Радники міського голови на громадських засадах

Народився 4 жовтня 1971 року в м. Ужгород в родині лікарів.

Вищу освіту з відзнакою здобув в Ужгородському державному університеті на медичному факультеті у 1994 році.

Працював старшим лаборантом, асистентом та доцентом кафедри госпітальної хірургії Ужгородського державного університету.

З 1997 року – кандидат медичних наук.

2002-2004 – заступник головного лікаря з хірургічної допомоги обласної клінічної лікарні м. Ужгорода.

З вересня 2004 року – закордонний член Угорської Академії наук.

З 2006 року – доктор медичних наук, професор кафедри госпітальної хірургії Ужгородського національного університету.

З 2008 року – завідувач кафедри онкології Ужгородського національного університету.

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України «За внесок молоді в розбудові держави» за 2002 рік, «Заслужений винахідник України» 2009, Почесна грамота МОЗ України – 2014, медаль  «25 років незалежності України», автор більше 160 публікацій, з них 11 монографій та більше 40 патентів України.

Народилася 7 листопада 1984 року в місті Ужгород в сім’ї лікарів.

Вищу освіту здобула у 2008 році на юридичному факультеті в  Ужгородському національному університеті за спеціальністю правознавство.

Працювала помічником нотаріуса, приватним підприємцем, спеціалістом з навчання та розвитку персоналу ТОВ «Нова Лінія», менеджером фірми по ІР-телефонії, помічником директора, юристом, спеціалістом юридичного відділу Управління майном міста Ужгородської міської ради та головним спеціалістом з питань охорони культурної спадщини управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради

З вересня 2016 року по цей час – радник міського голови міста Ужгород на громадських засадах.

Наразі займається активною громадською діяльністю. Спеціалізується на проблематиці охорони культурної спадщини міста Ужгород. Приймає активну участь у важливих процесах життєдіяльності рідного міста для пришвидшення побудови якісного громадянського суспільства.