УПРАВЛІННЯ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ
УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

Муніципальна варта попереджає водіїв, які порушують правила паркування

Опубліковано: Березень 15, 2022

Департамент міської інфраструктури Ужгородської міської ради повідомляє, що працівники муніципальної варти проводять попереджувальну роботу для профілактики порушень правил паркування.
Дуже багато вимушених переселенців приїхали в Ужгород на автівках, чимало з них зупиняються і залишають машини в центрі міста, на найбільш навантажених вулицях, біля адмінбудівель, біля «Совиного гнізда», де знаходиться центр розподілу населення та центр прийому гуманітарної допомоги або ж у недозволених для паркування місцях.
Працівники муніципальної варти наразі не штрафують, лише залишають на лобовому склі машин попередження: «З метою уникнення покарання у вигляді штрафу, а згідно ст. 122 ч.1 розмір штрафу складає 340 грн., ст.122 ч.3 штраф складає 680 грн, просимо Вас дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема правил зупинки, стоянки та паркування. Заздалегідь вдячні за розуміння та законослухняність».
Однак незабаром складання протоколів за правопорушення планують відновити і водіям доведеться сплачувати штрафи.