Ужгородський міський центр соціальних служб департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради

Адреса:. м. Ужгород, пл. Шандора Петефі, 24б, каб. 28-29.

Тел. (0312) 61-64-72; 0675574453

Графік роботи:

понеділок – п'ятниця з 8.00 по 17.00

обідня перерва з 12.00 по 13.00.

- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді;
- виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
- надання особам і сім`ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їх потреб, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин;
- забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю.

Служба соціальної роботи у громаді

Контакти: пл.Шандора Петефі, 24 б, тел..(0312) 61-64-72.

Категорії клієнтів:

- особи  та сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Основні завдання:

1. Проведення соціально – профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді;
  2. Надання особам та сімʼям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їх потреб згідно з переліком затвердженим департаментом соціальної політики Ужгородської міської ради, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин.
  3. Запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб та сімей, упровадження новітніх соціальних технологій, спрямованих на недопущення, мінімізацію чи подолання складних життєвих обставин;
  4. Виявлення  та облік сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
  5. Здійснення соціального супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, а також соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою, піклуванням;
  6. Надання соціальних послуг відповідно до Закону України «Про соціальні послуги».

Служба «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі ( із кризовою кімнатою)»

Контакти: вул.Генерала Свободи, 9, ІІІ поверх, тел.. 0675574453.

Категорії клієнтів:

- особи  та сім’ї з дітьми, які постраждали від домашнього насильства.

Основні завдання:

1. Надання комплексної соціально-психологічної та первинної правової допомоги постраждалим особам.
  2. Виконання програм для постраждалих осіб відповідно до типових програм для постраждалих осіб, затверджених Мінсоцполітики.
  3. Організація та підтримка груп взаємодопомоги постраждалих осіб.
  4. Організація та проведення семінарів і тренінгів для постраждалих осіб.
  5. Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання повторним випадкам насильства щодо постраждалої особи та формування нульової толерантності до його проявів у суспільстві.
  6. Інформування населення про права постраждалих осіб та соціальні послуги, які надаються денним центром.
  7. Надання короткострокового (до десяти діб) або цілодобового перебування у “кризовій кімнаті” постраждалим особам.
  8. Надання соціальних послуг, зокрема представництва інтересів, відповідно до Закону України «Про соціальні послуги».

Опубліковано: Жовтень 04, 2021

Оновлено: Березень 23, 2023