Сектор обліку та нічного перебування бездомних осіб

Категорія клієнтів: бездомні особи, які мали останнє місце реєстрації або народилися в м.Ужгороді, що не мають житлового приміщення (будинку, квартири, кімнати тощо), яке вони можуть використовувати для проживання/перебування і в якому можуть бути зареєстровані.

Адреса: м. Ужгород, вул. Олександра Грибоєдова, 20В

Максимальний термін нічного перебування: 2 доби

Кількість ліжко-місць: 5

Завдання сектору обліку:

ведення обліку бездомних осіб;

– надання інформаційних, правових та консультаційних послуг, а також допомоги з відновлення документів, сприяння працевлаштуванню, отриманню медичної допомоги, в оформленні та супроводі до інтернатних установ, згідно із законодавством, у межах наявних можливостей забезпечення одягом та взуттям, які були у вжитку;

– оформлення реєстрації місця проживання за адресою сектору.

Бездомні особи приймаються на нічне перебування з відповідним медичним висновком (довідкою) про відсутність необхідності медичної допомоги, наявних ознак гострих захворювань та описом зовнішнього стану особи, який має термін дії (безперервно) 2 доби, після чого поновлюється. Такий медичний висновок (довідка) в обов’язковому порядку повинен містити: порядковий номер, дату та час звернення та завіряється особистим підписом чергового лікаря приймального відділення та печаткою.

Документи для взяття на облік та оформлення реєстрації місця проживання:

– заява на ім’я завідувача сектору обліку;

– копії особистих документів;

– обґрунтоване письмове роз’яснення про необхідність такої реєстрації (для оформлення соціальних виплат, групи інвалідності, реєстрації як безробітної особи в Державній службі зайнятості);

– довідку з військового комісаріату про те, що клієнт на день звернення не підлягав призову на військову службу (така довідка дійсна протягом одного календарного місяця).

Опубліковано: Червень 20, 2018

Оновлено: Лютий 02, 2022