019-2021 роки

1465,000

1465,000

580,000

204,700

39,6

35,3

3.

Програма розвитку та удосконалення цивільного захисту у м.Ужгород на 2020 – 2024 роки

100,000

100,000

-

-

-

-

4.

Програма навчання плаванню дітей і розвитку водних видів спорту в м.Ужгород на 2019-2021 роки

800,000

800,000

200,000

28,400

25,0

14,2

5.

Програма "Молодь міста Ужгород" на 2019-2021 роки

425,000

425,000

300,000

38,000

70,6

12,7

6.

Програма інвентаризації та паспортизації об'єктів культурної спадщини м. Ужгород на 2019-2021 роки

195,000

195,000

100,000

-

51,3

-

7.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки

108,500

108,500

53,500

11,700

49,3

21,9

VIII.

Управління охорони здоров'я

92993,100

285765,400

84854,262

56980,257

29,7

67,1

1.

Міська Програма "Розвиток нефрологічної та гемодіалізної служби на 2018-2022 роки"

4247,400

4247,400

1800,000

1000,000

42,4

55,5

2.

Програма медичного забезпечення ветеранів, інвалідів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій на 2018-2022 роки

1130,200

1130,200

885,000

350,389

78,3

39,6

3.

Міська цільова соціальна Програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2018-2022 роки

993,000

1746,100

1263,500

886,692

72,4

70,2

4.

Міська Програма «Цукровий та нецукровий діабет» на 2018-2022 роки

6518,600

11868,600

6518,600

4340,924

54,9

66,6

5.

Міська Програма боротьби з онкологічними захворюваннями на 2018-2022 роки

3140,900

3140,900

2935,000

2186,105

93,4

74,5

6.

Програма забезпечення мешканців м. Ужгород, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами на 2016–2020 роки

553,200

553,200

400,000

230,411

72,3

57,6

7.

Програма “Репродуктивне здоров’я населення м. Ужгород на період до 2020 року”

290,000

290,000

290,000

72,600

100,0

25,0

8.

Програма зміцнення матеріально-технічної бази міського центру первинної медико-санітарної допомоги на 2016-2020 роки

(без фінансування)

-

-

-

-

9.

Програма забезпечення мешканців м. Ужгород імплантами для надання медичної допомоги хворим із ураженням органів опори та руху на 2018-2022 роки

1200,000

1200,000

300,000

-

25,0

-

10.

Програма протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами у м. Ужгород на 2018-2022 роки

1100,000

2342,200

1300,000

544,929

55,5

41,9

11.

Програма безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування пільгової категорії населення м. Ужгород на 2019-2020 роки

385,000

5662,000

3532,250

2801,800

62,4

79,3

12.

Програма "Розвиток паліативної та хоспісної допомоги у м. Ужгород на 2019-2023 роки"

2470,300

2470,300

841,100

414,100

34,0

49,2

13.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020-2022 роки

115,000

115,000

51,500

10,282

44,8

20,0

14.

Програма фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги та їх розвиток у місті Ужгород на 2020-2023 роки

60500,000

240650,000

62941,942

43197,830

26,1

68,6

15.

Програма розвитку та удосконалення цивільного захисту у м.Ужгород на 2020 – 2024 роки

5840,000

5840,000

-

-

-

-

16.

Програма забезпечення роботи медичних комісій при Ужгородському об'єднаному міському військовому комісаріаті на 2020 – 2023 роки

4509,500

4509,500

1795,370

944,195

39,8

52,6

IX.

Департамент праці та соціального захисту населення

39597,300

41291,300

21650,000

15103,620

52,4

69,8

1.

Програма "Ужгород-місто, доступне для всіх" на 2020-2024 роки

1000,000

1000,000

-

-

-

-

2.

Програма фінансування видатків на житлово- комунальні послуги Почесним громадянам м. Ужгород на 2020 рік

300,000

300,000

300,000

115,120

100,0

38,4

3.

Програма підтримки діяльності інститутів громадянського суспільства міста соціального спрямування на 2020 рік

200,000

600,000

380,000

-

63,3

-

4.

Програма діяльності медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя” на 2020 рік

3167,300

3167,300

2300,000

1457,900

72,6

63,4

5.

Програма додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2020-2022 роки

3715,000

4914,000

3580,000

2801,200

72,8

78,2

6.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки

305,000

305,000

280,000

249,300

91,8

89,0

7.

Програма фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Ужгород на 2020 рік

25000,000

25000,000

14570,000

10330,100

58,3

70,9

8.

Програма зайнятості населення на період до 2020 року

270,000

165,000

-

-

-

-

9.

Програма відпочинку та оздоровлення дітей на 2020-2022 роки

485,000

485,000

-

-

-

-

10.

Міська Програма сімейної, ґендерної політики, запобігання та протидію домашньому насильству і торгівлі людьми на 2019-2020 роки

1155,000

1355,000

50,000

-

3,7

-

11.

Програма підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які укладуть контракт у 2020 році, та членів їх сімей

1000,000

1000,000

190,000

150,000

19,0

78,9

12.

Програма забезпечення житлом ветеранів війни в Афганістані та членів їх сімей на 2020-2021 роки

3000,000

3000,000

-

-

-

-

Х.

Управління капітального будівництва

19253,400

19253,400

20,000

6,750

0,1

33,7

1.

Програма будівництва, реконструкції та капітального ремонту дитячих та спортивних майданчиків у м. Ужгород на 2017-2021 роки

7000,000

7000,000

-

-

-

-

2.

Програма з облаштування внутрішніх вбиралень у закладах освіти м. Ужгорода на 2019-2020 роки

12200,000

12200,000

-

-

-

-

3.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки

53,400

53,400

20,000

6,750

37,4

33,7

XI.

Управління міжнародного співробітництва та інновацій

1150,000

1312,100

661,200

52,270

50,4

7,9

1.

Програма розвитку транскордонного співробітництва та підтримки імплементації проектів міжнародної технічної допомоги в м. Ужгород на 2018-2022 роки

1150,000

1450,000

650,000

51,470

44,8

7,9

2.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки

-

162,100

11,200

0,800

6,9

7,1

XII.

Департамент фінансів та бюджетної політики

163,000

163,000

97,600

55,100

59,9

56,5

1.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки

163,000

163,000

97,600

55,100

59,9

56,5

XIII.

Управління муніципальної варти

368,500

368,500

217,900

109,000

59,1

50,0

1.

Програма інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020 – 2022 роки

203,500

203,500

203,500

94,700

100,0

46,5

2.

Програма розвитку та удосконалення цивільного захисту у м.Ужгород на 2020 – 2024 роки

165,000

165,000

14,400

14,300

8,7

99,3

 

Всього:

557938,274

493627,756

380823,092

243581,073

47,9

64,0


Додаток 4

П О К А З Н И К И

виконання робіт по закладах освіти на 2020 рік

 

за/п

Назва об'єкта

Річний обсяг фінансування, тис. грн.

Обсяг ви-конання             за січень-вересень,

тис. грн.

Відсотки :

передбачено Програмою

передбачено

Програмою з врахуванням змін

згідно уточненого кошторису (плану викорис-тання коштів)

 

(стовп.5 до стовп.4)

 

(стовп.6 до стовп.5)

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

 

 

Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям в Ужгородській спеціалізованій ЗОШ №2 по вул.Підгірній,43 м. Ужгород - будівництво

-

328,681

328,681

-

 

100,0

 

-

 

Всього :

-

328,681

328,681

-

100,0

-

 



ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.