Радники міського голови на громадських засадах

Радник міського голови на громадських засадах з питань медицини.

Народився 4 жовтня 1971 року в м. Ужгород в родині лікарів.

Вищу освіту з відзнакою здобув в Ужгородському державному університеті на медичному факультеті у 1994 році.

Працював старшим лаборантом, асистентом та доцентом кафедри госпітальної хірургії Ужгородського державного університету.

З 1997 року – кандидат медичних наук.

2002-2004 – заступник головного лікаря з хірургічної допомоги обласної клінічної лікарні м. Ужгорода.

З вересня 2004 року – закордонний член Угорської Академії наук.

З 2006 року – доктор медичних наук, професор кафедри госпітальної хірургії Ужгородського національного університету.

З 2008 року – завідувач кафедри онкології Ужгородського національного університету.

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України «За внесок молоді в розбудові держави» за 2002 рік, «Заслужений винахідник України» 2009, Почесна грамота МОЗ України – 2014, медаль  «25 років незалежності України», автор більше 160 публікацій, з них 11 монографій та більше 40 патентів України.

Контактний телефон: (0312)639024

Радник міського голови на громадських засадах з питань охорони культурної спадщини.

Народилася 7 листопада 1984 року в місті Ужгород в сім’ї лікарів.

Вищу освіту здобула у 2008 році на юридичному факультеті в  Ужгородському національному університеті за спеціальністю правознавство.

Працювала помічником нотаріуса, приватним підприємцем, спеціалістом з навчання та розвитку персоналу ТОВ «Нова Лінія», менеджером фірми по ІР-телефонії, помічником директора, юристом, спеціалістом юридичного відділу Управління майном міста Ужгородської міської ради та головним спеціалістом з питань охорони культурної спадщини управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради

З вересня 2016 року по цей час – радник міського голови міста Ужгород на громадських засадах.

Наразі займається активною громадською діяльністю. Спеціалізується на проблематиці охорони культурної спадщини міста Ужгород. Приймає активну участь у важливих процесах життєдіяльності рідного міста для пришвидшення побудови якісного громадянського суспільства.

Контактний телефон: +380664124755

Радник міського голови на громадських засадах з питань місцевого самоврядування

Народився 19 серпня 1940 року в селі Страбичово Мукачівського району Закарпатської області.

Вищу освіту здобув в Ужгородському державному університеті  за спеціальністю історія у 1964 році.

Кандидат історичних наук.

Трудову діяльність розпочав у 1958 році.   1958 по 1987 роки працював вчителем історії середньої школи, завідувачем кабінету, старшим викладачем кафедри історії  КПРС Ужгородського державного університету.

У 1975 році закінчив аспірантуру при Ужгородському державному університеті, з 1980 року – кандидат історичних  наук.

З 1987 по 1990 роки - завідуючий кафедрою суспільних наук Закарпатського обласного інституту удосконалення кваліфікації вчителів.

З 1990 по 1994 роки – депутат, голова Ужгородської  міської ради та виконачого комітету.

З 1994 по 1997 роки – працівник Закарпатського акціонерного комерційного банку “Лісбанк”, президент Ужгородського об’єднання “Діловий центр”, радник президента українсько-американського спільного підприємства  “Вест –Контрейд”.

З 1997 по жовтень 1998 року – заступник начальника управління освіти Закарпатської обласної державної адміністрації.

З  1998  по 2002 роки - заступник Ужгородського міського голови з гуманітарних питань та внутрішньої політики.

Також з серпня 2003 року по червень 2013 року працював завідувачем кафедри суспільних дисциплін Закарпатського державного університету.

Контактний телефон: (0312)614539

Опубліковано: Травень 31, 2017