Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Категорія клієнтів: особи похилого віку, особи з інвалідністю (І,ІІ групи)

Кількість кімнат: 16

Кількість ліжко-місць: 45

Вартість одного ліжко-дня: 203,16 грн (входить: 4-разове харчування, цілодобове медичне обслуговування, надання чистої білизни, одягу, взуття, забезпечення санітарно-гігієнічних заходів, надання комплексу соціально-оздоровчих заходів, організація дозвілля).

Підопічні проживають у 2-, 3-, 4-місних кімнатах (загалом 16), також у терцентрі є  зала для відпочинку, капличка, бібліотека та простора їдальня. Значна увага приділяється організації дозвілля – проводяться відзначення свят, зустрічі-бесіди з представниками влади, духовенства, проведення екскурсійних та розважальних програм, відвідування культурно-мистецьких закладів не тільки міста Ужгорода, але й Закарпаття.

Відділення оснащене санітарними кімнатами, які пристосовані для осіб з інвалідністю.

Безоплатно у терцентрі мають право перебувати одинокі особи та особи, які набули статусу одиноких (рідні є громадянами похилого віку чи в установленому порядку визнані особами з інвалідністю). Ті, хто мають рідних, що повинні забезпечувати їм догляд і допомогу, приймаються на умовах оплати послуг згідно зі встановлениими тарифами або, у виняткових випадках,  за кошти місцевого  бюджету.

Документи для оформлення (подаються до  департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради):

– письмова заява громадянина;

– копія паспорта,  ідентифікаційного коду;

– копія пенсійного посвідчення (за наявності);

– висновок лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров’я про нездатність до самообслуговування та потребу в постійному сторонньому догляді та допомозі;

– довідка про розмір призначеної пенсії;

– довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщені\будинку осіб;

– довідка медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності (за наявності);

– довідка про доходи за останні шість місяців, що передують місяцю звернення;

– лист–обґрунтування щодо необхідності поселення особи як виняток за кошти міського бюджету.

До відділення стаціонарного догляду громадяни приймаються за направленням (путівкою) департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради на підставі вищевказаних документів, після чого між громадянином і територіальним центром укладається договір про надання соціальних послуг.

Опубліковано: Червень 20, 2018

Оновлено: Лютий 02, 2022

У Вас є питання?