Радники міського голови на громадських засадах

Антал Василь Васильович

Радник міського голови на громадських засадах з питань діяльності ОСББ та ЖКГ.

Народився 31 травня 1983 року в с. Теребля Тячівського району Закарпатської області.

Освіта вища.

З 2003 року до 2015 року проживав за межами України.

З 2015 року займався підприємницькою діяльністю у галузі туризму.

З 2018 року – керівник ряду ОСББ.

З 2019 року – спікер Проєкту ООН та Європейського союзу «HOUSES».

З 2020 року – голова Асоціації ОСББ м. Ужгорода та Закарпатської області «Партія».

‘        З березня 2021 року  - радник міського голови на громадських засадах з питань діяльності ОСББ та ЖКГ.

Контактний телефон +380955900101

Русин Андрій Васильович

Радник міського голови на громадських засадах з питань медицини.

Народився 4 жовтня 1971 року в м. Ужгород в родині лікарів.

Вищу освіту з відзнакою здобув в Ужгородському державному університеті на медичному факультеті у 1994 році.

Працював старшим лаборантом, асистентом та доцентом кафедри госпітальної хірургії Ужгородського державного університету.

З 1997 року – кандидат медичних наук.

2002-2004 – заступник головного лікаря з хірургічної допомоги обласної клінічної лікарні м. Ужгорода.

З вересня 2004 року – закордонний член Угорської Академії наук.

З 2006 року – доктор медичних наук, професор кафедри госпітальної хірургії Ужгородського національного університету.

З 2008 року – завідувач кафедри онкології Ужгородського національного університету.

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України «За внесок молоді в розбудові держави» за 2002 рік, «Заслужений винахідник України» 2009, Почесна грамота МОЗ України – 2014, медаль  «25 років незалежності України», автор більше 160 публікацій, з них 11 монографій та більше 40 патентів України.

Контактний телефон: (0312)639024

Собран Маріанна Вікторівна

Радниця міського голови на громадських засадах у сфері культури та охорони культурної спадщини.

Народилася 7 листопада 1984 року в місті Ужгород в сім’ї лікарів.

Вищу освіту здобула у 2008 році на юридичному факультеті в  Ужгородському національному університеті за спеціальністю правознавство. Магістр з права.

З 2020 року і по т.ч. – аспірантка кафедра політології і державного управління

Ужгородський національний Університет. Здобувачка вченого ступеню PhD.

Працювала юристом, спеціалістом юридичного відділу Управління майном міста Ужгородської міської ради та головним спеціалістом з питань охорони культурної спадщини управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради.

З вересня 2016 року по т.ч. – радниця міського голови міста Ужгород.

А з липня 2017 року по т.ч.  – директорка комунальної установи Ужгородської міської ради «Агенція розвитку Ужгорода».

Наразі займається активною діяльністю пов’язаною з координацією співпраці з Ужгородською міською радою у сфері культури, координує проекти у сфері культури, відповідає за розвиток міжнародних партнерських угод у сфері культурних та креативних індустрій. Також, як директорка КУ «Агенція розвитку Ужгорода»  приймає безпосередню участь в написанні та реалізації міжнародних проектів, що стосуються молоді та молодіжної політики, розвиткових проектів в туристичній сфері, проекти, що підтримують розвиток малого та середнього бізнесу, тощо.

Також, спеціалізується на проблематиці охорони культурної спадщини міста Ужгород. Приймає активну участь у важливих процесах життєдіяльності рідного міста для пришвидшення побудови якісного громадянського суспільства.

Контактний телефон: +380664124755

Ландовський Еміл Федорович

Радник міського голови на громадських засадах з питань місцевого самоврядування

Народився 19 серпня 1940 року в селі Страбичово Мукачівського району Закарпатської області.

Вищу освіту здобув в Ужгородському державному університеті  за спеціальністю історія у 1964 році.

Кандидат історичних наук.

Трудову діяльність розпочав у 1958 році.   1958 по 1987 роки працював вчителем історії середньої школи, завідувачем кабінету, старшим викладачем кафедри історії  КПРС Ужгородського державного університету.

У 1975 році закінчив аспірантуру при Ужгородському державному університеті, з 1980 року – кандидат історичних  наук.

З 1987 по 1990 роки - завідуючий кафедрою суспільних наук Закарпатського обласного інституту удосконалення кваліфікації вчителів.

З 1990 по 1994 роки – депутат, голова Ужгородської  міської ради та виконачого комітету.

З 1994 по 1997 роки – працівник Закарпатського акціонерного комерційного банку “Лісбанк”, президент Ужгородського об’єднання “Діловий центр”, радник президента українсько-американського спільного підприємства  “Вест –Контрейд”.

З 1997 по жовтень 1998 року – заступник начальника управління освіти Закарпатської обласної державної адміністрації.

З  1998  по 2002 роки - заступник Ужгородського міського голови з гуманітарних питань та внутрішньої політики.

Також з серпня 2003 року по червень 2013 року працював завідувачем кафедри суспільних дисциплін Закарпатського державного університету.

Контактний телефон: (0312)614539

Опубліковано: Травень 31, 2017